Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 11

  • 46 781
  • 742
  •   1
Отговори
  • София/Бургас
  • Мнения: 97


Добре дошли в тема 11 за сериала " Щастливи заедно "!
Желая на всички интересни и приятни мигове в темата!

Въпреки че е с източен произход, Хазар е отгледан на запад и в духа на западната култура. Целият му живот се променя след убийството на брат му. Семейство Азизоглу се преселва в Инстанбул от Догубеязит преди много години, за да избяга от враждата с рода Шахвар, и за пореден път дава жертва. И двете семейства искат да сложат край на враждата и затова стигат до споразумение - тя ще бъде прекратена само с кръвна връзка.
 
Хазар трябва да се ожени за Зилян, дъщерята на Азам Шахвар. Отначало Хазар се противопоставя, но когато разбира колко сериозно е положението, се съгласява на женитбата. За да затегнат връзката между семействата, те трябва да осъществят и съвместен бизнес.
 
Пристигането на Зилян в Инстанбул бележи края на омразата между родовете. Но сега, въпреки че са сключили този брак насилствено, любопитството на Хазар и Зилян един към друг расте. И това, което започва с откраднати погледи, ще доведе до неочаквана любовна история...
Музика : Кемал Сахир Гюрел, Ерол Мутлу
Сценарист : Дениз СертБарут
Режисьор : Джемал Шан


Очите ти, като две далечни звезди в небето, чакай ме!
С ветровете аз ще сляза от висините, от планините, чакай ме!
Ще ти донеса шепи пълни с надежда, чакай ме!
Ще ти подаря времето, изживей го с мен!
Beren Saat
Родена е в Анкара (24 февруари 1984 г.), където завършва един от най-престижните турски колежи ТЕД, в който образованието е изцяло на английски. Вторият й западен език е испански. После следва “управление на бизнеса” в анкарския университет “Башкент”.
Първите снимки на Берен били в рекламно филмче на фирма за захар, а през 2004 г. получава роля в сериала „Смърт има в любовта ни“. Славата обаче я спохожда две години по-късно в „Спомни си, любими“. За ролите си на Бихтер в „ Забраненият плод” и на Фатмагюл в „Пепел от рози” тя получава награда за най-добра актриса.
Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма, последният от които "Сезонът на носорозите" ще участва в международния филмов фестивал в Кан тази година.

Güz Sancısı - Pains of Autumn -Болките на есента  … Есенни страдания)
Крилете на нощта - сценарият е на Махсун Кърмъзъгюл , участва Teoman Kumbaracıbaşı
Mahsun Kırmızıgül

Певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор
 За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а в последствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.
Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 23 години и е копие на известния си баща.
Видях слънцето - oсвен сценарист и режисьор и участва !
Видях слънцето (втори линк)
Пет минарета в Ню Йорк - oсвен сценарист и режисьор и участва !
Белият ангел - сценарий, режисура, музика и участва Махсун Кърмъзъгюл - това е първият му филм  
Филмите на Teoman Kumbaracıbaşı :
Мале, мале - Eyyvah Eyyvah  
Мале, мале 2 - Eyyvah Eyyvah 2
Jack Hunter and the Lost Treasure of Ugarit - Джак Хънтър и изгу … кровище на Угарит
Yazi Tura - Ези Тура
В сериала „Щастливи заедно” участват и други известни на българската публика турски артисти – Аслъ Тандоан /Ламия от "Мелодия на сърцето"/, Селин Сайлан /Пънар от "Ангел хранител"/, Дениз Гьокчер /Саадет от "Незабравима"/, Йълдъз Кюлтюр /леля Зариф/ и Фърат Танъш /Юсуф/ от "Двама завинаги".

Сериалът се излъчва по Нова телевизия от 12.00 часа всеки делничен ден. Повторенията са по Диема Фамили в 23.00 часа.



Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 19:36 от ChemistryLady

# 1
  • София
  • Мнения: 1 433
пу първа в темата  bouquet
Иве, хиляди благодарности за труда и отношението Hug
копирам си поста от предишната

видях си името и скок в темата hahaha
Лейла, ще се курдисам на първия ред
особено ако е кавър на МК
много ти тенкс за Овните Hug
а сега някой много накратко да разкаже набързо-накратко
че вие си хортувате, пък аз се пуля като Ресул пред комп.....

# 2
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ето какво стана в серията горе долу :
Хазар говори с Азам и му каза, че това с традициите са глупости и да ги оставят на мира, че те няма да се разделят, ама Азам пя старата песен отново. Хазар е много умислен, даже почна да не обръща внимание на работата си (добре, че е "госпожа Ахузар" е на работа да му намира грешките). Сподели със Зилян, че има проблеми. Каза и само най-необходимото. Хахото заведе Ресул в един басейн, подмами го с жени да влезе в басейна и след това с ток го заплаши, че ако не остави Зилян и Хазар на мира ще го убие. Ресул проговори от страх. Дживан проходи и се показа на семейството. Това е горе долу май.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 433
Иве, златна си Hug
значи Азам не е кандисал newsm78 newsm78
мислех че след този разговор ще миряса newsm78
Ресул в басейн hahaha hahaha hahaha
само не ми казвайте че го дават по бански, че ще си пусна да гледам в оригинал, като приспя дребните Mr. Green Mr. Green
и проговорил, пред тока си оправил лингвистиката hahaha hahaha hahaha

# 4
# 5
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя,
Скрит текст:
Азам може би утре ще кандиса. Те пак говорят, ама Хазар гледа по лошо тогава.
Thinking
Не дават Ресул по бански. Само във водата. Виждат му се само раменете.
Ето един забавен момент - прибира се Ресул, след водните забавления, Михри го посреща и му казва да изпие светената вода, която майка му е приготвила. Той почва да се гъргари с нея и почти я изплю. Михри го накара да я изпие и той почна да се гърчи и да мучи(базикайки се с нея), тогава Михри роди репликата : Джиновете го обсебиха.  Joy Не съм се смяла така от дни.

# 6
  • Мнения: 13 421

Ива, и новата тема е с прекрасно начало!  Hug Благодаря ти!  Hug А на снимката красивият Махсун ми прилича на силно подобрено копие на Ал Пачино (не говоря за актьорските им качества).  Peace (дано някой не ми се разсърди... Embarassed)



# 7
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета, радвам се, че Ви харесва темата. Старая се да я попитвам тук-там.
Сложих и песента на темата.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 433
ааа, МК е къде по-хубав от Пачино/дано и на мен не се разсърдите/ Blush
Иве, темите са страхотни Hug
по повод на горния ти пост в спойлера, то май Хазар скоро ще разбере че с тия лудите роднини, с добро не става, само с лошо
Скрит текст:
ще ми е интересно да го видя ядосан
гледащ лошо, и тогава е ......... Heart Eyes Blush

уф, забравих да питам-Иве качени ли са на Славенка сараите някъде newsm78
или се отказахте от тази идея
то и на Лейла последния Хазаров сарай с просяка беше супер готин

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Иве, страхотна тема отново по - добра от предишната, златна си    Hug        bouquet

И аз нямам търпение да видя ядосания Хазар, днес се държа маааалко по - добре, все пак отчасти и каза някои неща и може би щеше да й каже повече но разбира се ги прекъснаха - леля Дестан ...

# 10
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя,
Скрит текст:
той Хазар няма друг избор. Първо ще стой Хасан и ще му дръпне една реч, а след това ще говори с Азам, ама какво си казват не знам. Между другото такъв сняг  дават утре при тях, че като гледам и ми се приисква да се замерям със снежни топки с Хазар.  Mr. Green
Утре ще слагаме и вендузи на Ресул, че е настинал милия.  Joy
Хазар не е толкова ядосан, колкото сериозен (с онзи неговия поглед).  

Добре, че ме подсети да сложа сарайте. Забравих ги!  #Crazy Боже къде ми е акъла!  newsm78

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 14:47 от ChemistryLady

# 11
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Запис за да мога да ви следя... Simple Smile Има ли качена днешната серия някъде да се гледа Peace

# 12
  • Мнения: 11 984


Привет!Малко рекох да разкрася темата с един Убав Мъж Sick Sick Sick

Иве  bouquet


http://www.dailymotion.com/video/xspkpv_yyyyyyyy-yyyyyy-yyyyyy-6 … surgun_shortfilms


Днешния еп Peace

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 15:38 от Slawena

# 13
  • София
  • Мнения: 1 433
Иве, забрави ги, щото си представяш бой със снежни топки със Хазар Joy Joy
облечен в черно и бой със снежни топки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ммм, в 32 градусовата жега звучи суперррррр

# 14
  • Мнения: 11 984
Изглеадх финала,Много страстен този Ресул Crazy hahaha

Той наваксва май и заради сестра си ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт