След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 177

  • 33 614
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 116

 


СЪБИТИЯ ВЪВ ФИЛМА, СЛЕД КОИТО НИЩО НЕ Е СЪЩОТО
   
Дълго чаканият финал


НЕЗАБРАВИМИ МОМЕНТИ ОТ НАШАТА ПРИКАЗКА

Къде може да гледате  или изтеглите филма 




Архивите с всички 141 теми до тук




  А ние продължаваме напред, защото и...............




ЛЮБОВТА НА ФЕНОВЕТЕ - ХАЛИТ И БЕРГ


     
   


   
 


 
               
 

Bergüzar Korel - Senden Öğrendim, Севи,   bouquet  bouquet




Предишните темички  от  „ новото темоброене”  :
Тема 142(1) , Тема 143(2) Тема 144(3) Тема 145(4) Тема 146(5) Тема 147(6) , Тема 148(7) , Тема 149(Sunglasses) ,Тема 150(9) (Халит и Берг в Загреб) , Тема 151(10) ,Тема 152(11) , Тема 153(12) , Тема 154(13), Тема 155(14)Тема 156 (15) , Тема 157(16) ,Тема 158(17) , Тема 159(18) , Тема 160(19), Тема 161(20)Тема 162(21), Тема 163(22), Тема 164(23), Тема 165(24), Тема 166(25),Тема 167(26), Тема 168(27)Тема 169(28),Тема 170(29), Тема 171(30), Тема 172(31), Тема 173(32), Тема 174(33),
Тема 175(34), Тема 176(35)


СРЯДА ВЕЧЕР - с Халит в ролята на Сюлейман Великолепни!

Линк за директно гледане на ВВ

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=show


 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

С благодарности към нашите безценни момичета за всички преводи в темата!

Обща информация  за публикуване на снимки  :

 Sign Exclamation Sign Exclamation Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

за повече информация тук


Приятни мигове в темата!
 
  Hug Hug Hug


# 1
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добър вечер.   bouquet
Много хубави неща има в темата.  Wink
Стари и нови интервюта.
Благодаря за преводи!  bouquet

# 2
  • Мнения: 105
Mydream Hug  bouquet Благодаря за прекрасното оформление!
Разписвам се,за да не ви изгубя,но по-късно ще се включа пак. Flutter

# 3
  • Мнения: 105

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!Нека помним кои сме,нека  се гордеем,че сме българи и имаме наша писменост,велика история и прекрасно бъдеще!  Hug   bouquet

# 4
  • Мнения: 617
 
                                 
           
                          ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

                         
                     

# 5
# 6
  • Мнения: 11 116
HALİT ERGENÇ'TEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR!24 Mayıs 2011 05:19Kanal D'de yayınlanan, Ömür Gedik'in hazırlayıp sunduğu 'Cinemania' programının önceki günkü konuğu 'Misafir' filminin başrol oyuncusu Halit Ergenç birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.



AŞK BİTİNCE BİTER
Gedik'in "Mutlu bir evliliğin sırrı nedir?" sorusuna ünlü oyuncu, şöyle cevap verdi: "Evlilik bir ağaç gibi. Tohumu çok önemli ve o tohum da aşk. Eğer âşık olduğunuz kişiyle evlenirseniz, fırtınaları atlatıyorsunuz. Kimse hayatı tozpembe yaşamıyor. İş olsun, hayat şartları olsun, bir sürü şey insanı zorluyor, evliliği sınıyor. Birbirine tutunabildiğin, saygı gösterebildiğin kadar ayakta kalıyor evlilik... Köklerin dibe doğru uzuyor, uzadıkça da dalları yukarı çıkmaya başlıyor. Yani çiftlerin birbirine karşı duydukları aşk en önemlisi. Ancak aşka âşık bir insansan, aşk bitince tabii ki başka aşk istersin."


Думите на Халит за брака и любовта обиколиха всички медии. Heart Eyes Текстът е преведен от Варна, но снимката толкова я обичам, че реших да ви зарадвам очите! Хубав празничен ден на всички в темата! Hug Hug Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 017


           Ч Е С Т И Т   2 4   М А Й  !!!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 017
ДОБРО УТРО!!! newsm51 smile3525  love001

НА ВСИЧКИ КОИТО СА УЧИТЕЛИ И СЕ ЗАНИМАВАТ С ПРОСВЕТИТЕЛСКА ДЕЙНОСТ   newsm20 ОТ СЪРЦЕ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И МНОГО УСПЕХИ В НАЧИНАНИЯТА ИМ Hug Hug Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 017
Халит: Бракът е като дърво. Много е важно семенцето, от което пониква. Това семе е любовта. Ако се ожените по любов, ще избегнете вихрушките. Ничий живот не е само в розово. Проблеми в работата и един куп други неща ни създават трудности в живота.  Това, което държи един брак на крака е умението двама души да се подкрепят, да показват уважение един към друг. Корените на дървото стават устойчиви, започват да израстват и клони. Всъщност любовта и уважението са вероятно най-важните чувства във връзката между двама души.

Какво би казал на хората, които смятат, че бракът убива любовта.

Нещата са свързани, с това каква представа за брака и любовта имаш в главата си, какви очаквания имаш. Ако си човек, който държи на любовта, естествено, че ако любовта във връзката ти приключи, ще потърсиш друга.
smile3501 txtloves    love001 Two Hearts

http://www.youtube.com/user/009el#p/u/10/ePz68mxHtnk[/video]

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 08:46 от krasminikif

# 10
  • Мнения: 23 356

Нека са повече хората, за които знанието и образоваността са ценност!

# 11
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!

За всички учители,които спомагат,

за оформянето ни,като личности   newsm51

# 12
  • Мнения: 23 356
Сутрешна доза "Берг"  Heart Eyes

С Халит предпочетохме да не отговаряме на всички обвинения, които се стовариха върху нас, на всички новини, които излизаха, на цялата очерняща кампания. Защото смятахме, че мълчанието в този случай е най-добрият отговор. Непрекъснато ни обвиняваха, че лъжем и баламосваме хората. А единственото, което искахме с Халит в онзи момент, е да ни позволят да си изживеем това, което ни се случваше като нещо лично, да не го правим достояние на всички. Бях на 21 години, когато се запознах с Халит. Тогава бях студентка. Тогава сложихме началото на много хубаво приятелство. Опитахме се да го превърнем в интимна връзка, но не успяхме. Видяхме, че приятелството ни е по-ценно от всичко друго, искахме нещата да си останат така. През цялото това време не сме скъсвали връзката един с друг.Когато се срещнехме, разговорите ни продължаваха там, докъдето бяхме стигнали предния път. Най-важното беше, че винаги намирахме много неща, за които да си говорим. В началото на “1001 нощ” не бяхме гаджета. Започвахме нов проект и работата ни беше по-важна от всичко друго. Познавахме се много добре. Смятахме, че е най-добре нещата да останат така и продължихме да бъдем само приятели. В началото на “1001 нощ” бях на 24 години. Мина време. В живота и на двама ни имаше други хора. През цялото това време, в което бяхме с други хора настойчиво пишеха, че имаме връзка. Ние отговаряхме :” Няма подобно нещо!”, защото просто  нямаше. В лицето на Халит имах един много добър човек и приятел и затова винаги съм искала да присъства в живота ми. За известен период от време всеки си имаше своя живот. След това неговият брак приключи, моята връзка и без друго отдавна се беше изчерпила. През лятото, до започването на снимките, не бяхме се виждали. Когато подновихме работата по сериала, започнахме да разговаряме за проблемите си. Видяхме колко добре всеки от нас познава другия. Искахме този път да не се страхуваме, да опитаме отново. Нямам никакви притеснения по тази тема от съпруга си и нашите семейства. Проблемът е, че една дума да кажеш и тя може да бъде изтълкувана погрешно и неправилно. Това да бъда спрягана като главната героиня  в една история за прелюбодеяния и изневери изтормози душата ми. Това е тема, по която съм много чувствителна. Трябваше да платя цялата сметка за неща, които са се случвали извън моя живот и с които нямам нищо общо. Особено по време на бременността ми беше много трудно, но нищо не можех да направя. Сега имам един много щастлив брак. След всичо преживяно, мисля, че имам право на това щастие. Затова, моля,  нека всеки живее своя живот, да се опита да бъде щастлив със своите си радости, със своето минало и бъдеще. (ноември, 2009)

# 13
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Добро утро.
В руските торенти има "Долината на вълците" с Нур.

преведен на руски- превода е гласов не субс.
http://www.rutor.org/torrent/115250/dolina-volkov-palestina_kurt … istin-2011-dvdrip

# 14
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Честит празник на българската култура, образование, наука и писменост!
Дано тази сфера стане приоритет на държавата ни в обозримо бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт