Звездни компромати- 309 част

  • 109 632
  • 744
  •   1
Отговори
# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Крисчън Бейл, Оскар Айзък и Шарлот Ле Бон, промо снимка за  един от най-чаканите от мен филми тази година
Скрит текст:

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джо, кой ще е филма?

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Този. показаха го още в Торонто на фестивала, но по кината ще тръгне чак април- дълго време не се е намирал разпространител заради острата реакция на турските власти срещу тематиката (арменския геноцид).

# 4
  • Мнения: 485
Този. показаха го още в Торонто на фестивала, но по кината ще тръгне чак април- дълго време не се е намирал разпространител заради острата реакция на турските власти срещу тематиката (арменския геноцид).
Шокиращо ниска оценка в IMDB. Shocked

# 5
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Вчера по нова даваха премиера на нов български филм,Яна Маринова много добре изглежда,но мисля че има корекции по лицето....и то доста.

# 6
  • Мнения: 3 386
За много години!
Запис с папарашки снимки на Лили Иванова
http://bgistinite.com/read/7336-lili_ivanova_s_nov_myj_za_nova_g … ashki_snimki.html

# 7
  • Мнения: 7 848
Вчера по нова даваха премиера на нов български филм,Яна Маринова много добре изглежда,но мисля че има корекции по лицето....и то доста.
Премиерата му е била 2015 г.
Не че сага ми харесва Маринова, де.

Джо , благодаря за темата! bouquet

ЧНГ, клюкарки! Heart Eyes да сте здрави!

# 8
# 9
  • Мнения: 31 181
Вчера по нова даваха премиера на нов български филм,Яна Маринова много добре изглежда,но мисля че има корекции по лицето....и то доста.
Да има.

# 10
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Този. показаха го още в Торонто на фестивала, но по кината ще тръгне чак април- дълго време не се е намирал разпространител заради острата реакция на турските власти срещу тематиката (арменския геноцид).
Шокиращо ниска оценка в IMDB. Shocked
Два дни след премиерата в Торонто (филмът не е показван извън фестивали), на която да е имало 1000 човека, имаше над 30 000 оценили го с 1-5 в IMDb. Както казах, турците са бесни.
http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/the-prom … aac-a7378881.html

# 11
  • София
  • Мнения: 1 262
За много години!
Яна Маринова изглежда много добре!

# 12
  • Мнения: 485
Този. показаха го още в Торонто на фестивала, но по кината ще тръгне чак април- дълго време не се е намирал разпространител заради острата реакция на турските власти срещу тематиката (арменския геноцид).
Шокиращо ниска оценка в IMDB. Shocked
Два дни след премиерата в Торонто (филмът не е показван извън фестивали), на която да е имало 1000 човека, имаше над 30 000 оценили го с 1-5 в IMDb. Както казах, турците са бесни.
http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/tv/news/the-prom … aac-a7378881.html
Да, изглежда обяснението е това. Confused

# 13
  • Мнения: 17 546
Ранди Гербер, съпругът на Синди Крауфорд, е публикувал тези снимки на дъщеря им в своя инстаграм, заради което е получил неласкави изказвания...
Кая Гербер по бикини на плаж с татко.
Дженифър Лоурънс
Марая Кери от засечката на Таймс Скуеър в Новогодишната нощ
Мел Б от Таймс Скуеър
Глория Естефан
Кендъл Дженър в The Nice Guy Club  Rolling Eyes
Ирина Шейк Photoshoot for Vogue Brasil, January 2017 Part II
Лили Собиески от Сейнт Барт
Хилари Дъф

# 14

Общи условия

Активация на акаунт