КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ

  • 35 545
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 429
Ocaso , пак цепиш с коментар  Joy
Но недей така, семейство за пример са те на цяла България!  Mr. Green Mr. Green както каза Бориса-достойната  Sick

 Има и лоши примери! както вече писах по-горе.

# 736
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Какво работи Емил Русев?
И аз се учудвам , че има хубави жени покрай него.

# 737
  • София
  • Мнения: 418
Какво работи Емил Русев?
И аз се учудвам , че има хубави жени покрай него.

Аз се учудвам, че има някакви жени изобщо  Shocked
Работи мъж на жена си.

# 738
  • Мнения: 58
Фейсбук издаде: Русев е къртицата  Mr. Green Къде е малката красота Mr. Green (little_beauty) да се зарадва, че нали той й е фаворита за кърнтица Mr. Green

# 739
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Да си призная и аз започнах да гледам предаването предимно заради Сано и Бориса, която първо ме очарова и после разочарова. А Сано ми е любимец от Под Прикритие, филм който много харесвам. Засичала съм го и на живо. Определено не е красавец, но има чар и нещо много мило и симпатично в него. Съгласна съм с вас, че тези поучавания от негова страна са дразнещи. Той толкова много се притеснява да не се изложи както всички реалити герои до сега, че на места преиграва.

Емил е омаял и двете когато е бил много по-млад. Сега едва ли му би било толкова лесно.

# 740
# 741
  • Варна
  • Мнения: 7
bggirl22  Hug както виждаш много съм се вдъхновила напоследък и пиша като за поне 2ма човека  Mr. Green Mr. Green
Mari_Mar , цитирах Бориса, в контекста на изказването й примерът беше в добрия смисъл Wink
Иначе Русев има фирма, която се занимава с някакви електро и водни системи мисля, бях му намерила сайта още в началото, но съм го забутала някъде  Mr. Green Все не ми остава време да си систематизирам инфото за моя потенциален Кърт  ooooh!

# 742
  • Мнения: 3 865

Нали  за Жорката имаш предвид, че е рак. Тъкмо си пасват с Ивайла, и тя е такава. Сега разбирам защо я усеща като сродна душа и така добре се разбират. И понеже тя го разбира и знае как ще се почувства, ако го отреже и затова го кроти още. Но не мисля че той ще мине граници - раците са милички. По-скоро ще действа с убеждаване и досаждане

# 743
  • Мнения: 0
hyena369 , те не искат да изкарват Георги черен,от продукцията толерират насилието и агресията (физическа и вербална) с 2 ръце Wink
Искат да предизвикат съжаление у зрителите за "силните мъже" Георги и Каменов като ги представят като "жертви на несподелена лювов". Насилникът да е жертва  Close
А Георги дори като е отблъснал пияна жена - много достоен..А до преди 1 час искаше да бие друга  Close
+ една поправка за Георги - има висше образование - Финанси Wink (но това не променя факта, че е склонен да се саморазправя с жени и явно няма елементарно възпитание за 1 мъж Sick)
Някой беше питал и за зодията му - Рак е  



little_beauty за много неща мненията ни се препокриват. Това че продукцията толерира агресията и насилието за мен лично е абсурдно. В предаването" Музикална Академия " Рут Колева ( главно действащо лице в не един лайф на Къртицата миналия сезон) каза нещо на "съквартирантите" там, което за мен се отнася за всички които приемат предизвикателството да участват в подобен род предавания. Ако не псуваш, викаш, пиеш и т.н няма как продукцията да те позиционира  Grinning и да те изкара добър или лош. Нормално е в едно реалити да гледаме подобни неща, най малкото за рейтинга, винаги се търси екшън, драма, комедия. Друг е въпроса какво точно ще сътворят участниците за да могат да ни го излъчат  Laughing

# 744
  • Варна
  • Мнения: 7
Ikia , много се радвам, че мислите ни съвпадат  Hug, но имаме вече нова темичка и можеш да ги споделяш там Wink

# 745
  • Мнения: 4 255
Защо линк новата тема не се пуска пак?

# 746
# 747
  • Мнения: 4 418
Дразнещо ли е?  Laughing


Дааааааааааа!  smile3513

# 748
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт