Обезкосмяване интим

  • 105 041
  • 215
  •   1
Отговори
Как се прави обезкосмяване в интимната зона? Понеже ще ходя за първи път на козметик за такова нещо, искам да попитам има ли нужда от някаква подготовка - космите да са по-къси например, или нещо такова? Използват ли в салоните нещо обезболяващо? Много ли боли? С прашки ли трябва да си облечена?

# 1
  • Мнения: 2 910
Когато отидих за пръв път на кола маска, козметичката ми каза, че космите трябва да са около 1/2 см., ако са по- дълги тя ще ги намали Laughing
Най- удобно е с прашки, които са по- разтегливи, за да може да ги намества. При мен не е използвала обезболяващо, а и не съм чувала да се използва.
Първия път, когато се прави кола маска повече боли, но е търпимо, но пък след това резултата е приятен Wink

# 2
  • Мнения: 234
Всеки козметик работи различно,а знам,че някои използват обезболяващ спрей.Аз съм ходила само при една и лягах гола-като при гинеколог и тя искаше космите да са по-дълги.

# 3
  • Мнения: 5 622
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

# 4
  • Мнения: 5 577
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

# 5
  • Мнения: 8 505
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

И аз с вас fiuuuuuu

# 6
  • Мнения: 1 558
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

И аз с вас fiuuuuuu

Хайде сега обяснете с каква кола го правите, защото моите опити винаги са били безуспешни, само лепя, а нищо не мога да махна  #Cussing out

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 17:46 от 'Пепи'

# 7
  • Мнения: 3 216
Аз пьк си лягам гола пред козметичката.А и с каквато и дьлжина да са космите никога не са ме врьщали.
Ама на мен нокой не ми е казвал,че трябва да сьм с прашки.Тва с каква цел се прави? newsm78

# 8
  • Мнения: 6 155
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И мен  Naughty


Пепи, с епилатор действам аз Wink

# 9
  • Мнения: 1 558
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И мен  Naughty


Пепи, с епилатор действам аз Wink

Ами отпред ги махам с епилатор, но по-долу ме боли много. Освен това ми излизат много врастнали косми Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Ааа, козметичката най-добре се справя...Ставам гладичка отвсякъде, и то за отрицателно време. Като тръгна сама да се чистя.... Whistling....първо губя половин час, изпотявам се от напрежение и ми идва да псувам всички до девето коляно Crazy
Моята козметичка ми дава прашки за еднократна употреба, за да не си цапам моите. А иначе тя ми казва да не се притеснявам, защото с нейната професия е станала половин гинеколог.

# 11
  • Мнения: 6 155

Ами отпред ги махам с епилатор, но по-долу ме боли много. Освен това ми излизат много врастнали косми Rolling Eyes

Относно болката - веднага след цикъл боли мноооого по-малко  Peace

# 12
  • Мнения: 5 140
А иначе тя ми казва да не се притеснявам, защото с нейната професия е станала половин гинеколог.

Абе тя и моята така вика, ама аз нещо не мож се отпусна...  Rolling Eyes

Относно болката - веднага след цикъл боли мноооого по-малко Peace

Много вярно.  Peace

# 13
  • Мнения: 54
Относно дължината на космите, зависи с каква кола маска те прави. Със студена кола маска трябва да са около половин сантиметър, а при топлата може да са и по-дълги. Препоръчвам ти искрено топлата кола маска става доста по-бързо и безболезнено, защото се прави на по-големи участъци и ако си се бръснала само досега космите са доста твърди и с дълбок корен. Топлата кола маска ги хваща по-здраво и не се късат. Относно бикините зависи от самата козметичка.

# 14
  • Мнения: 660
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....
Подкрепям с две ръце ! Embarassed

# 15
  • Мнения: 2 550



Пепи, с епилатор действам аз Wink
Цитат

Еб*аси!!! Сам окато прочетох епилатор и станах разногледа от болка  Confused
Не боли ли прекалено много?

# 16
  • Мнения: 1 942
ООООООО как с епилатор бре!!! То ако искам всичко да махна бая йогиски пози трябва да поназнайвам  Laughing Аз съм за бразилската топла кола маска! Вече не се и притеснявам от козметичката си  Sunglasses Вярно първия път боли, но после е съвсем поносимо.

# 17
  • Мнения: 5 299



Пепи, с епилатор действам аз Wink
Цитат

Еб*аси!!! Сам окато прочетох епилатор и станах разногледа от болка  Confused
Не боли ли прекалено много?
Оф, и аз се ужасявам при тази мисъл Sick Биби, изцяло ли се обезкосмяваш с епилатора?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Относно болката - веднага след цикъл боли мноооого по-малко  Peace
И преди овулация също боли значително по-малко.
Аз миналият месец си обърках нещо графика с козметичката и ходих преди цикъл и след това преди овулация. Освен, че ме боля повече от необходимото, ами и космите ми порастнаха страшно бързо.
Иначе по темата всяка козметичка си има тертип на работа и ако я попиташ тя сама ще ти каже с гащи ли те иска, без гащи ли те иска и иска ли те изобщо  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 155
[
Еб*аси!!! Сам окато прочетох епилатор и станах разногледа от болка  Confused
Не боли ли прекалено много?
Оф, и аз се ужасявам при тази мисъл Sick Биби, изцяло ли се обезкосмяваш с епилатора?
Цитат

Изцяло, да.  Sunglasses
Първият/ вторият/ път болеше повече, но след това се свиква и не ми е проблем Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 7 186
Леле Биби ти си герой! Sunglasses  Hug
Аз цялостно обезкосмяване с епилатора бих дала да ми направят само под пълна анестезия... Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 877
То болката остави, ами колко време отнема цялото тяло?
Според мен на козметик е по-лесно и по-бързо, ама ако някой се е специализирал, може и да е по-удобно. Аз като се сетя горкият ми брат поне два дни се мъчи с епилатора Confused

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 22:20 от eniena

# 22
  • Мнения: 2 550
Леле Биби ти си герой! Sunglasses  Hug
Аз цялостно обезкосмяване с епилатора бих дала да ми направят само под пълна анестезия... Crossing Arms

 Joy

# 23
  • Мнения: 1 883
Аз също действам с епилатора . Болката е въпрос на нагласа. Ако си мислиш колко е гадно , колко много ще ме боли....си загинала . Същото е като при раждането !!!! newsm78

# 24
  • Мнения: 5 299
. Същото е като при раждането !!!! newsm78
Ама ти верно ли??? Shocked #Crazy И всеки месец раждаш по едно бебе Joy

# 25
  • Мнения: 2 550
. Същото е като при раждането !!!! newsm78
Ама ти верно ли??? Shocked #Crazy И всеки месец раждаш по едно бебе Joy

даже два пъти месечно  Joy

# 26
  • Мнения: 7 640
Леле Биби ти си герой! Sunglasses  Hug
Аз цялостно обезкосмяване с епилатора бих дала да ми направят само под пълна анестезия... Crossing Arms
точно, аз направо не мога на повярвам, даже и технически не мога да си го представя Crazy

# 27
  • Мнения: 952
аз също ходя на козметик за тази цел. С епилатора не съм пробвала но съм сигурна, че си боли макар, че аз доста търпя на болка #Crazy.Но предпочитам да отида на козметик хем по бързо ще стане, хем по качествено. Сама действам там единствено със самобрасначката Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 317
 Сама действам там единствено със самобрасначката Rolling Eyes

И аз. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 985
То болката остави, ами колко време отнема цялото тяло?

Аз също махам всичко сама с епилатор. За цялото тяло ми отнема около час и половина. Вече съм се специализирала де и свикнала на болката. Когато започнах с епилатора тая процедура я правех на няколко дни с прекъсвания, щото много ме болеше. Но като се свикне няма проблем.
Много ми се иска да се направя перманентно обезкосмяване, обаче доста скъпичко ми идва и не мога да си го позволя. Но като начало мисля да почна лятото с подмишниците. Пък после ако ми хареса резултата малко по-малко и навсякъде. Някой правил ли си е такова, може ли да даде отзиви.

# 30
  • Мнения: 5 577
Така, да се отчета и аз малко по-подробно.

Студено кола ползвам, най-обикновена. Правя си едно лепкаво топче и почвам с него - лепя и скубя наред, дори без да гледам. Номера е да дърпаш силно, и веднага, да не слепне с космите. Не боли!
Става перфектно.  Peace

После да не се мокри няколко часа, и слагам малко спирт и на детето козметиките.

# 31
Аз си ходя на козметик.....Наистина в началото е малко притеснително как ще се съблечеш и вирнеш краци, но след първия път и резултат, издържащ доста дълго, направо ти се иска да повториш. Мен първият път много ме болеше, наистина много - няма какво да се лъжем. След като изтънеят космите е направо песен.
Ходила съм при две козметички - едната мидаваше прашки за еднократна употреба, другата ме иска гола. Зависи си от нея.
За краката и ръцете не е проблем с епилатор, но за триъгълник и мишници си е болезнено, и то много. При мишниците проблемът е, че може да закачиш и кожа. Виждала съм резултата, от тогава не съм си и помисляла да пробвам отново.
Пробвай се - ще останеш доволна.

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Триъгълник-само на козметичка. Маха всичко, а аз самата не мога да си помисля да се чекна като гламава за да се епилирам. Първо си представям каква болка е и второ-защо да го правя аз като може да пипне професионална ръка и ефектът да е по-дълготраен!

# 33
  • Мнения: 27 524
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

и аз така  Embarassed

# 34
  • Мнения: 4 473
Аз да попитам Embarassed...тези които се обезкосмявате с кола-маска.....колко често ходите на козметик (за интимните части говоря)?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз да попитам Embarassed...тези които се обезкосмявате с кола-маска.....колко често ходите на козметик (за интимните части говоря)?
Аз сега зимата ходя през 25 дни, защото ми е студено, но лятото съм през 15 дни при козметичката, все се намира какво да ми скубне  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 639
Ходя на козметик , топла кола маска. Без гащи !  Wink 
 Няма нищо срамно . Първит път като отидах и естествено притеснена , тя ми каза "Не се притеснявай видялал съм ...... на половината град. "  Mr. Green
И така бързо и много резултатно срещу някви си 4лв  Grinning

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ходя на козметик , топла кола маска. Без гащи !  Wink 
 Няма нищо срамно . Първит път като отидах и естествено притеснена , тя ми каза "Не се притеснявай видялал съм ...... на половината град. "  Mr. Green
И така бързо и много резултатно срещу някви си 4лв  Grinning
  4 кинта за кола-маска на триъгълника???  #Crazy Аз оставям 15 всеки път., а тя самата казва, че при мен няма много за чистене.

# 38
  • Мнения: 5 577
И аз знам, че е 4-5 лв ... много 15 бре?

# 39
  • Мнения: 2 550
И аз знам, че е 4-5 лв ... много 15 бре?

Зависи в кой град я правиш  Crazy

# 40
  • Мнения: 952
Да от това зависи... на мене за цели слабини ми вземат 5лв, а за цели крака е 10лв. мисля че не скъпо Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 1 121
Стига бе, 15! На Витошка в Ив Роше взимат по 10 за интим!

# 42
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
И аз знам, че е 4-5 лв ... много 15 бре?

Зависи в кой град я правиш  Crazy
   В София. Ходех при близка приятелка, която има козметичен салон, там цената беше 10 - миналата година, сега сигурно и тя е вдигнала цените.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз за цял интим давам 6 лв. И наистина с топла кола става по-бързо и е по-безболезнено. Веднъж пробвах със студена - пак при козметичка и беше мъкааа....тя се мъчеше да скубне нещо, аз се мъчех да не пищя от болка...и накрая станах толкова червена и излющена, че жената ме помоли да си купя Дефламол - против изгаряне Shocked и да се мажа 2-3 дни!

# 44
  • Мнения: 4 358
Не мога дори да си представя да се мина с епилатор  #Puppy dog
Самичка се обработвам, още не съм събрала смелост да отида на козметик  Rolling Eyes
Вече започнах да скубя, преди ползвах бръснач.

# 45
  • Мнения: 428
Леле Биби ти си герой! Sunglasses  Hug
Аз цялостно обезкосмяване с епилатора бих дала да ми направят само под пълна анестезия... Crossing Arms

 Joy
Scream newsm62 newsm62 newsm62 rotfImao

# 46
И аз не мога да си педставя да се оправям сама с епилатор по интимните части. КОжата е толкова нежна,че не ми се мисли. Чувала съм от познати,че чак кръв си пускат. Защо да се мъчи човек като си има професионалисти и става за минутки и то качествено и безопасно. 6 години го правя и откакто открих тоиз начин се родих. Знамч,е е трудно да се пречупи човек първия път и да захвърл игащите настрана,но ходя само при една и съща и го преодолях. Но знам,че не всяка козметичка прави интим на триъгълника. Едни обират само от страни и не дават дуам да се издума за по навътре. С топла кола според мен е най-добре. Да не говорим,че почти винаги при други процедури кожата  остават зачервени участаъци и пъпчици- хич не е приятно,особено на плаж,а? А и с епилатор не може да се почисти и дупето все пак  Embarassed Мислех,че е нещо абсурдно,доакто не разбрах,че много го правят Wink

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Как сами ? Вие ме разбихте !?! Да не сте от каучук  Shocked
Ходя на козметник, лягам гола и маха всичко. Не се срамувам.
По отношение на дължината - различни козметички са имали различни изисквания. Не мога да им схвана логиката, може би зависи от вида на колата.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 966
По повод цените.В студиото на един приятел цената е 5 лв.-цял интим.

Оф  и мен ме е страх сега обаче.Цяла бременност бръснач,сега не мога да се пречупа..

А я едно питане.Как стои въпроса със секциото.Кога може да се прави вече кола там? newsm78

# 49
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен пък кола-маска ми се струва по-болезнено! Да не говорим, че не мога да се разкрача пред козметичка за нищо на света!
От години се почиствам сама с епилатора - вече дори не ме боли!

# 50
  • Мнения: 1 645
Аз таз процедура си я правя сама - със самобръсначка.
Бързо, лесно и никак не ме затруднява.

# 51
  • София
  • Мнения: 291
Аз сама се справям със студена кола. С епилатор съм пробвала, ама нещо не мога ефективно да обработя гънките  Confused Ама в края на бременността за голяма жалост използвах няколко пъти бръснач, отврат  Sick космите стават твърди, ужас. Затова сега ходих на лазерна епилация  Sunglasses Чакам резултати

# 52
  • Мнения: 472
Момичета дайте адресите на тези ефтини салони , аз живея в центъра и ту к цените са направо ужасни последния път за 1 ръце 15 лева Shocked, ужас направо  #Crazy !

# 53
  • София
  • Мнения: 1 121
Добре де, ще ме извинявате, ама като се бръснете, не ви ли боцка? Веднъж го направих, и на следващия ден се чувствах като крастава - така сърбеше  Laughing. Аз дори краката или под мишниците не бръсна, камо ли там.

# 54
  • Мнения: 270
Леле и аз не мога да си представя таз манипулация с епилатора, горната част - добре, ами по - отдолу????
Аз лично махам абсолютно всичко и отдавна съм свикнала със събличането пред козметичката, а пък откакто лежах в родилното нямам никакви притеснения(:
Да се присъединя и аз към въпроса за добър евтин салон някъде в центъра, защото и аз плащам доста пари, а ходя доста често и вече взе да ми писва да си давам половината пари за месеца за това!
Да не забравя да кажа, че живея в София!

# 55
  • Мнения: 585
И аз не съм ходила отпреди раждането и нещо ми е гадно дори при мисълта.
Докога ли ще ме е шубее?  newsm78
Иначе и аз с топла кола на козметик ги махах гадните косми за 8 лж, целия триъгълник, не знам сега колко е. Но честно казано - болеше си ме всеки път, въпреки че през 20 дни ходех #Crazy
Гадна работа е това.
И аз бих пробвала с лазерна или фото епилация, но досега не съм чувала кой знае колко добри отзиви. Общо взето след 2 години космите пак си излизат - а за толкова парииииии ...... #2gunfire

# 56
  • Мнения: 870
Ходя при козметичка, първия път болеше но се свиква. Повечето искат 1/2 см да са косамчетата, защото се захващат по-добре явно. Моята ме посъветва да се мажа с бебешкия крем против подсичане и ефекта е страхотен, много бързо изчезва зачервяването и няма много враснали косъмчета  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре де, ще ме извинявате, ама като се бръснете, не ви ли боцка? Веднъж го направих, и на следващия ден се чувствах като крастава - така сърбеше Laughing. Аз дори краката или под мишниците не бръсна, камо ли там.
Боцка,боцка...Ужасно е  Mr. Green
Ама като нямаме смелост за кола,ще си ходим крастави Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 640
добре де, ами след колата не ви ли врастват косъмчетата, адски е гадно, особено като се възпалят Close. След бръснене може да боцка, ама поне връхчета не стават...

# 59
  • Мнения: 5 500
Преди ходех на кола, от тази дето я включват в контакта да загрява и отгоре маха с едни ленти. Без прашки, но ако си пожелаеш си има еднодневки.
Сега вече като прилагам лазерната, бръсна. Всъщност бръсна от как се помня и от време на време на кола ходех щот ме мързи. Виж ръцете редовно. И подмишниците правя с лазерна, но сега бръсна. С колкото дълги съм отидела не са ме връщали  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 10 758
Имам епилатор, но него го ползвам само от време на време и то за краката.Като знам к`ви арии изпявам докато си махна космаците на краката, си представям какво ще е, ако почна да ги махам и на триъгълника.Иначе махам всичко при козметичката.Всичко става бързо и лесно.

# 61
  • Мнения: 2 759
   И аз карам с епилатора.. Ако много, много ме домързи - бръсна.. Явно съм твърде срамежлива за козметик.. Което е странно, като се има предвид че обожавам да ходя на гинеколог.. Не мога да си представя, че ще заема съответните пози гола при козметичка... Освен това (извинявам се за тъпия въпрос) тия процедури зад някакви паравани ли стават, че като знам че обикновено всичко се вижда в студиата..?
   Иначе на много приятелки съм правила кола вкъщи - дори имаше една, която за специален случай ходи на козметичка, изгориха я, и пак при мен се върна... Явно другите не ме притесняват, ама и аз ги карам да са с прашки...

# 62
  • Мнения: 10 758
Освен това (извинявам се за тъпия въпрос) тия процедури зад някакви паравани ли стават, че като знам че обикновено всичко се вижда в студиата..?
   
Моята козметичка е в апартамент.Целия си го е направила на козметичен център.Няма паравани.

# 63
  • Мнения: 3 835
   И аз карам с епилатора.. Ако много, много ме домързи - бръсна.. Явно съм твърде срамежлива за козметик..

И мен в началото ме беше много срам, но после разбрах, че тя вижда само косъма. Оттогава не ми пука. Днес направо имах чувството, че ще влезе и навътре, толкова се стараеше. А иначе сме съседки - в съседни блокове и децата са ни на една възраст. Мисля че това си е просто бизнес за нея. Дано да съм права!

# 64
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ходя при козметичката си-бързо, безболезнено и качествено е.Само първият път се смутих, че съм "без гаща", после вече не ми пукаше, а и станахме големи дружки.С епилатор съм пробвала сама-е, няма такава болка просто!Освен това си пускам и кръв, абе ужас пълен, няма см
Взима ми по 7лв за интим, с топла кола.Ходя горе-долу веднъж месечно, че и на месец и половина, вече космите са се разредили много и раснат много бавно.Доволна съм.Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused

# 65
  • Мнения: 1 934
Аз пьк си лягам гола пред козметичката.А и с каквато и дьлжина да са космите никога не са ме врьщали.
и аз така .

# 66
  • Мнения: 5 500
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.

# 67
От 1993год. ходя на козметик. Започнах с половин крака/т.е. до коляното/, после мишници, цели крака и накрая- лягам гола и след 30мин. съм готова цялата и после 3 седмици разкош. С болката се свиква т. е. косъмчетата стават много тънички на места напълно изчезват . до коленете вече нямам косми. Заслужава си да ходиш на козметик, но не всеки път при различна козметичка. Най-добре се справят козметичките от старата гилдия- навремето са го учили няколко години. Имат доста добре изградена "технология" на дърпане на колата.Една дълга лента я махат с едно замахване-което е за предпочитане , а новите козм. /някой/ лепват ти една лента и с 5-6 дърпания я отлепят а то си е болезнено . Ее това е моето мнение.

# 68
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.
Кави 3 месеца. Всяка 4 седмица. Правиш си разчет седмицата когато си в цикъл те вече са израснали достатъчно и веднага след цикъла на кола и си като нова. Да ме прощаваш 3 месеца ?

# 69
  • Мнения: 2 125
Ходя на козметник, лягам гола и маха всичко. Не се срамувам.
По отношение на дължината - различни козметички са имали различни изисквания. Не мога да им схвана логиката, може би зависи от вида на колата.

И аз така от 10 години!

# 70
  • Мнения: 63
Аз повечето косми си ги махам с пинсета (мишници, крака). За мишниците ми отиват 15тина минути, ама краката - около час и половина -  два. Колкото и да примитивно, с епилатор или кола там ми излизат много враснали косъмчета. Пробвах един път с лепенки сама подмишниците - не искам да ви обяснявам на двете места какви синки от кръвоизливи ми се получиха.. #Cussing out, та 10 дена с дълги ръкави само лятно време. от тогава пинсетата ми е "естествено продължение на ръката", както бях прочела някъде  Laughing
а, моля ви да ми кажете, кола маска в интимната зона много ли боли??? там се бръсна, а искам много да си направя кола маска, но пустия страх  ooooh!...дали след цикъл и едно аулинче ще притъпят малко?
(дълго стана, сори   bouquet )

# 71
  • Мнения: 5 647
Преди ходех на козметичка, но нещо ме хвана гнус и тази работа си я правя сама вкъщи. Не само че не ме боли, а и кожата след това не ми е нито зачервена, нито раздразнена. А и да допълня- купувам си от най-евтината кола маска, течна Кара май се казваше. Не я заменям за нищо.    Naughty

# 72
  • Мнения: 1 250
а, моля ви да ми кажете, кола маска в интимната зона много ли боли??? там се бръсна, а искам много да си направя кола маска, но пустия страх  ooooh!...дали след цикъл и едно аулинче ще притъпят малко?
(дълго стана, сори   bouquet )

И аз преди бръснех, но от година започнах да ходя на козметичка - една и съща.  newsm78 защо ли не съм го направила по-рано. Никакво аулинче. Боли първия път след като си бръснала, после става много бързо и много гладко. Не мога да си представя да го правя сама вкъщи #Crazy
П.П - за другите запитвания - без бельо, без претенции за дължината на косъма, 8лв за цял триъгълник и...не ме е срам Mr. Green

# 73
  • Мнения: 124
Аз с епилатора действам там кадето не става с пинсета

# 74
  • Мнения: 1 073
Аз също ходя на козметичка. Чистя всичко - мишници,ръце, крака , триъгълник. Опитвала съм се вкъщи с епилатора, но е ужасно- става бавно, боли и т.н. А там търпиш , а и минава бързо времето.

# 75
  • Мнения: 928
добре де, ами след колата не ви ли врастват косъмчетата, адски е гадно, особено като се възпалят Close.

И аз искам да попитам как се оправяте с врастналите косъмчета. Може би е индивидуално и не при всички се получава, но все пак, който има такъв проблем и се е справил, pls  Praynig  да каже

# 76
  • Мнения: 1 734
Действам с епилатор, не боли. Пробвала съм и с кола при козметичка, болката е съвсем еднаква. Но някак си съм си свикнала с епилатора и така си карам, дори и когато бях бременна корема не ми пречеше

# 77
  • Мнения: 18 542
Момичета, дайте координати на някоя бърза и безболезнена до колкото може козметичка за обезкосмяване в района на Плиска. По възможност за записване на по-ранни часове преди 10 часа.  Praynig

# 78
  • Мнения: 5 500
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.
Кави 3 месеца. Всяка 4 седмица. Правиш си разчет седмицата когато си в цикъл те вече са израснали достатъчно и веднага след цикъла на кола и си като нова. Да ме прощаваш 3 месеца ?
Ти май не прочете внимателно да ме прощаваш  Mr. Green я пак опитай и тогава пиши да ме прощаваш Mr. Green

# 79
  • Мнения: 171
От 1993год. ходя на козметик. Започнах с половин крака/т.е. до коляното/, после мишници, цели крака и накрая- лягам гола и след 30мин. съм готова цялата и после 3 седмици разкош. С болката се свиква т. е. косъмчетата стават много тънички на места напълно изчезват . до коленете вече нямам косми. Заслужава си да ходиш на козметик, но не всеки път при различна козметичка. Най-добре се справят козметичките от старата гилдия- навремето са го учили няколко години. Имат доста добре изградена "технология" на дърпане на колата.Една дълга лента я махат с едно замахване-което е за предпочитане , а новите козм. /някой/ лепват ти една лента и с 5-6 дърпания я отлепят а то си е болезнено . Ее това е моето мнение.
Я, ми кажи ти къде ходиш, че ми омръзна с бръснача...

# 80
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Бих опитала и лазерна, ама чух че доста боли. Confused
Е, не чак толкова. Мажат те с една упойка дето се стои с нея 1 час, малко изтръпва кожата и не боли. Но щом ходиш на кола, ще трябва да ги оставиш да израстат поне 3 месеца и да ги бръснеш между другото, защото всички косми трябва да са в луковичките. Във Варна най-добре е в Скин Лайн и като обстановки и като дерматолози, и като отношение, и като пари.
Кави 3 месеца. Всяка 4 седмица. Правиш си разчет седмицата когато си в цикъл те вече са израснали достатъчно и веднага след цикъла на кола и си като нова. Да ме прощаваш 3 месеца ?
За лазерната иде реч, бре. Grinning.Афродитка добре го е обяснила, за което й благодаря. Heart Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 1 121
Преди ходех на козметичка, но нещо ме хвана гнус и тази работа си я правя сама вкъщи. Не само че не ме боли, а и кожата след това не ми е нито зачервена, нито раздразнена. А и да допълня- купувам си от най-евтината кола маска, течна Кара май се казваше. Не я заменям за нищо.    Naughty
А я кажи как се справяш само с едната лента, която се предлага в опаковката? На мен ми се скъса почти веднага. Има ли нещо, което да я замести?

# 82
  • София
  • Мнения: 1 121
Хайде момичета, никой ли не знае?

# 83
  • Мнения: 1 558
Мдам, знаем, една приятелка ползва стара калъфка нарязана на ленти и е мнгоо доволна.  Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 1 121
Мдам, знаем, една приятелка ползва стара калъфка нарязана на ленти и е мнгоо доволна.  Wink
hahaha  добреееее!  bouquet

# 85
  • Мнения: 5 577
Преди ходех на козметичка, но нещо ме хвана гнус и тази работа си я правя сама вкъщи. Не само че не ме боли, а и кожата след това не ми е нито зачервена, нито раздразнена. А и да допълня- купувам си от най-евтината кола маска, течна Кара май се казваше. Не я заменям за нищо.    Naughty
А я кажи как се справяш само с едната лента, която се предлага в опаковката? На мен ми се скъса почти веднага. Има ли нещо, което да я замести?

Със студената Кара се работи само с ръце.
Иначе може топлата може с обикновена кесия.

# 86
  • Мнения: 7 263
На козметик си е най-гот. Бързо и много по-лесно става. Събличам си се гола и окото ми не мига - толкоз гинеколози са ме гледали че не могат да се съберат в стаята на козметичката. А тя първо е жена и второ - си е много точна - няма от какво да се притеснявам, даже и не мога да си представя как точно ще изпълни цялата манипулация като съм с прашки Embarassed Embarassed Embarassed
За епилатора само като си помисля и .......................... съм готова да не ги махам никога Joy Joy Joy пък не става и така.
Затова ви препоръчвам - ходете си на козметик и да не ви пука - на тях това им е работата и който може си я върши добре.

# 87
  • Мнения: 7 640
айде кажете накрая не ви ли врастват космите, де!

# 88
  • Мнения: 7 263
Врастването на косми си е индивидуално. На мен лично много рядко ми врастват. Но имам приятелка, на която краката са и вечно в рани и пъпки от враснали косми - не мога да я мисля, ако навсякъде е така. Ако видя враснал косъм много внимателно с тънка игличка предварително натопена в спирт - лекичко изчоплям някое крайче на врасналия косъм и го изскубвам с пинсета, след това мажа със спирт. Това е - но пак ти казвам с уговорката, че рядко ми се случва.

# 89
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз пък съм си нарекла козметичката външен гинеколог и се крача пред нея както и пред гинеколога не съм се крачила. Кофти само че не използва обезболяващо, та малко ми е гадно, но иначе става супер.
Сега като казахте за този спрей, може ли някой да ме светне къде го продават да се запася за следващия път.

# 90
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
айде кажете накрая не ви ли врастват космите, де!

Специално на триъгълника не са ми се враствали. Имам два врастнати от много време на бедрата и не мога с нищо да ги махна.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 121
айде кажете накрая не ви ли врастват космите, де!
Пробвай под душа с много топла вода - аз по принцип с такава си се къпя Embarassed и е тогава е много лесно - лекичко разчовъркваш, ако има гной водата а почиства и топлото ще я дезинфекцира. Косъма сам пада. Но сега като се замисля, само на триъгълника съм имала проблеми един-два пъти, а там все пак космите са по-твърди.

# 92
  • Мнения: 6 903
Освен това (извинявам се за тъпия въпрос) тия процедури зад някакви паравани ли стават, че като знам че обикновено всичко се вижда в студиата..?
Не знам в другите салони как е, но аз веднъж като ходих да ми правят маникюр, докато чаках маникюристката да се освободи видях нагледно как ги правят тези процедури Sick Само една завеска имаше и тя не беше дръпната съвсем до края.

Иначе по темата аз засега ги бръсна отдолу, а отгоре ги махам с пинсета и чакам момента, в който ще се поразредят достатъчно, за да мога да ги махам с епилатор.

# 93
  • Мнения: 3 216
Абе вие за какви салони говорите???? #Crazy #Crazy #Crazy
Как така ще виждаш какво става и какво правят на друга клиентка??????
Аз ходя в салон,кьдето стаята на козметичката си е сьвсем отделно,след всеки се сменя чаршафа-пред очите ти го правят,самата козметичка е като медицинска сестра- с маска, рькавици и т.н.Стаята за педикюр си е сьвсем отделно.
Как вьобще сьществуват такива места сьс завески?Не се ли притеснявате,че някой по погрешка ще погледне или случайно завесата...Ужас.

# 94
  • Мнения: 5 577
Kremi, случва се - както и в съблекалня в магазин например.

# 95
  • Мнения: 6 903
Е той салонът си е хубав, просто дизайнът е един такъв по-особен. А и аз срещу "вратата" бях седнала та като се обърнах се виждаше.
И се притеснявам, да, аз заради това и не ходя...е и заради мързел, защото ми се струва абсурдно да успявам всеки месец.

# 96
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
При предишната козметичка имаше паравани, но там правеха и мъже по едно и също време и се е случвало зад единия паравен мен да ме чистят цялата а зад другия на младо момче му чистеха слабините и гърдите. Нищо не се виждаше, така че не е имало проблем.
При сегашната ми козметичка тя си е в отделна стая и като вляза вратата се заключва за да не влезе някой по погрешка.

# 97
 за да не отварям нова тема искам да помоля варненките да ми препоръчат козметичка за коломаска, която да работи добре и ефтино. Няма значение от района. Аз по принсип си правя от време на време ръцете, а веднъж съм си правила и краката и си сомням че ми бяха се образували малки пъпчици, но сега искам да се направя навсякъде и да рискувам пък каквото ще да става.  Благодаря ви , момичета ! Laughing
 

АААА ако може и телефони да разпитам малко козметичката "как ме иска" / с колко дълги косми Thinking

# 98
  • Мнения: 928
Абе аз нещо не вдянах - лазерна епилация и фото епилация(IPL) едно и също ли е?

# 99
# 100
az moga da vi kaja,4e e super s kola maska Grinning,e vqrno purvq moje da si #Crazy,no posle si :whistle:pone dve sedmici i si e super,opredeleno ZA,burzo,ne mnogo bolezneno i e edno gladi4ko..................

# 101
  • Мнения: 903
Аз просто съм свикнала и изобщо не ме боли и си махам абсолютно всичко.

# 102
  • Мнения: 1 107
Мен пък изобщо не ме боля първото обезкосмяване, без никакви обезболяващи  Shocked
Може би защото се бях настроила за ужасяващи мъки  Embarassed

# 103
  • София
  • Мнения: 1 121
Според мен има значение и дали си се бръснала преди това.  Blush

# 104
  • Мнения: 928

Благодаря, Ани111  Heart Eyes
Много полезни линкове Simple Smile
Само дето при мен в деликатните зони косъмчетата растат навътре, когато ползвам кола или епилатор, а при бръснене няма проблем - обратно на това, което пише в първия сайт.
Една козметичка ми беше казала, че имало некво кремче за такъв проблем, ама ми се стори скъпичко и не си го взех.  Някой ползвал ли е такова нещо?

# 105
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И аз сама се опавям там,не можеш да ме накараш да се разчекна пред някой,стига ми гинеколога

# 106
  • Мнения: 622
От година и повече си махам космите с епилатора, но не съвсем до долу...  Embarassed Embarassed Пробвала съм няколко пъти- изтърпях болката, но си пуснах кръв, ожулих се и си свалих кожата на някои места... И затова засега се бръсна най- отдолу.
Правила съм няколко неуспешни опита с кола маска, но аз ли не знам как да застана, как да дръпна, как да намажа... newsm78 newsm78 Не се получава!!! Моля за съвет от тези мацки, които се коламаскират в домашни условия.
От време на време получавам прилив на смелост и почти се решавам да отида на козметичка, ама ентусиазмът ми бързо стихва. И аз като много от вас не мога да се престраша и да се чекна пред козметичка...
А врастнали косъмчета имам доста, имам и белези от тях...  Sick Махам ги с игличка, обаче доста често си правя и големи рани, събира се гной и съответно става белег след това. С такива белези и подкожни косъмчета междукрачието ми е направо осеяно и тайничко се надявам, че ще се оправи като стане време за моренцето... #Crazy

# 107
  • София
  • Мнения: 1 121
Бих ти препоръчала бебешко кремче - Памлодерм е разкошен за тази цел! А епилатора и на мен ми се струва груб за целта, може би зависи от модела, но аз пък нямам много пари за скъп епилатор, който не знам дали ще ми свърши работа. А за кола маската в домашни условия бих ти препоръчала да пробваш с различна температура на колата, а ако много се туткаш (като мен Embarassed) и на помещението. Понякога размазвам с ръка, ако пластмасовото ножче не ми е удобно. Задължително ползвам лента - да дръпна само колата не мога - имам чувството, че ще се скъса, разтегли, че ще се проскубя и резултата няма да е добър. А за моренцето какво да ти кажа... Ние ходим на къмпинзи и там в баните няма скрито-покрито, та се бръсна - 1-2 пъти годишно не е болка за умиране. Щом засега се бръснеш - що не отидеш при козметичка - сега космите ще са по-дебели и вкъщи ще ти е трудно. Или поне така си мисля  newsm78 Това й е професия все пак, няма срамно според мен.

# 108
  • Мнения: 3 537
Аз също със еператора си ги махам .Наистина първите 2-3 пъти ме болеше,но после се свиква,ама само триъгълника отпред,по навътре не пипам,там само бръснача играе Mr. Green

# 109
  • Мнения: 2 956
И аз съм на епилатор отпред,а най-отдолу бръснач...мойта козметичка ми махаше всичко с колата,но сега няма кога да ходя...а тя като може идва в къщи,но много рядко..ама както бех свикнала с колата отдолу сега с епилатора не мога... Rolling Eyes боли си...
а тия врастналите са мнооого гадни..и както някой писа по-горе и на мен не ми се появяват от бръснене,а от колата и епиалтора.... newsm78

# 110
  • Мнения: 622
В скоро време ще се престраша отново и ще опитам с кола маска в домашни условия. smile3521

# 111
  • Мнения: 18 542
А бе мацки, вие които се бръснете отдолу, не ви ли сърби ден-два три след бръсненето? Аз полудявам  Blush

# 112
  • Мнения: 211
И аз дълго време използвах бръснача. Бях опитвала с епилатора, но след 2-рия косъм го захвърлях с рев и крясъци. После се престраших и ходих 2 пъти на козметик. Резултатът е страхотен. И при това за някакви си 4-5 лв и 10-15 мин стискане на зъби. Но за жалост се преместих да живея по-далече , а и нямам нещо удобно време за козметик. Та вече 3 пъти се мъча с колата в домашни условия. Значи сам не е като на козметик. Първите 2 пъти въобще не стигнах до "долу" . Но нан третия  стиснах зъби и си спомних разни пози от "художествената гимнастика"  Wink и така вече съм щастлива и независима. Simple Smile

# 113
  • Мнения: 5 577
А бе мацки, вие които се бръснете отдолу, не ви ли сърби ден-два три след бръсненето? Аз полудявам  Blush

Предполагам е кошмарно.

С кола маска в домашни условия е много добре, дори да не оскубеш всичко пак е по-добре от бръснача.
Близо 3 седмици не расте нищо.

lubopitko няма какво да се престрашаваш - бързо, лесно и смело.  Peace

# 114
  • Мнения: 928
А бе мацки, вие които се бръснете отдолу, не ви ли сърби ден-два три след бръсненето? Аз полудявам  Blush

Предполагам е кошмарно.

С кола маска в домашни условия е много добре, дори да не оскубеш всичко пак е по-добре от бръснача.
Близо 3 седмици не расте нищо.

lubopitko няма какво да се престрашаваш - бързо, лесно и смело.  Peace

Е, мацки естествено че е по-добре на козметик - никой не спори. Аз самата за крака ходя на козметик. За деликатните зони не става, ако имаш проблем с косъмчета, които растат навътре. Не става въпрос нито за болка, нито за срам. Късметлийки сте, че нямате подобен проблем  Hug

# 115
  • Мнения: 5 577
bejbi , какво имаш в предвид под "За деликатните зони не става, ако имаш проблем с косъмчета, които растат навътре".

Какъв проблем може да има, малко не схванах, не съм си изпила кафето още.  Blush  Peace

# 116
  • Мнения: 928
bejbi , какво имаш в предвид под "За деликатните зони не става, ако имаш проблем с косъмчета, които растат навътре".

Какъв проблем може да има, малко не схванах, не съм си изпила кафето още.  Blush  Peace

Ами ходих няколко пъти за интимно обезкосмяване и резултата е косъмчета, врастнали навътре. Не всички, но поне по 10 от двете страни. Адски неприятно  Sick
Понеже няма как да излязат, трябва с игличка внимателно да се извадят. Повечето станаха на рани след като ги извадих, пълна отврат Cry. Затова сега ги бръсна и няма проблем. На козметик ги махам само преди море - за да не се занимавам всеки ден с бръснач.
Относно това дали сърби - ами само първите няколко пъти е гадно. Както, ако си спомняте чувството като си обръснеш космите под мишниците за пръв път. Аз и там не ги махам с кола, защото има доста лимфни възли и ме е страх от възпаление. Та така...  Thinking

# 117
  • Мнения: 3 835
Козметичката ми ме маже с ДЕФЛАМОЛ след като ми прави триъгълник - вече  нямам никакви проблеми с косъмчета, пъпки и др.  Peace

# 118
  • Мнения: 1 298
Аз ходех преди да забременея на всеки 20дни на кола маска.Махаме абсолютно всичко.Ходя гола.Какви прашки? Само ще ги изцапаш.
Сега не трябва да ходя защото дърпането можело да предизвика контракции.Бръсна ги.
Ще отида малко преди термина. Успех  Flowers Bouquet

# 119
  • Мнения: 928
Козметичката ми ме маже с ДЕФЛАМОЛ след като ми прави триъгълник - вече  нямам никакви проблеми с косъмчета, пъпки и др.  Peace

Стики, златна си!  Heart Eyes
Ще пробвам    bouquet

# 120
  • Мнения: 1 202
И аз ходя на козметик и правя кола маска на триъгълника .И моите косми растът на вътре и трябва да ги махам с игла и затова искам да питам този Дефламол след като си направила кола-маската ли го мажеш?Ходя всеки месец и за 3лв./толкова ми взима за триъгълника/не бих се мъчила да я правя във вкъщи.

# 121
  • София
  • Мнения: 5 289
Действам с епилатора,немога да се разчекна и някой да ми се завре м/у краката,освен гинеколог разбира се,но там няма начин сама да се прегледам.

# 122
  • Мнения: 7 474
Болна тема ми е . бръснача работи там, имам епилатор , но още не смея. Кой го измисли това бръснене незнам ooooh!!

# 123
  • Мнения: 1 298
Аз плащам 8лв.  newsm12

# 124
  • Мнения: 46
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed

# 125
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed
аз ходя в едно студио на РИМСКАТА СТЕНА казва се ''АЛАДИН'' вътре работят 3 жени ,майка и 2 дъщери ,страшно внимателни,много мили и щом ме заболи спират за мъни4ко,абе с една дума изцяло ме 4истат за 6лв и то за 10мин и сам супер доволна хода ве4е 1г и 6м и космите ми са много танки лесно падат и най важното много се разредиха

# 126
  • Мнения: 2 125
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed
аз ходя в едно студио на РИМСКАТА СТЕНА казва се ''АЛАДИН'' вътре работят 3 жени ,майка и 2 дъщери ,страшно внимателни,много мили и щом ме заболи спират за мъни4ко,абе с една дума изцяло ме 4истат за 6лв и то за 10мин и сам супер доволна хода ве4е 1г и 6м и космите ми са много танки лесно падат и най важното много се разредиха

Браво SVETLA BO  Peace Страхотни са всички в този салон.
Руми (собственичката) е страхотна и съм й вярна още от първия й салон в Бели брези. Ще дойдат около 10-ина години...
Там всички и маникюристката е страхотна и фризьорката.
Преди седмица за 1/2 крака и триъгълник (бразилска лента Mr. Green) ми взе 14 лв.

# 127
  • Мнения: 2 616
С бръснарското ножче-хем лесно, хем бързо Simple Smile Обаче да питам, Филипс са пуснали някаква машинка за интимни прически,само не ми е ясно само за прически ли е или става и за обезкосмяване-някой има ли впечатления?

# 128
  • Мнения: 2 242
Баси мазохизма #Crazy...докат прочета втората страница взеха и ушите да ме болят Mr. Green! Момичета майката му е лазерна или фотоепилация! вярно кихаш бая парички  Twisted Evil (къде 500) ама после поне 3-5 години рахат – ни се крачиш ни се потиш ни си губиш времето Hug.

# 129
А някой да похвали козметичка в люлин за интимно обезкосмяване?

# 130
  • Мнения: 46
С бръснарското ножче-хем лесно, хем бързо Simple Smile Обаче да питам, Филипс са пуснали някаква машинка за интимни прически,само не ми е ясно само за прически ли е или става и за обезкосмяване-някой има ли впечатления?
На принципа на мъжките самобръсначки са. За бръснене и подстригване в зависимост от степените. Те така се и продават - самобръсначки или машинки за подстригване на триъгълник.

# 131
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
А къде ходите в София? Не толкова за скъпото колкото за качественото. Искам да ида и аз на козметик, но ще ми е за пръв път  Embarassed Голям срам. Трябва обаче, защото бръсначът вече прави големи поразии. Космите станаха много и много твърди. Помагайте. В София - за предпочитане от Плиска към Младостите, но няма чак такова значение. Embarassed
аз ходя в едно студио на РИМСКАТА СТЕНА казва се ''АЛАДИН'' вътре работят 3 жени ,майка и 2 дъщери ,страшно внимателни,много мили и щом ме заболи спират за мъни4ко,абе с една дума изцяло ме 4истат за 6лв и то за 10мин и сам супер доволна хода ве4е 1г и 6м и космите ми са много танки лесно падат и най важното много се разредиха

Браво SVETLA BO  Peace Страхотни са всички в този салон.
Руми (собственичката) е страхотна и съм й вярна още от първия й салон в Бели брези. Ще дойдат около 10-ина години...
Там всички и маникюристката е страхотна и фризьорката.
Преди седмица за 1/2 крака и триъгълник (бразилска лента Mr. Green) ми взе 14 лв.
то4но така Руми е страхотна била съм и при Теди и тя е много внимателна

# 132
С бръснарското ножче-хем лесно, хем бързо Simple Smile Обаче да питам, Филипс са пуснали някаква машинка за интимни прически,само не ми е ясно само за прически ли е или става и за обезкосмяване-някой има ли впечатления?
Не се лъжи да си го купуваш, аз си го взех и това са най-глупаво похар4ените от мен пари. Служи само за постригване и ужким за при4ески (аз заради при4еските си го взех), но уви - нито прави прически,  а постригването - оставя космите дългички , със същия успех си ги постригвам и с ножичка.

# 133
  • Мнения: 769
От 1993год. ходя на козметик. Започнах с половин крака/т.е. до коляното/, после мишници, цели крака и накрая- лягам гола и след 30мин. съм готова цялата и после 3 седмици разкош. С болката се свиква т. е. косъмчетата стават много тънички на места напълно изчезват . до коленете вече нямам косми. Заслужава си да ходиш на козметик, но не всеки път при различна козметичка. Най-добре се справят козметичките от старата гилдия- навремето са го учили няколко години. Имат доста добре изградена "технология" на дърпане на колата.Една дълга лента я махат с едно замахване-което е за предпочитане , а новите козм. /някой/ лепват ти една лента и с 5-6 дърпания я отлепят а то си е болезнено . Ее това е моето мнение.
Къде ходиш на козметичка във Варна?

# 134
  • Мнения: 769
Козметичката ми ме маже с ДЕФЛАМОЛ след като ми прави триъгълник - вече  нямам никакви проблеми с косъмчета, пъпки и др.  Peace

Стики, златна си!  Heart Eyes
Ще пробвам    bouquet

И аз ще пробвам с този дефламол, че иначе е грозна картинка да му се невиди..

# 135
  • Мнения: 2 663
Аз махам всичко само с кола.Ходя при една  козметичка  от 2 год.май ако не са 3 вече.Много е внимателна и работи супер...та значи ръце,цели крака ,мишници и триъгълник 35лв.Това е в РУМ-а на Младост 2
Иначе сега съм се запалила по лазерната епилация и мисля да изпробвам и този метод и се надявам  до края на месеца да съм минала  първата процедура

# 136
  • Мнения: 5 577
И аз ще опитам с Дефламол.  Peace

# 137
  • Мнения: 516
Цели крака,ръце и подмишници - по4иствам с епилатор ( не ме боли,свикнала съм поне от десетина години да процедирам така)

Интимни 4асти отстранявам успешно със студена кола,но само ако дължината на косъма го позволява.( поне 0,5 или 1 см)
И при козметик  с топла кола маска съм доволна,но рядко ходя....

# 138
  • Мнения: 13 512
за да не отварям нова тема искам да помоля варненките да ми препоръчат козметичка за коломаска, която да работи добре и ефтино. Няма значение от района. Аз по принсип си правя от време на време ръцете, а веднъж съм си правила и краката и си сомням че ми бяха се образували малки пъпчици, но сега искам да се направя навсякъде и да рискувам пък каквото ще да става.  Благодаря ви , момичета ! Laughing
 

АААА ако може и телефони да разпитам малко козметичката "как ме иска" / с колко дълги косми Thinking

Във Варна- Мариана се казва козметичката- работи  на Червения площад. От много години ходя при нея- работи със захар и лимонтозу. Изобщо не боли,много добра ръка има тази жена. Телефона и е  606 821

# 139
  • Мнения: 7 640
Не се лъжи да си го купуваш, аз си го взех и това са най-глупаво похар4ените от мен пари. Служи само за постригване и ужким за при4ески (аз заради при4еските си го взех), но уви - нито прави прически,  а постригването - оставя космите дългички , със същия успех си ги постригвам и с ножичка.
моля те дай инфо откъде си го купила и как се казва, нищо че не ти върши работ, моя близка се тръшка за такова!

# 140
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Момичета, аз ползвам бръснач, само защото не разбирам защо трябва да ги търпя, докато станат няколко мм, ами ако точно тогава има на кой да си показвам прическата? Wink Същото се отнася и за краката - бръснач през 3 дни, като се придобие навик става много бързо. Епилатора ползвам за ръцете, където космите ми са тънки и не личат като израстнат малко. Много пъти се изкушавам да се обезкосмя при козметик, но това с двато мм необходима дължина винаги ме е спирало. Как го решавате този проблем?

# 141
  • Мнения: 6 155
Как го решавате този проблем?

Пускам ги да растът по време на цикъл Wink

# 142
Не се лъжи да си го купуваш, аз си го взех и това са най-глупаво похар4ените от мен пари. Служи само за постригване и ужким за при4ески (аз заради при4еските си го взех), но уви - нито прави прически,  а постригването - оставя космите дългички , със същия успех си ги постригвам и с ножичка.
моля те дай инфо откъде си го купила и как се казва, нищо че не ти върши работ, моя близка се тръшка за такова!

Казва се Philips Bikini Trimmer и си го взех от Технополис в Младост 4

# 143
  • Мнения: 7 640
Снежната Кралица  bouquet а ориентировъчна цена помниш ли?

# 144
  • Мнения: 583
Снежната Кралица bouquet а ориентировъчна цена помниш ли?
  имам го от лятото-мисля, че около 60 лв. беше.аз пък съм доволна от него! Hug

# 145
  • Мнения: 952

Благодаря, Ани111  Heart Eyes
Много полезни линкове Simple Smile
Само дето при мен в деликатните зони косъмчетата растат навътре, когато ползвам кола или епилатор, а при бръснене няма проблем - обратно на това, което пише в първия сайт.
Една козметичка ми беше казала, че имало некво кремче за такъв проблем, ама ми се стори скъпичко и не си го взех.  Някой ползвал ли е такова нещо?



понеже и аз съм с този проблем и доста се интересувах има ли лек за тия враснали косми и наистина май се оказа че освен лазера или фотоепилацията по ефикасно няма.Значи за мазилото което говориш казва се Керапил на фирма Лед незнам какво е едни казват че е руски продукт други друго, но за жалост аз в Русе не го намерих в аптеките има един лосион също уж помага при фоликулити казва се Акне аут ама от него много ми се изсушава кожата и ефекта нее кой знае какъв. За това почвам вече процедури по фотоепилация дано това помогне Rolling Eyes Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 7 640
Снежната Кралица bouquet а ориентировъчна цена помниш ли?
  имам го от лятото-мисля, че около 60 лв. беше.аз пък съм доволна от него! Hug
къде да го търси в Технополис- при епилаторите ли? Доколкото схащам е като машинка за подстригване?

# 147
  • Мнения: 928
понеже и аз съм с този проблем и доста се интересувах има ли лек за тия враснали косми и наистина май се оказа че освен лазера или фотоепилацията по ефикасно няма.Значи за мазилото което говориш казва се Керапил на фирма Лед незнам какво е едни казват че е руски продукт други друго, но за жалост аз в Русе не го намерих в аптеките има един лосион също уж помага при фоликулити казва се Акне аут ама от него много ми се изсушава кожата и ефекта нее кой знае какъв. За това почвам вече процедури по фотоепилация дано това помогне Rolling Eyes Rolling Eyes

Успех malka s4etka! Да пишеш после дали си доволна   bouquet

# 148
При епилаторите е. Цената мисля,че беше някъде 60 и няколко - 70 лева.

# 149
  • Мнения: 7 640
много блогодаря, Кралице, а ти защо не си доволна? Намерих го в сайта, има 5 приставки- това за дължината на космите ли е или са различни по широчина? И от гола кожа до някаква дължина ли подстригва- заинтересувах се чак Wink

# 150
Моля, радвам се че съм била полезна  newsm03 Различните приставки постригват с различна дължина, като най късото е 5 мм някъде. Неудобно е защото трябва да го движиш по кожата така че това дето е като гребенче да е успоредно на кожата, а наклониш ли го и става нещо като бръснене и можеш много лесно да се пострижеш като на петна. Без гребенчето служи за оформяне на прически, на кутията имаше изрисувано едно сърце, което можеш да си изрежеш за шаблон или сам да си направиш такъв. Аз изрязах сърцето и следвах указанията - първо се постригваш с гребенчето и после без него с тази функция дето е подобна на бръснене оформяш- острани оклоло шаблона минаваш космите пак. Аз си ги постригах първо на най-късото и не стана-не си личеше никакво сърце. Може би ако ги бях оставила по-дълги, защото на мен не са ми много гъсти космите щеше да се получи по-добре.

# 151
Във Варна- Мариана се казва козметичката- работи  на Червения площад. От много години ходя при нея- работи със захар и лимонтозу. Изобщо не боли,много добра ръка има тази жена. Телефона и е  606 821
Цитат



Много благодаря!!! Hug

# 152
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И аз така.

# 153
  • Мнения: 7 640
5мм ми се вижда дългичко newsm78 А който е бръснал с машинка знае, че хич не е лесно. Може би се свиква след няколко пъти Thinking

# 154
  • Мнения: 113
Момичета,
я някоя от вас ползвала ли е кремове за тези части? Embarassed Аз се побвах с този на Lycia, но май все не го държа колко трябва и нещо ми пари Embarassed Rolling Eyes. Има ли някакво по-добро предложение от това?

# 155
  • Мнения: 1 298
Оо,ХИМИЯ-там не ми се вижда удачно...  Thinking

# 156
  • София
  • Мнения: 10 309
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

И аз така.
Посмъртно не мога да се оправя там сама  Mr. Green
Добре че ходих на фотоепилация, че да забравя проблема с триъгълника... а преди от коламаската чак кръв ми течеше  Sick уф... добре че се свърши с това изтезание  Praynig

# 157
  • Мнения: 928
Посмъртно не мога да се оправя там сама  Mr. Green
Добре че ходих на фотоепилация, че да забравя проблема с триъгълника... а преди от коламаската чак кръв ми течеше  Sick уф... добре че се свърши с това изтезание  Praynig

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78

# 158
  • Мнения: 151
Посмъртно не мога да се оправя там сама  Mr. Green
Добре че ходих на фотоепилация, че да забравя проблема с триъгълника... а преди от коламаската чак кръв ми течеше  Sick уф... добре че се свърши с това изтезание  Praynig

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78

И аз искам да знам за тази фотоепилация. Ходя при една козметичка от осем години и съм много доволна. За болката боли си но винаги е  повече от едната страната. Обезкосмявам се с топла кола маска по слабините, а краката сама с лентичките на Виит.

# 159
  • София
  • Мнения: 10 309

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78
Аз ходих при козметичката при която си ходя по принцип, но тя няма тази машина и я взима веднъж месечно. Другия месец ще я вземе в в средата на месеца.
Излиза си доста скъпо, първия и втория около 70лв. , третия май  30лв. беше. Но при всеки е различно и може да се наложи и 4-5 да се ходи.
Вижте на други места как е.... Намира са до Спартак. Тя и с колата е много добра пръска с обезбляващ спрей и не боли така както при други.
0889427324 Таня

# 160
  • Мнения: 928

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя  newsm78
Аз ходих при козметичката при която си ходя по принцип, но тя няма тази машина и я взима веднъж месечно. Другия месец ще я вземе в в средата на месеца.
Излиза си доста скъпо, първия и втория около 70лв. , третия май  30лв. беше. Но при всеки е различно и може да се наложи и 4-5 да се ходи.
Вижте на други места как е.... Намира са до Спартак. Тя и с колата е много добра пръска с обезбляващ спрей и не боли така както при други.
0889427324 Таня

  bouquet   bouquet   bouquet Супер си  Heart Eyes
Ти така ме обнадежди Simple Smile. Аз очаквах 500 поне. А дори и 5 пъти да ходя ще е поне наполовина. Става въпрос за цялостно премахване на космите в интимната зона, нали? А не триъгълник?

# 161
  • София
  • Мнения: 10 309
  bouquet   bouquet   bouquet Супер си  Heart Eyes
Ти така ме обнадежди Simple Smile. Аз очаквах 500 поне. А дори и 5 пъти да ходя ще е поне наполовина. Става въпрос за цялостно премахване на космите в интимната зона, нали? А не триъгълник?
Оставих си бразилска ивичка  Mr. Green

# 162
  • Мнения: 5 500
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 439
а във Варна къде правят фотоепилация и за каква сума?

# 164
  • Мнения: 2 152
Тутка, здравей Simple Smile Ами боли си...първия път си помислих, че ще родя още малко-такава болка аууу Close Следващият път обаче вече беше друго Wink Колкото повече си правиш, толкова не боли. Аз не съм с бикини, обезкосмявам се абсолютно цялата..В началото се притеснявах Embarassed, но и на козметичката ми въобще не й беше лесно. Непрекъснато трябваше да мести прашките и се изнерви. Вече не се притеснявам, скубе  си ме и после е супееер. За нищо на света не искам да се бръсна повече. Толкова е хубаво и за мен и за съпругът миии Grinning

# 165
  • София
  • Мнения: 10 309
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.
Зависи колко ти взимат на импулс... махнах всичко  Wink

# 166
  • Мнения: 952
а във Варна къде правят фотоепилация и за каква сума?
Аз знам за Скин Лайн и даже мислех да идвам там, ама почнах вече в Русе и се отказах

# 167
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Направо се навих и аз за фото или лазерна епилация. Nad_tab кажi колко tи излезе Money. Знам че при всеки е различно, ама поне да добия представа колко да приготвя newsm78
Аз ходих при козметичката при която си ходя по принцип, но тя няма тази машина и я взима веднъж месечно. Другия месец ще я вземе в в средата на месеца.
Излиза си доста скъпо, първия и втория около 70лв. , третия май 30лв. беше. Но при всеки е различно и може да се наложи и 4-5 да се ходи.
Вижте на други места как е.... Намира са до Спартак. Тя и с колата е много добра пръска с обезбляващ спрей и не боли така както при други.
0889427324 Таня

Над-таб, не разбрах тази козметичка прави и лазерна епилация ли?

# 168
  • София
  • Мнения: 1 121
Да ви светна, че козметичката на nad_tab не разполага вече с машинката и няма да прави фотоепилация.
Хайде сега nad_tab да каже откога е дюс и колко се очаква да бъде, щото не ми се вярва да е вовеки съвсем. И зависи ли дебелината на косъма и цвета на косата? Абе казвайте всичко!

# 169
  • Мнения: 928
За такива пари, ако изкарам без косми 2 - 3 години ще съм много, ама много доволна  Laughing

# 170
  • Мнения: 1 909
При епилация на цял триъгълник какво е усещането, когато набодат косъм4етата?  Rolling Eyes

# 171
  • София
  • Мнения: 630
Здравейте момичета, имам въпрос. През цялата бременност ползвах услугите на козметик и махах всичско. Така си бях подготвена и за раждането. Но сега се чудя колко време трябва да мине след раждането за да отида отново. Хич не ми се иска да ползвам самобръсначката, а малко ме е страх. Болката от шевовете отшумя, но незнам... Вие какво мислите?

# 172
Аз махам всичко само с кола.Ходя при една  козметичка  от 2 год.май ако не са 3 вече.Много е внимателна и работи супер...та значи ръце,цели крака ,мишници и триъгълник 35лв.Това е в РУМ-а на Младост 2
Иначе сега съм се запалила по лазерната епилация и мисля да изпробвам и този метод и се надявам  до края на месеца да съм минала  първата процедура

Моля те кажи ми тази козметичка с каква кола маска работи? Аз от години ходя на кола, в началото всички работеха с една тъмна топла кола, която беше благодат. Не болеше толкова много, ставаше по-бързо, а сега голяма мъка...правят ме с тази която стои включена в тока и също е топла, но не е същото.

# 173
  • София
  • Мнения: 10 309
Да ви светна, че козметичката на nad_tab не разполага вече с машинката и няма да прави фотоепилация.
Хайде сега nad_tab да каже откога е дюс и колко се очаква да бъде, щото не ми се вярва да е вовеки съвсем. И зависи ли дебелината на косъма и цвета на косата? Абе казвайте всичко!
Ами последно ходих май Януари  newsm78 засега няма косми...
Говорих днес с козметичката, наистина няма да взима машината другия месец, но в момента тъсела друга и като намери, ще ми звънне... обещавам да пиша, като ми звънне  Wink

# 174
  • София
  • Мнения: 512
Аз за цял интим давам 6 лв. И наистина с топла кола става по-бързо и е по-безболезнено. Веднъж пробвах със студена - пак при козметичка и беше мъкааа....тя се мъчеше да скубне нещо, аз се мъчех да не пищя от болка...и накрая станах толкова червена и излющена, че жената ме помоли да си купя Дефламол - против изгаряне Shocked и да се мажа 2-3 дни!
Може ли да ми кажеш къде ходиш на топла кола, моля?

# 175
  • Мнения: 952
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.
Зависи колко ти взимат на импулс... махнах всичко  Wink
на мене ми вземат по 5лв на импулс. А тебе боли ли те? аз уж търпя  доста на болка ама тая фотоепилация нещо немога  да я изтърпя  поне не повече от 5 импулса:crazyeyes:

# 176
  • София
  • Мнения: 10 309
nad_tab, много евтино  newsm78 за какво зона става дума до дупето или само бикини линия? Защото аз до дупе я правя за 125-150 лв.
Зависи колко ти взимат на импулс... махнах всичко  Wink
на мене ми вземат по 5лв на импулс. А тебе боли ли те? аз уж търпя  доста на болка ама тая фотоепилация нещо немога  да я изтърпя  поне не повече от 5 импулса:crazyeyes:

5лв. е много.. мойта взимаше 4лв., но мен ми направи отстъпка като на стар клиент 3лв.  Wink
Болеше ме доста, но само първия път, на втория вече имах толкова малко косми, че нямаше какво да ме боли  Mr. Green

# 177
И аз ходя на козметик и правя кола маска на триъгълника .И моите косми растът на вътре и трябва да ги махам с игла и затова искам да питам този Дефламол след като си направила кола-маската ли го мажеш?Ходя всеки месец и за 3лв./толкова ми взима за триъгълника/не бих се мъчила да я правя във вкъщи.


  ако знае някой във Варна къде има кола на триъгълник за 3 лева или просто по евтинко ще съм много благодарна   bouquet

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз ходя за 5 лв за цяло обезкосмяване в Стара Загора.
Първия път беше ужасно болезнено,защото доста време се бръснах.
Доста се притесних и от факта че трябва да се разчеквам така.
Обаче сега не се и замислям за друг вариант, пък и почнах да оплешивявам.

# 179
  • Мнения: 1 558
 И аз миналия месец се "прежалих" и отидох на козметичка, много търпелива жена се оказа! Изобщо не ме боля, но ми беше неудобно от позите Embarassed, но в края на краищата вече ме спечелиха за клиент. Махам абсолютно всичко за 5 лева.

# 180
  • Мнения: 5 475
  Stop Нимойш мЪ накара да се крача пред козметичката... пред гинеколога ми стига! Сама си върша тази работа аз....

 hahaha
И аз така - справям се много добре.  Blush

  Като гледам цените... Embarassed..тук на козметик минимум 60 еуро трябва да се оръсиш..така,че карам на направи си сам!

# 181
  • София
  • Мнения: 1 121
nad_tab, не са ти звъннали още, а?  Cry

# 182
  • София
  • Мнения: 6 260
nad_tab, не са ти звъннали още, а?  Cry

Не че съм nad_tab, но денс бях при Таня на кола-маска и я питах за лазерния апарат, само че за заличаване на белега от секциото и тя ми каза, че скоро нямало да го взима. А обезболяващия спрей, с който пръска, е (с) ледокаин - някой беше питал по-нагоре какъв спрей да си купи от аптеката.  Wink

# 183
  • София
  • Мнения: 3 159
Бихте ли препоръчали някоя проверена козметичка около Плиска или Младост, че това специално не става в първото срещнато студио...

# 184
  • Мнения: 433
аз бих ти препоръчала с 10 ръце моята,защото работи много внимателно и чисто.но сенамира мн близо до 5-те кюшета-на Неогит Рилски 13.казва се Юлето.аз ходя за всичко при нея.на 16 съм-махам цял триъгълник и честно казано толкова бързо работи че докато разбереш вече е издърпала всичко

# 185
  • Мнения: 601
аз бих ти препоръчала с 10 ръце моята,защото работи много внимателно и чисто.но сенамира мн близо до 5-те кюшета-на Неогит Рилски 13.казва се Юлето.аз ходя за всичко при нея.на 16 съм-махам цял триъгълник и честно казано толкова бързо работи че докато разбереш вече е издърпала всичко
Май ходим при една и съща! Аз вече 6 години съм и клиентка  bouquet!

# 186
  • Мнения: 433
сериозно ли flea мн се радвам:) най-накрая нещо общо с някой от форума.айде млъквам да не разводнявам темата

# 187
Aз преди 3 дена се сдобих с епилатор и веднага пробвах как е на тази област.Отначало очите ми се събраха от болка,просто е ужасно.На следващия ден като пробвах се "Минах" цялата (Разбирасе,пак имаше болка,но търпима) и останах много доволна от резултата.За козметик някак си не се навивам да ходя.Бръснач-изключено,това вече съм си обещала да го ползвам само в най-краен случай.

# 188
  • Мнения: 155
Aз преди 3 дена се сдобих с епилатор и веднага пробвах как е на тази област.Отначало очите ми се събраха от болка,просто е ужасно.На следващия ден като пробвах се "Минах" цялата (Разбирасе,пак имаше болка,но търпима) и останах много доволна от резултата.За козметик някак си не се навивам да ходя.Бръснач-изключено,това вече съм си обещала да го ползвам само в най-краен случай.
Не мога да си помисля да мина с епилатора там. Много е болезнено. Предпочитам да ходя на козметик, не само защото боли по-малко, а и за това, че се правя по-рядко, косъмчетата изтъняват и дори някои изчезват. Имам дори места, които не се окосмяват след дълги години на ползване на тези козметични услуги. newsm03   

# 189
  • Мнения: 491
аз бих ти препоръчала с 10 ръце моята,защото работи много внимателно и чисто.но сенамира мн близо до 5-те кюшета-на Неогит Рилски 13.казва се Юлето.аз ходя за всичко при нея.на 16 съм-махам цял триъгълник и честно казано толкова бързо работи че докато разбереш вече е издърпала всичко
Май ходим при една и съща! Аз вече 6 години съм и клиентка  bouquet!
Момичета, дайте моля координати на това вълшебно Юле. Бременна съм и моята козметичка отказа да ме работи сега. Още една бремелинка от нашия форум е останала без козметик, но по друг повод.
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Триъгълник-само на козметичка. Маха всичко, а аз самата не мога да си помисля да се чекна като гламава за да се епилирам. Първо си представям каква болка е и второ-защо да го правя аз като може да пипне професионална ръка и ефектът да е по-дълготраен!

Точно!Отдавна се отказах от експериментите върху себе си.

# 191
  • Мнения: 491
Боже, немога да си помисля да мина там с епилатор! А и позите от художествената гимнастика не ги владея  Joy 
Козметичката ми ги маха за 5 мин. А и ми е до офиса и ми е супер удобно. Да живеят професионалистите!

# 192
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Боже,само аз ли не съм ходила на козметик и не си правя кола-маска.аз ги подстригвам много късо с ножичка и пак се чувствам добре.Но сега започвам да се замислям дали не съм нещо в грешка,щом повечето се епилират.Човек се учи докато е жив!

# 193
  • София
  • Мнения: 35 943
Само аз ли съм такъв мазохист и действам с епилатора навсякъде и не бих казала, че ме боли много. newsm78

# 194
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Само аз ли съм такъв мазохист и действам с епилатора навсякъде и не бих казала, че ме боли много. newsm78
Не си само ти Wink

# 195
  • Мнения: 1 540
Аз разчитам на козметик за тая работа. Търпя на болка, ама нерви нямам самичка да се епилирам там #Crazy

# 196
  • Мнения: 7 640
Боже,само аз ли не съм ходила на козметик и не си правя кола-маска.аз ги подстригвам много късо с ножичка и пак се чувствам добре.Но сега започвам да се замислям дали не съм нещо в грешка,щом повечето се епилират.Човек се учи докато е жив!

зависи как лишчно ТИ и партньорът ти предпочитате, какво се тормозиш Simple Smile

# 197
  • Мнения: 491
Само аз ли съм такъв мазохист и действам с епилатора навсякъде и не бих казала, че ме боли много. newsm78
Не си само ти Wink
И аз бях така. Обаче явно имам доста нежна кожа на триъгълника - ако не успея с 1-2 минавания да обера всичко, а това поне за мен е мисия невъзможна, при следващите минавания кожата ми се протрива и пари от въртящите се дискове и започва да кърви. Та на козметик се чувствам ОК  Grinning

# 198
  • Мнения: 875
не можах да изчета всичките постинги и затова питам направо. може ли да ида на кола маска за интимни части като съм бременна в 8мия месец? има ли такива от вас, които са ходили и като бременни? през цялата си бременност действах с бръсначка, но ми става все по-трудно Simple Smile

# 199
  • Мнения: 2 125
не можах да изчета всичките постинги и затова питам направо. може ли да ида на кола маска за интимни части като съм бременна в 8мия месец? има ли такива от вас, които са ходили и като бременни? през цялата си бременност действах с бръсначка, но ми става все по-трудно Simple Smile

Естествено, че може. Малко по-чувствителна става кожата през бременноста, но не е болка за умиране. Седмица преди да родя трудно, но се разчекнах с/у козметичката.
Повече от 10 години съм благодарна на кола-маската Mr. Green

# 200
  • Мнения: 5 393
С епилатора мога да си мина само краката-всичко останало е за козметичката NaughtyЦялата процедура е за около 5-6 минути при мене-бързо и професионално. Peace

# 201
  • Мнения: 512
С епилатор. Боли, дума да не става, обаче колкото повече го правиш, толкова болката намалява. Освен това ефектът си струва - мъжът е доволен... Embarassed
За козметички време нямам и затова любимият ми закупи епилатор с приставка за интимните части - много добра работа върши, старият ми без тая приставка доста ме озорваше...
Оттогава и с подмишниците действам така, в началото издържах само на едната - и после почивка, на другия ден другата. Сега ги праскам наведнъж, не ме боли въобще  - и с интимните части беше така. Embarassed

# 202
  • Мнения: 3 268
Болка не търпя.Имам си Жилет.А и не мога да ги чакам да пораснат,за да станат за махане."Извинявай,ама сега ги пускам,че ще ходя на козметик"-така ли да кажа на мъжа си? Crazy

# 203
  • София
  • Мнения: 6 260
не можах да изчета всичките постинги и затова питам направо. може ли да ида на кола маска за интимни части като съм бременна в 8мия месец? има ли такива от вас, които са ходили и като бременни? през цялата си бременност действах с бръсначка, но ми става все по-трудно Simple Smile

Така, по принцип на курсовете за козметички им забраняват да работят бременни, защото при дърпането има риск от контракции - това го знам от моята, тя прави бременните на техен риск. В деветия месец обаче отидох, за да си спестя бръсненето. А иначе Мими Янкова от "Св. София" обясни на училището за бременни, че дори и тогава е абсолютно забранено поради повишения риск от инфекции.

# 204
  • Мнения: 8 917
Сама я върша тази работа Mr. Green

# 205
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пьк си лягам гола пред козметичката.А и с каквато и дьлжина да са космите никога не са ме врьщали.
Ама на мен нокой не ми е казвал,че трябва да сьм с прашки.Тва с каква цел се прави? newsm78

И аз така, лягам като при гинеколога и козметичката работи, а аз лежа и срам, срам, срам, та за болката забравям  Mr. Green
Седмица преди да родя отидох на козметик и ме подготвиха за голямато събитие.

# 206
Аз всичко махам с пенсета..... ефекта е супер гладко и то за дълго време. Първоначално беше неприятно, но повярвайте ми - свиква се Simple Smile

# 207
  • Мнения: 1 813
Предната ми козметичка ме искаше с прашки,при тази сега ги събличам и тях.
Не съм си правила справки кога ме боли повече и по-малко,усещам разлика понякога,но мислех,че е от дължината на косъма или нещо такова  newsm78
Ще пробвам метода "след цикъл" .

# 208
  • Мнения: 91
Препоръчайте ми добра козметичка във Варна

# 209
  • Мнения: X
Аз всичко махам с пенсета..... ефекта е супер гладко и то за дълго време. Първоначално беше неприятно, но повярвайте ми - свиква се Simple Smile
#CrazyЛе-ле на всеки косъм "здравей'' ли правиш?
Ако е така "евала"за търпението  bouquet

# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Кажете бе, хора, които казвате, че се справяте САМИ, КАК ГО ПРАВИТЕ? Нали кожата трябва да е максимално опъната при кола маска, какви пози трябва да заемаш тогава, за да успяваш да се обезкосмиш ???

# 211
  • Мнения: 2 309
MamaDI,значи им знаеш и бройката сигурно Mr. Green
Малейййй,като ви чета,ми настръхна такованката ooooh!
Какви са тези мъчения,на които се подлагате Thinking
От доста години ги търкам с Жилетката.Бързо и безболезнено...ефекта е прекрасен - само напред никога назад Crazy

Добре де newsm78не ви ли се обръщат космите?Аз след едно обезкосмяване с кола ли беше не помня,така ми се обърна един косъм,че три дни не си събрах краката от болка #Crazy #Crazy #Crazy Да не казвам,че всеки косъм беше пъпчинце преди да избие bowuu сърбел як...абе тотално се отказах от тези процедури!!!
Явно при всеки е индивидуално.Вярно е,че след бръснене не е прекрасно,но поне не сърби и не се обръщат косми Peace

# 212
  • Мнения: 1 540
Препоръчайте ми добра козметичка във Варна

Понеже темата е за обезкосмяване интим, предполагам питаш за козметичка, която е добра в правенето на интимна кола маска, нали?  Simple Smile Аз ходя в Сънвижън, зад Икономическия университет. Много съм доволна от жената! Телефонът им е 61-00-43  Peace

# 213
ИМам нужда от помощ - като се обескосмявате в къщи само на триъгълника ли махате космите или и по-отдолу ? Защото аз не виждам как ще стане това по-надолу  Crossing Arms И има ли проблем,ако си ги махам само ан триъгълника (вкъщи) а отдолу -не?  #Crazy

# 214
епилатор рулз:) в началото като почнах се питах: Абе, аз нормална ли съ, какви ги върша, първо боли, второ малко си е опасно, трето- крайния резултат е супер........ като бебенце .... това с кола маска не може да стане Simple Smile Несравнимо е ! За самобръсначка да не говорим Simple Smile
Епилатора е супер, стига да имаш време ....... защото се действа бавно и спокойно,ама после си пей сърце Simple Smile

# 215
само епилатор и това е:) Нито кола маската нито самобръсначката могат да ме почистят така Simple Smile В началото се питах : Абе аз нормална ли съм, какво правя, първо : много боли, второ: това си е опасно, обаче като видях резултата си казах струва си Simple Smile Аз лично си махам абсолютно всичко....... не само отсрани....... то ако беше само отстрани...........супер, ама то има и по-надолу и отвътре, около устните - да не влизам в прекалени подробности, ама се чувствам много добре и много щастлива като видя финалния резултат ..... като бебенце съм...... гладичко .... пък и както една дама се изрази, на мъжете им харесва и то много ...........ама понякога прекалено много Heart Eyes Blush Embarassed

май прекалих

Общи условия

Активация на акаунт