Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 23

  • 34 876
  • 828
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
Мили момичета,

тъй като новата група "есенни бременелки" късно разбра, че вече есента е дошла  Simple Smile и затова започна със закъснение процедурите, все още нямаме новоизгърмяла  Misc Bomb

С удоволствие на този светъл празник Св. София, Вяра, Надежда и Любов ще пусна поредната тема с вяра, че за следващата "нова" ще има много кандидатки и ще ги избираме с конкурс!  smile3521  smile3525 smile3501

Мили момичета, които сте преди началото на процедура, по време на стимулация или в очакване след пункцията или дори след трансфера, искам да вярвате в следното:


Ние знаем, ние можем, ние сме силни и ще постигнем целта си! Дали по-рано или по-късно зависи САМО от нас, от това дали сме помъдрели достатъчно, вървейки по пътя към нашето дете!
Бъдете смели, мъдри, уравновесени и щастливи и нека всяка една от нас в най-скоро време бъде избрана за МАМА от своето мило детенце!


Обичам ви!

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-22
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-21
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-20
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-19
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-18
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-17
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-15
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-14
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-13
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-12
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим 11
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 10
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 9
Предсои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 8
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5
Предстои ми ин-витро/ИКСИ, да поговорим - 4
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 3
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 2
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 1

# 1
  • София
  • Мнения: 2 367
Хоп първа записала се Simple Smile. Благодаря ти Марги за хубавата тема, благодаря ти за оптимизма и вярата, които струят от теб. Искрено си пожелвам следващата темичка да я пусна аз  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 232
Дано всяка от нас да има късмета и шанса, в най-скоро време /когато й се пада датата за теста   smile3503/ да поставя началото на поредната нова темичка  Praynig Да се заредим с вярата и оптимизма на Марги и да прихванем поне по едно от бременните вирусчетата, които пръска наоколо  smile3521
Марги,  Hug newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
Браво браво Марги,така зареждаш с Вяра,Надежда и Любов,че бих много се радвала,ако всяка тема занапред я пускаш ти. Flowers Sunflower

Криси,както днес новините от ембриолозите са хубави така ще бъдат и утре и след две седмици също. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 4
  • Мнения: 17
Цопппппппппппппп и аз бързо в новата тема,
нека да е късметлийска за всички  Hug Hug Hug
Марги дано си повлечеш краченцата и тази да е най-вирусясалата бебешорска темичка luvbed smile3504 newsm20

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз да се запиша на първа страничка.
Успех на всички в престоящите процедури!  Hug  Hug  Hug

# 6
  • Мнения: 1 715
И аз да се запиша в новата темичка.
Пожелавам на всички ви само УСПЕШНИ процедури!  Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 366
Цоп, цоп и аз тук!

Марги,   Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

Бих искала с цялото си сърце и същество на всяка жена, стигнала до идеята да се обърне към център, клиника, лекар по репродуктивна медицина много вяра и спокойствие по пътя към осъществяване на дългоочакваната мечта! Всички ще успеем, всички един ден ще прегръщаме бебатат си, важното е да не преставаме да вярваме и да вървим, въпреки трудностите напред!   


И нека всяко момиче да знае и помни, че тук всички сме добронамерени и може ако не друго, то поне да намери опора, подкрепа, съвет по пътя си към майчинството!

Успех на всички!  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 8
  • Мнения: 3 246
Марги, мисля че новата темичка ще е на късмет на много момичета, все пак е пусната на един специален празник - на деня на Вярата, Надеждата и Любовта, от цялото си сърце пожелавам на всички успех  Hug  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 768
Късмет мили момичета, и Бог да е с вас  Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 271
Много хубави думи Марги  Hug
И аз се записвам в тази тема, скоро ми предстои трансфер на замразени ембриончета. Дългоочаквания ми МЦ най-накрая вчера дойде и от вчера започнах естрофема. Дано темичката, пусната на такъв хубав празник донесе много положителни тестчета, растящи коремчета, а после и пухкави бебчета на всички ни  Praynig  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 365
Здравейте момичета, да не си помислите, че не ви следя какво става? Просто нямам какво да ви пиша и само ви чета!!!
Много успех и късмет на есенната групичка!!!
Margaritka, просълзих се... много хубаво си го казала!!!

# 12
  • Мнения: 3 988
Хармонично и пълно с надежда начало, поставено на празник, пълен с мъдрост, надежда, вяра и любов!  Hug
По вода да ни е! fingerscrossed Само радостни новини да споделяме в темата!  Flowers Four Leaf Clover
Момичета, черпете от оптимизма на Маргаритка с пълни шепи. Всяка добра мисъл е една голяма крачка напред в борбата!  Grinning

Маргаритка, от няколко дни се каня да ти обадя, че аватарът ти е в пълен синхрон с теб.  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 23 184
Вписвам се и аз тук.
Другата седмица съм на преглед, почти съм решила да отклоня всякакви предложения за някакви изследвания. 
Последно говорихме за дълъг протокол, така че може би в по-късно есенната група ще се вместя, през октомври.

# 14
  • Мнения: 3 988
почти съм решила да отклоня всякакви предложения за някакви изследвания. 

Защо?  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт