ЖЕНАТА ЛЪВ - 40 ЧАСТ

  • 15 760
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 776
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710



Чили

Вени***

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34, 35, 36 ,37, 38, 39


Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 21:54 от polin_a

# 1
  • Мнения: 9 776
Добро утро Hug!

Като намеря време ще се опитам да сложа някоя друга картинка в първият пост.

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 08:54 от polin_a

# 2
  • Мнения: 668
Ехааа, Пол, много си ранобудна.   bouquet
Ш' мЪ извинявЪти Ентелигенцията, много сте надчетени, брееее.
На мен пък "Отнесени от вихъра" не ми допадна много. Повече ми харесва "На изток от рая" /той не е съвсем любовен роман де, ама карай/. Иначе последната книга която четох беше за някакво съкровище, ама какво беше?  newsm78 Ааа не беше съкровище ами "Тайната на сътворението"  Mr. Green Туй беше някъде миналата Коледа май.  newsm78 И една книга на Кехоу, ама нея я чета на пресекулки.  Crazy
Хубав ден, милички.  Hug
Аз май ще ходя да водя майка ми на село да посети майка си и  баща си във вечния им дом /така да се каже/ .
Пол, много благодаря за новата тема.   bouquet

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 08:58 от The Tulip

# 3
  • Мнения: 5 001
еХООООУ........Чета аз една тема "ЖеВата Лъв" (Re: ЖЕВАТА ЛЪВ - 40 ЧАСТ )  и си викам "Я!...Тез мойте хора ли са или има някаква грешка' hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
После видях,че сте вие и викам да дОда да вЪ нагушкам.....
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 9 776
А, Мастерче, тенкю, че се включи Crazy. Оправих го, но във вашите постове стои грешката. Не знам дали може да се оправи newsm78
Тъй е, като бързах да пускам, че дребния е скокнал от 7 без нещо ooooh!....
Да, можете да си редактирате в постовете заглавието. Ако искате де Crazy

# 5
  • Мнения: 5 001
Хич да не ти пука! Ама аз отдавна се каня да пиша,че се позагубих и сЯ заглавието ме провокира  Laughing Joy...
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 339
Добро утро и от мен.  Hug
Честита ни нова темичка.  Party
Гледам за книги си говорите. "Отнесени от вихъра не съм чела", ама съм гледала филма. Мисля, че и книгата ще си струва.  Thinking
"На изток от рая" съм я чела по препроъка на приятел. Хареса ми. Някъде по това време бях решила да почна да си взимам книги от бибилиотеката. Ама след 1-2 книги ми секна ентусиазма, защото библиотеката работи с моето работно време, а в събота и неделя почива. Ако не избяга човек от работа как да иде да си вземе или да върне книга.  Crossing Arms
Напоследък съм почнала да чета С.Кинг наред. Минах "Кери" и "Подпалвачката". Имам още няколко и се чудя, коя да ми бъде следващата.  newsm78

# 7
  • Мнения: 9 776
Мастерче, тъй и тъй си тук, я кажи какво става с тебе, как си? И каква е тая Т в линийката ти? Thinking

# 8
  • Мнения: 699
Добро утрооооооооооо! Кога изписахме старата тема, ей много сме приказливи.

Мастерче, добре, че Пол сбъркала заглавието и взе, че се разписА. И аз искам да знам к'ва е тая висока Т. Кой КУКУ и Кой ПИПЕ? А пък колко виртуални изпълнения в кухнята ми изпуснА  ooooh!  Joy

Пол, благодаря за темата   bouquet Да ти кажа аз преди време ползвах едни кристали и те са така мазнички, слагат се 2-3 капки на дланите, разтъркваш и минаваш през косата по дължина, като гледам този продукт се ползва на същия принцип, миришат страхотно и косата има блясък.

"Отнесени от вихъра" съм я чела амнайсет пъти, много я харесвам. Първия път 2 та тома ги глътнах за 1 седмица. Кинг не го тача нещо, незнам защо, но виж криминалета чета за 2-3 дни на един дъх.

Стеееееееееееф, пусни снимки бе, откога ги чакам. Ти може и да не харесваш нещо, ама ние тук от друга гледна точка да видим и може да те убедим, че е хубаво. Аксесоарите са важни, но ние и без тях можем да видим. 10-15 глави мислят по-добре от 1. Моята спалня още е гола, ни килим, ни полилей, ни покривка (въпреки че аз не си оправям леглото  Blush и май няма и да сложа такова нещо), а я показах.

Исках още неща да пиша, ама забравих вече какво, та ви казвам до после и  Hug Hug Hug

# 9
# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Добро утро, драги!

Подхванали сте книжлетата, а? Вчера точно си купих "Дъщеря на съдбата", като съм подкарала Алиенде, поне да съм последователна.
Стеф, всеки луд с номера си, аз зимата обичам да препрочитам "Доктор Живаго"  Joy

Норче, как е Мишо? И сам ли се е праснал, или някой го е блъснал?

# 11
  • Мнения: 9 776
Как сте, Норче? Hug

Джуджи, ето това ползвам, жълтото. На бг пише: течни кристали с ревитализиращ ефект, със серамиди, за суха и изтощена коса /суха ми е по връхчетата разбира се, иначе не е/, пише, след измиване на косата да се попие влагата и да се втрият няколко капки, след което да се пристъпи към изсушаване. Това означава ли, че е термопредпазващо??? Ей това се чудя. Купувах си го от Метро, не беше много скъпо, не помня колко, но не повече от 10-12лв. А иначе на Лореал продукти се продавали  в Метро, та ще поръчам да ми вземат оттам това, което ми препоръча Вени.

# 12
  • Мнения: 5 001
Мастерче, тъй и тъй си тук, я кажи какво става с тебе, как си? И каква е тая Т в линийката ти? Thinking
Ми...Термометъра е майтапче от една друга темичка и се хилим всеки ден кат си видим Т....ако е висока значи трябва да се "лекуваме" с Половинчо...(както днес... Mr. Green) Joy Joy Joy
Иначе съм добре.....Бачкам....Правихме 40 дена на племенницата ми......Сега почивните дни ходихме до Варна до нашите да вземем Буркан-Банк,че нашите пак правили ,правили буркани... Mr. Green...И така.....

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 14:52 от TheNMaster

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Аз вече не слагам нищо, преди да се изсуша. Преди ползвах на Лореал и още други, които не помня какви точно бяха, но от всичко косата ми се омазняваше много бързо, а по принцип ми е суха. И затова спрях. И установих, че общо взето, и с тях, и без тях, разлика в сушенето няма.

# 14
  • Мнения: 2 274
 Поли, кога стана, кога ни направи нова тема  Mr. Green?! Браво на теб   bouquet!
 На мен ми се спи, две не виждам. Снощи скокнах като лудите в 4 и нещо и после 2 часа се въртях в леглото и сега ми се спиииииииии  Rolling Eyes. Луда работа.
  Мастерче, как си? Отдавна не сме си писали. Как са нещата при теб? По-добре ли си вече?
  Норче, как е днес майстора от "Разбиване"  Mr. Green?

Е, дайте да публикувам, де! Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

Общи условия

Активация на акаунт