SportsDirect-63

  • 63 783
  • 734
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 209

Обявяването на Общи поръчки е в разрез с правилата на форума!

Сайтът е английски и предлага директна доставка до България.

1.Доставката до английски адрес е 3.99 лири,а за поръчки над 100 лири е безплатна.До английски адрес може да се поръча  ползвайки превозвач.

КУРИЕРИ ПРЕВОЗВАЧИ в тази ТЕМА

2.Доставката до България НЕ Е ФИКСИРАНА.тя варира в зависимост от броя артикули,тегло и т.н.Към момента минималната доставка е 12.49 паунда .Доставката се извършва от DHL до адреса,на който сте пуснали поръчката.
КАК се поръчва?
Трябва да си направите РЕГИСТРАЦИЯ отивате на NEW CUSTOMERS натискате CONTINUE -отваря се форма за регистрация,в която попълвате всичките си данни.Натискате REGISTER и вашия акаунт е създаден.
Избирате си стоките,слагате ги в кошницата.За да валидизирате вашата поръчка натискате PROCEED TO CHECKOUT най долу в десния ъгъл.
Втората стъпка на DELIVERY ADRESS адрес на който ще получите пратката,a BILLING ADRESS -може да е същия или адрес на който живеете.
натискате отново PROCEED TO PAYMENT

МЕТОДИ НА ПЛАЩАНЕ
Плащането се осъществява с карта или PAYPAL.След като изберете начина на плащане,попълвате данните си от картата или в PAYPAL и валидизирате поръчката натискайки -PROCEED.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа, а понякога и малко повече ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг” номера с който се проследява пратката на
страницата на DHL.Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.
Кодове за отстъпки -МНОГО СА РЯДКО
След пускане на поръчката веднага сумата се блокира,а след като тръгне поръчката и получите мейла,сумата за поръчката се осчетоводява-т.е си я теглят.

Може да плащате в паунди, евро , долари и т.н .

Има допълнителен код - ISSVE NUMBER при разплащане с карта - не пишете нищо.

3D security code- - обадете се във вашата банка ,за да разберете кода.


Цената на доставката се вижда на втора стъпка при въвеждане на адреса за доставка.

Не може да се плаща с бг карти Маестро.

В сайта има артикули с надпис-EX DISPLAY-това са артикули,които са били изложени на витрина,пробвани-възможно е да са без кутия,с малък дефект или пък нищо да им няма.
Артикули с надпис-PRE ORDER-това са артикули,които за в момента ги няма налични в склада на Спортдирект.Те ще бъдат налични на определена дата,като тази дата се вижда в описанието на артикула.Ако имате в поръчката си такъв артикул,то поръчката ви няма да бъде изпратена веднага,а след датата на наличност на артикула.А също така е възможно след като е поръчан артикул Пре ордер  в последствие от сайта да му сменят датата на наличност,което ще забави и изпращането на вашата поръчка
Пре-Ордер,ако има такъв артикул, може да се откаже с мейл до сайта.

Проследяване на пратката ТУК вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
 
АКО СА ВИ БЛОКИРАЛИ  ВЕДНЪЖ ПАРИТЕ ЗА НАПРАВЕНАТА ПОРЪЧКА.А СЛЕД ТОВА ВИ ИЗТЕГЛЯТ ОТ СВОБОДНИТЕ[ЗА СЪЩАТА ПОРЪЧКА] И ПЪРВИТЕ ОСТАНАТ ВСЕ ОЩЕ БЛОКИРАНИ-ПРОБЛЕМА Е ВЪВ ВАШАТА БАНКА-ЗВЪННЕТЕ В БАНКАТА-КАРТОВИЯ ЦЕНТЪР И ПОМОЛЕТЕ ДА ВИ ГИ ОТБЛОКИРАТ.

С PAYPAL може да се плаща до Бг и англ.адрес.
При проблеми с PAYPAL  ТУК

Как да се избегне по-високият обменен курс на ПейПал :

Скрит текст:
    Няма да има разлика ,ако сте отметнали курса на валутата да е на Вашата банка, а НЕ ПП курс. Може да проверите като тръгнете да пускате поръчка ,логвате се в ПП и http://prikachi.com/images/421/4600421w.png . Отметката трябва да е на второто http://prikachi.com/images/429/4600429j.png "

Универсален калкулатор за всички марки)за пресмятане на номер за ДАМСКИ ОБУВКИ  МЪЖКИ ОБУВКИ  ДАМСКИ ДРЕХИ 


Размери на дънки :

Скрит текст:
    SHORT - къси
REGULAR - нормални
LONG - дълги

От чатала :
ДЪЛЖИНА(S) SHORT - 30 инча х 2.54 = 76 см.
ДЪЛЖИНА(R) REGULAR - 32 инча х 2.54 = 81 см.
ДЪЛЖИНА(L) LONG - 34 инча х 2.54 = 86 см.

Буква W след номера на мъжките дънки означава талия ,например 38W х 2.54 = 96,5 см.

Детските обувки започват с буква С /Childrens /   от №16/С0/  до №32 /С13/.

Таблица с размери на детски обувки :


Скрит текст:

Номерация на мъжки обувки ( uk / cm. )
   
 
Скрит текст:
Nike , Puma , Reebok , Kappa , Skechers , Asics , Campri , Everlast (за Everlast до 11 номер )
7=26см., 7,5=26,5см., 8=27см., 8,5=27,5см., 9=28см., 9,5=28,5см, 10=29см., 10,5=29,5см., 11=30см., 11,5=30,5см. (при Everlast няма), 12=31см (при Everlast - 30,5см.), 12,5=31,5см. (при Everlast няма), 13=32см. (при Everlast 31,5см),

Adidas , Karrimor , Lonsdale , Slazenger , No Fear , New Ballance u Umbro:
7=25,5см., 7,5=26см., 8=26,5см., 8,5=27см., 9=27,5см., 9,5=28см., 10=28,5см., 10,5=29см., 11=29,5см., 11,5=30см., 12=30,5см, 12,5=31см., 13=31,5см.

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  , cs@sportsdirect.com
- DHL BG   :  0700 17 700

Може да се свържете и с тази програма :

Скрит текст:
    http://www.12voip.com/  Това е сайта,изисква да се свали програмата и да се регистрирате,след което си зареждате кредит от 10 Евро ,20 евро и т.н.

Когато пуснете поръчка и не я намирате в история на поръчките и нямате потв.мейл  тя не е регистрирана в СД и няма да я получите. Парите са блокирани от вашата банка , а не са изтеглени от СД. Трябва да пишете на СД и те да потвърдят ,че нямат претенции към парите ви.Това писмо препращате на вашата банка и парите ще бъдат освободени до часове.

Примерно писмо :

Скрит текст:
    Hello!
On  ДАТАТА  I tried to make order from your site.  Something happened and could not complete the payment. My money is blocked, but I have not  an order in order history. The bank wanted confirmation from you that I haven't order in the amount of СУМАТА НА ПОРЪЧКАТА

Thank you in advance!
Regards!

Ако имате проблем с някой артикул пишете на cs@sportsdirect.com и може да прикачите снимки.Ще получите автоматичен мейл на който не трябва да отговаряте.Там ще ви информират ,че до 5 работни дни ще получите отговор.

Примерно писмо за дефектен артикул :

Скрит текст:
[Company/ supplier address]

Dear

[Reference: contract number]

On [date] I [bought/placed an order for] a [item], received it on [date]. I have discovered that the [item] has the following problem: [add details].

The Sale of Goods Act 1979 makes it an implied term of the contract that goods be as described, fit for purpose and of satisfactory quality.

As you are in breach of contract I am rejecting the [item] and request that you refund the sum paid to you of [price].

I also require you to confirm whether you will arrange for the [item] to be collected or will reimburse me for the cost of returning it.

If I do not receive your satisfactory proposals for settlement of my claim within seven days of the date of this letter, I intend to issue a claim against you in the county court without further reference to you.

Yours faithfully,

[Your name here]


Превод:

[Вашият адрес]

[Адрес на магазина]

скъп

[За справка: номер на поръчката]

На [дата]  Аз  [купих / направих поръчка за] един [артикул], получих го на [дата]. Аз открих, че [артикула] има следния проблем: [добавете детайли].

Закона за продажба на стоки от 1979 г. определя, че стоките са както е описано, подходящи за целта и със задоволително качество .

Тъй като вие сте в нарушение на договора аз връщам [артикул] и искам да ми бъде възстановена [цена] сумата.

Аз също искам от вас да потвърдите дали ще организирате куриерска фирма да вземе [артикула],  или ще ме обезщетите за разходите за връщането на пратката.

Ако не получа задоволителен отговор за уреждане на претенциите си в срок от седем дни от датата на настоящото писмо, аз възнамерявам да подам иск срещу вас в окръжния съд, без допълнителна справка за вас.

С уважение,

[Вашето име тук]

Може да замените даден артикул,ако не ви устройва номер или размер ,но ще си заплатите доставката по БГ Пощи до Англия.Замененият артикул ще получите отново по DHL.

Ако трябва да върнете артикул,който е разменен с друг  по тяхна вина трябва да се приложи фактурата като се попълни долният отрязък, посочва се причина за връщане, както и какво искате -да пратят верните ,да ви  върнат парите или част от тях.После запазвате  разписката от пощата, снимате  бележката и пращате  като прикачен файл в отговор на този мейл, с който ви пишат да ги връщате. Отговорят много бавно.Трябва търпение.

По пощата до Англия препоръчано до 1 кг е към 17 лв, а от 1 до 2 кг е 22 лв.

При липси в поръчката пишете на  disclaimers@sportsdirect.com , за да ви изпратят формуляр.

Ако получите артикул с аларма може да им пишете и прикачите снимки .Описвате артикула - име и продуктов код в сайта . Примерно писмо :

Скрит текст:
    Today I received order  SDххххххххххххххх from which I'm very disappointed.
Also a pair of boots - Campri Snow Jogger   Product Code: 026268/90/070 with anti-theft device and I do not see how to remove it without damaging the boot.

Канселиране на поръчка :

Може евентуално да се  канселира поръчка  само с мейл до тях  - cancel@sportsdirect.com

Може да откажете САМО Pre-Order  артикул от поръчката като пишете на cancel@sportsdirect.com . В писмото напишете и Product code от потв. мейл.

Когато нямате проследяващ № повече от 3-4 дни може да попитате тук :

http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/ContactUs/ContactForm

Избирате  Where is my order? от падащото меню попълвате  данните и ще получите отговор на мейла, ако е изпратена ще ви  дадат номера.

Мейлите с проследяващ № в ДЛЧ се бавят .Може да видите своя № в My account - Order History - в дясно track your order при статус на поръчката Awaiting Courier Pickup или With courier.

 Начини на доставка
1.с куриер превозвач
2.с директна доставка до България,плащайки доставката

Кодове:

В момента няма активен код .

tema 33  тема 32   тема 31   тема 30  тема34 тема35 тема36 тема37 тема38 тема39  тема40   тема41  тема42  тема43  тема44 тема45  тема46 тема47 тема48   тема49 тема 50 тема 51 тема 52 тема 53 тема 54  тема 55 тема 56 тема 57 тема 58 тема 59 тема 60 тема 61 тема 62


Гюлчи, newsm51 !

Надявам се на по-малко спам в тази тема - постовете със запис  ,човечета и точки.

БЕЗПРОБЛЕМНО ПАЗАРУВАНЕ  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 980
Пу първа, с пожелание за намаляне на доставката и за мноооого кодове с големи намаления.  Flutter

Теди,   bouquet

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 1 977
И аз в очакване на една поръчка,дано да сме доволни,ще пиша като дойде  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой напоследък да е писал за липсващ артикул - имам 2 липсващи неща от последните поръчки - писах им и вече повече от 2 седмици - ни звук ни стон  newsm78  толкова пък да са натоварени

# 5
  • Мнения: 2 180
Ох, не знам. Вчера им писах за голям проблем- платени обувки за 64 лири, а в кутията сложен модел, който струва точно наполовина.  Crossing Arms
Само един път исках замяна преди месец и ми изпратиха това, което им върнах, без да е направена замяна! Не знам какви работят там и какво гледат!!! Сега с тези скъпите обувки не знам какво да правя, но не е изгодно да искам парите, защото ще се загуби доста от разликата в курса, така че ще искам замяна и дано този път ГЛЕДАТ какво изпращат!!! Бясна съм!

# 6
  • София
  • Мнения: 424
Някой напоследък да е писал за липсващ артикул - имам 2 липсващи неща от последните поръчки - писах им и вече повече от 2 седмици - ни звук ни стон  newsm78  толкова пък да са натоварени
Аз миналата седмица отговориха ми на вторият ден.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
tedichka07     bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 842
Здравейте!
Искам да поръчам шапки с козирка за момчетата /6-7 г/. Харесала съм Пума и Адидас.  Нали размер junior трябва да взема? kids предполагам ще са малки

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Някой напоследък да е писал за липсващ артикул - имам 2 липсващи неща от последните поръчки - писах им и вече повече от 2 седмици - ни звук ни стон  newsm78  толкова пък да са натоварени

Преди 10-ина дни им бях писала за проблем - отне им 6 дни да ми отговорят...

Здравейте!
Искам да поръчам шапки с козирка за момчетата /6-7 г/. Харесала съм Пума и Адидас.  Нали размер junior трябва да взема? kids предполагам ще са малки

Да, джуниър  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 842
мерси   bouquet

# 10
  • Мнения: 8
Някой напоследък да е писал за липсващ артикул - имам 2 липсващи неща от последните поръчки - писах им и вече повече от 2 седмици - ни звук ни стон  newsm78  толкова пък да са натоварени
Преди няколко седмици и аз имах проблем със липсващо долнище. Писах им във фейсбук и ми отговориха на същия ден. Пробвай там.

# 11
  • Мнения: 286
за 18 см краче от сандалите найк, адидас, кой номер да поръчам ? мерси Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
за 18 см краче от сандалите найк, адидас, кой номер да поръчам ? мерси Simple Smile

С 11 или С12 зависи как е мерен кракът - във въздуха или стъпил на лист

# 13
  • Мнения: 729
Момичета, има ли марка шапки за плуване, от които сте доволни, или няма голяма разлика?! За детските питам.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 720
Искaм дa попитaм якетaтa дaмските нa Фaйртрaп отговaрят ли си нa номерa?Нa Aт Републик си купих две и сa ми мaлки..... нискa съм 160 см. но с гръднa 92 и се чудя от товa М или Л дa си пуснa
 http://m.sportsdirect.com/mt/www.sportsdirect.com/rock-and-rags- … ge-jacket-668155?     un_jtt_v_un_PDP=yes&un_jtt_v_un_info=&un_jtt_v_un_pers=&un_jtt_redirect

и от товa  http://m.sportsdirect.com/mt/www.sportsdirect.com/firetrap-cord- … p;un_jtt_redirect

Общи условия

Активация на акаунт