Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 21

  • 36 977
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 283
Мили момичта, пускам новата тема с надеждата всяка една от вас да преживее и да изпита това което изпитвам аз. Сигурна съм, че всяка една ще достигне и докосне мечтата си. Пожелавам на всяка една да събере много сила и кураж. Нека новата тема да е много късметлийска за всички, да донесе много успешни процедури, много положителни тестове и така желаните здрави и сладки бебчета.
Дано успелите момичета от предната тема ви заразим с много бременни вируси fingerscrossed babydust7. Прегращам ви и ви целувам всички и ви желая много ама много късмет. Hug
И както е писала  marinex в началото на предната темичка  нека Бог и Майка Богородица бдят над нас и ни закрилят
 
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-20
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-19
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-18
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-17
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-15
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-14
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-13
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-12
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим 11
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 10
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 9
Предсои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 8
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5
Предстои ми ин-витро/ИКСИ, да поговорим - 4
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 3
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 2
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 1

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 20:34 от Dreаming

# 1
  • София
  • Мнения: 303
Здравейте и от мен!
Нареждам във вашите редици, защото скоро и на мен ми предстои процедурата ин-витро.
Удобрени сме от фонда с неизяснен стерилитет и 4 инсеминации зад гърба си и се надявам това да е първото и последно ин-витро... Praynig
Честито на всички успели в борбата! Hug
Ще следя темата от тук нататък!

# 2
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Честита ни нова темичка - хаирлия да е  bouquet

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 201
Записвам се в новата темичка, дано е много късметлийска и да се похвалим всички с положителни тестчета

elena665 , чудесни новони, дано се развие и второто сакче и да повлечеш крак с тази темичка за много момичета тук Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 622
Ето ме и мен в новата тема  Grinning

Благодаря за новата темичка, Елена, и нека тя да бъде поне толкова късметлийска, колкото предишната!  newsm10 newsm51

# 5
  • Мнения: 1 732
Ели,благодаря за темата,дано ни е на късмет Praynig Praynig Praynig
И аз се записвам в нея с надеждата,че и моят опит ще е успешен и след две седмици ще се похваля с + тестче Praynig Praynig Praynig
Нека по-бързо тази тема опустее и всички се пренесем в отчетната.За всички момичета много късмет и сбъднати мечти Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • София
  • Мнения: 2 367
цоп и аз в новата темичка. Пожелавам на всички чакащи да сбъднат мечтата си, вярвайте момичета !

# 7
  • Мнения: 1 862
Да ни е честита новата темичка, и да е на късмет на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 768
Ели , браво мила - чудесна тема .Хайде нека е на късмет!  Praynig Изпрати ЛС с линк на модератор за новата темичка  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 232
Ели, дано да имаш щастието да чуеш и второто сърчице  Praynig

Записвам се и аз с надеждата за тази темичка да са свършили отрицателните тестчета Praynig

# 10
  • Мнения: 283
marinex моля те помагай.. въобще не ми е ясно как да го изпратя това лс с линк модератор за новата темичка   Embarassed

# 11
  • Мнения: 491
 Здравейте мили момичета,
elena665 честито мила  bouquet благодаря ти за хубавите пожелания и дано повлечеш крак   Hands Thumbsup
Аз не пиша честичко, но поне ви чета, покрай мен няма движение освен това, че съм насрочена за септември, а до тогава се прибирам в БГ Wink за месец.
На всички вас пожелавам успех, и колкото трудно да е, пътя продължава !  
Маринекс много ти отива линийката!

# 12
  • Мнения: 1 768
marinex моля те помагай.. въобще не ми е ясно как да го изпратя това лс с линк модератор за новата темичка   Embarassed
Ели , ей сегинка ще свърша тази работа  Laughing

# 13
  • Мнения: 283
Безкрайно ти благодаря Hug

# 14
  • Мнения: 4 589
Записвам се и аз в новата тема.

Ели честит сърчице, радвам се за вас и ти желая една лека и незабравима бременност.

Маринекс пълниш ми душата с тази лентичка. Ей, ти ми даваш сили и заради теб ще идвам тук, да знаеш. Прегръщам те.

Успех на всички нови момичета тук, дано това е последния ви и успешен опит.

Аз така или иначе се нареждам за Септември.

Общи условия

Активация на акаунт