Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 20

  • 28 485
  • 796
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Нека тази тема е изпълнена само с радост и положителни емоции.Нека тестовете с две чертички не спират да валят !Нека Бог и Майка Богородица бдят над нас и ни закрилят!Пожелавам от все сърце успех на всички !Нека да е на късмет ! Laughing
Моля модератор да добави линковете от старите теми и да закове тази.

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-19
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-18
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-17
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-15
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-14
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-13
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-12
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим 11
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 10
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 9
Предсои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 8
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6
Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5
Предстои ми ин-витро/ИКСИ, да поговорим - 4
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 3
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 2
Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 1

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 22:39 от Dreаming

# 1
  • Мнения: 1 862
 Whistling
И да добавя: само положителни тестове!!! Много усмивки и щастливи семейства!

# 2
  • Мнения: 3 246
Да се запиша и аз, тази темичка - да ни е на късмет
Маринекс Hug

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 17:56 от kali 7

# 3
  • Мнения: 616
marinex ЧЕСТИТО!  newsm44 newsm44 newsm44 Страшно много се радвам за теб! Лека и безпоблемна бременност до кроя ти пожелавам  newsm10
Нека да ни е честита новата темичка и дано се изпълни с мнооого  preggo newsm30 newsm32

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Маринекс, честито, миличка. През цялото време имах чувството, че ще успееш. Пожелавам ти страхотни и леки девет месеца до срещата с малкото чудо!!!

# 5
  • Мнения: 314
МАРИНЕХ ЧЕСТИТО желая ти едни прекрасни 9 месеца !  Здравейти искам  да ви кажа какво ми се случи днес ходих да пусна хормони и да започвам стимулация но всичко рухна защото fsh ми е 12. 81 при реф. стойности 12.51  сега доки ми изписа прималут нор .  Мислите ли че ще ми помогне ?  Направо ми идва да умра . Мисля че въобще няма да може да направя този 3 опит.

# 6
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Хайде и аз в новата темичка, няма начин да не е пълна само с положителни тестчета, щом има такава орисница  Hug  newsm51

# 7
  • Мнения: 1 732
Маринекс,благодаря за темата,страхотен човек си ,дано имаме късмет всички в тази тема. Hug Hug Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 908
Маринексче   bouquet Hug

Санди,имам спомени за теб,че за много кратък период от време направи първи,втори и сега вече гледаш към трети опит.
Дай-малко спокойствие на яйчниците,по принцип ФСХ е нормално да е завишен след като скоро е имало стимулация,успокой се,всичко ще е наред но нека почине организма и поне до есента изчакай,не е далече,ей сега ще се изнижът двата месеца и ще дойде септември. Simple Smile Hug

# 9
  • Мнения: 52
Пожелавам на всички бъдещи майки много късмет, усмивки и сбъднати мечти.
Трябва да имаме ВЯРА.
Навсички мноооооого  Hug

# 10
  • Мнения: 71
И аз се включвам в темата, днес ми е третият ден от стимулацията.Успех на всички, дано скоро да видим двете чертички.

# 11
  • Мнения: 1 250
Записвам се в новата тема, за да пожелая положителните тестове да не спират да валят оттук-нататък. Успех, момичета! Всички заслужаваме да бъдем щастливи.

# 12
  • Мнения: 2 343
Мила Маринекс, прекрасна и дългоочаквана е тази новина!  Hug Heart Eyes Желая ти лека и спокойна бременност, дано твоя късмет е от заразните и в тази тема да има много положителни тестове!

# 13
  • Мнения: 77
Много усмивки да има в новата тема и вълшебното списъче да се пълни с бременни коремчета. Късмет момичета.  Praynig

# 14
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
МАРИНЕКС, благодаря ти от сърце. Ти направи моето лято щастливо! Сега за да ти върна жеста от тук нататък ще пия винаги едно за мен и едно за теб  Joy Да не кажеш сега пак че съм гадна - я виж ква жертва жертвам

Записвам се и аз в темата скоро да прихвана от тези вируси бременни, че в противен случай ме очаква алкохолно натравяне след по-горното тържествено обещание  Crazy
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт