БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-15

  • 22 295
  • 748
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 15 379
Но не исках директно след това пшеница-исках да минем поне през някоя друга зърнена култура с по малко глутен от пшеницата.

Не е нужно.
Може ръжени ядки да въведеш след овеса и след това пшеница.

# 751
  • Мнения: 4 589
Привет от нас, не съм писала отдавна, че ние вече си ядем като големи хора, всичко искат, само шоколад още не са яли.

Понеже сме на тема филия с яйце и сирене, искам да ви питам мога ли вече да давам яйце всеки ден? Като едно яйце се изяжда от тях и нас, на филийки, не е цяло за дете.

# 752
  • Мнения: 90
здравейте,искам да попитам с какво да почна въвеждането на глутена,дали може направо с попара и от кога?

# 753
  • София
  • Мнения: 12 554
здравейте,искам да попитам с какво да почна въвеждането на глутена,дали може направо с попара и от кога?

Ако не си въвела сиренето и маслото, няма как да е с попара.
Можеш просто да купиш глутенова каша.

# 754
  • Мнения: 15 379
Не с попара. Започни с овесена каша най-добре.

# 755
  • Мнения: 4 615
ники, можеш да даваш яйце всеки ден.

Искам най-после някой да ми обясни за просото и има ли то глутен или не. Crossing Arms

# 756
  • Мнения: 15 379

Искам най-после някой да ми обясни за просото и има ли то глутен или не. Crossing Arms

Няма глутен в просото.

Яйце не бих давала всеки ден.

# 757
  • Мнения: 4 615
Защо? Яйцето го дели цялата фамилия на филийка. Какъв е проблема да се дава в такива количества? За възрастта над година прием от 3 до 5 яйца седмично не е неприемлив. И то става дума за цели.

Благодаря за просото! И аз така знам, но постоянно чета мнения за глутена в просото.

# 758
  • Мнения: 15 379
Защо? Яйцето го дели цялата фамилия на филийка.

Как Wink?
Ако е така - добре.
Цяло яйце не бих давала всеки ден. А моето дете умира за яйчни белтъци.

# 759
  • София
  • Мнения: 12 554
Защо? Яйцето го дели цялата фамилия на филийка.

Как Wink?
Ако е така - добре.
Цяло яйце не бих давала всеки ден. А моето дете умира за яйчни белтъци.


Черешке, тук става дума за сандвич с яйце и сирене. Не за варено яйце.

# 760
  • Мнения: 4 615
Моето умира за белтъци също и ги яде. Всеки ден, не че давам съвет. Защо те притеснява?
Нана другото го е писала.

# 761
  • Мнения: 15 379
Разбрах, че става дума за сандвич. Не бих давала всеки ден, защото предпочитам разнообразието.
За яйцето вече писах.

Той беше направил страхотен обрив от яйца. Педиатърът тогава ме нахока, че яйца всеки ден не се дават.

# 762
  • Мнения: 3 114
За филийки особено разнообразието е много голямо. Аз днес предложих например маслинова паста с нарязани наситно домати и авокадо.

# 763

Общи условия

Активация на акаунт