Звездни компромати - 308 част

  • 106 125
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 14 418
Мерси!
Супер е новата на Венсан!Суперрр! Че и родителите и ,не само таткото са красавци.

# 2
  • Мнения: 1 401
Благодаря за темата, Бижу  bouquet

Този Венсан на снимките, където се натиска с гаджето си, ми прилича на наш Андрей Слабаков с тия храсталаци по лицето (Слабаков да не се ласкае, противни са ми и двамата). Гаджето е с дупе, както аз го наричам "втасало тесто", но понеже е мъничко, си е ок  Grinning

# 3
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Благодаря, Бижу!  bouquet

Селена Гомез

# 4
  • Мнения: 7 006
Бижу bouquet


Мариан Кюрпанов Heart Eyes

Последна редакция: пт, 23 дек 2016, 17:11 от неЖност

# 5
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Благодаря за темата, Бижу!  bouquet bouquet

Бързам да се разпиша с много забавна (поне за мен) галерия. Никому неизвестен мъж се фотошопира с Кендал и компания. Снимките искрено ме разсмяха! Ако имате време, разгледайте ги всичките, има страхотни попадения!  Laughing

И малко, срам не срам, но някой би ли бил така добър да ме информира (че ме мърза да гуглвам), защо половината семейство е с фамилия Кардашиян, а другата половина - Дженър - като на татко им, който стана жена?

# 6
  • Мнения: 2 114
Благодаря за темата!  Hug

Тази нована на Венсан е много секси, но има нещо доста евтино във визията и.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
Благодаря за темата, Бижу!  bouquet bouquet

И малко, срам не срам, но някой би ли бил така добър да ме информира (че ме мърза да гуглвам), защо половината семейство е с фамилия Кардашиян, а другата половина - Дженър - като на татко им, който стана жена?
Е как защо!? Щото са от различни бащи. По-големите от таткото адвокат Кардашиян, а по-малките от трансформиралия се Дженър.

# 8
  • София
  • Мнения: 23 096
Бързам да се разпиша с много забавна (поне за мен) галерия. Никому неизвестен мъж се фотошопира с Кендал и компания. Снимките искрено ме разсмяха! Ако имате време, разгледайте ги всичките, има страхотни попадения!  Laughing
Хаха, много яко.  Mr. Green

# 9
# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Бързам да се разпиша с много забавна (поне за мен) галерия. Никому неизвестен мъж се фотошопира с Кендал и компания. Снимките искрено ме разсмяха! Ако имате време, разгледайте ги всичките, има страхотни попадения!  Laughing
Много добре му се е получило  Grinning Напомня ми малко на Борат

# 11
# 12
  • Мнения: 9 653
Мъчно ми става за Марая...
Критическата не прощава на никой!  Crazy

# 13
  • Мнения: 11 546
Бритнито май сериозно се е взела в ръце, докато Марая дълбае ли дълбае.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Марая Куку Кери яко я пере съчмата.

Общи условия

Активация на акаунт