Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-216тема

  • 56 023
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



   


   
   

   
   
   
   
   
Туба във Facebook

   
Туба в Twitter

   
Туба в Instagram

   
Тeмите:



   

Музиката от "Запленяваща сърцето"

       


       


       

           
       

 С пожелание за приятни минути в темата!
 

# 1
  • Мнения: 9 992
Здравейте!  Hug

Имаме прекрасна нова тема - с дъга!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря, Ринка  Hug!



Да я изпишем с любов!  Hug

Ще сложа тук тези позитивни снимки, да ги има...




Имаме още три дни да очакваме как ще се развият събитията в КРА. Нашият сериал - шарада ни караше да предполагаме, да гадаем, да се мъчим да открием развитието, криминалната загадка, промяната в героите, преди да ни ги покажат.
Трябва да признаем, че пораженията ни в този двубой със СЦ бяха много повече от победите...  Mr. Green
Успяваха да ни изненадат почти винаги.  ooooh! Но ние не се давахме, и отново гадаехме.  Laughing

Искам да ви попитам как мислите - след колко време и защо Йомер ще потърси и открие Елиф?  newsm78
Ще поставя всички подсказки и наблюдения, които си спомням, а вие ще добавите още.
1. Знаем, че Елиф и Йомер ще се оженят. Но на сватбата присъства само Аслъ.
Нилю не присъства. Защо?
- в напреднала бременност е и не може да пътува
-избягала е с Фатих или ???
2. Мама Елван и Мелике също ги няма на сватбата
- в траур са, защото Хю е загинал (имаше снимка от болницата, където Хю лежи на носилка)
- друга причина?
3. Пельо и Арда са на сватбата. Имаше снимки зад кадър как Арда бута дете в количка. Тяхно ли е? Ако е така, то тази сватба е поне след една година от досегашните събития.
4. Имахме подсказка в ТТ, че са изминали три месеца от раздялата. Няма ли вече да е есен в Бурса? Като гледаме снимките - в разгара на лятото са...
5. Имахме подсказка, че Фатих и Хю се канят да избягат, и снимка зад кадър - Нилю, Арда и Фатих.  Значи ли това, че все пак Фатих избягва. Не съм съгласна този манияк да не излежи присъдата си, да няма време хубаво да помисли какво направи, да плати, все пак, част от злодеянията си.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
6. Дали Хю е ранен при опита за бягство,  и то от Йомер? Дали Йо няма да стане   и братоубиец, за да разбере накъде го води пътя, по който е тръгнал, или заминаването на Елиф е достатъчно да го отрезви?
7. Дали Елиф е оставила координатите си на Йомер, като му е казала, когато реши, че може да живее без любимата си работа, да я потърси?
8. Дали заминаването на Елиф, и отказа й от целия й живот до сега е достатъчен на Йо да види нови и различни перспективи, или е нужно и нещо друго, по-драстично до го отрезви?
9. Според рускините визията на Аслъ е твърде различна, затова предполагат, че е минала 1 година. Аз, обаче, не съм съгласна. То след една година промените в Йо вече ще са настъпили. Може да е станал вече постоянния екзекутор на недоказаните убийци, ужас!!!  Sick Тогава  саможертвата на Елиф е безсмислена. ooooh! ooooh! ooooh! Според мен, максималния срок, в който Йо се налага да се осъзнае, да си даде равносметка какво губи и какво печели е 3 месеца, а най-добре да го направи след 1 седмица!  Laughing

За друго не се сещам. Вие ще допълните.
А сега да се опитаме да хванем неуловимата красота - дъгата...



 Мисля, че можем да се позабавляваме и да погадаем как ще се развият нещата. И така и така, имаме само три дни за това!  Peace

# 2
  • Мнения: 5 725
Здравейте в новата тема Hug

                 Рина,Благодаря ти
 
               

Линка, благодаря ти за въпросите,предлагам, ако сте съгласни ,днес да отговорим на първите 5 въпроса, утре на следващите 5
за сряда да ни остане да ги обобщим,или както дойде.
Че ще се забавляваме, едно на ръка.
Поздравче за начало на деня
Скрит текст:
/www.youtube.com/watch?v=imM-c7YJ3Og
/www.youtube.com/watch?v=imM-c7YJ3Og

# 3
  • Мнения: 41 680
Добро късно утро! Hug wavey Hug



Ринка Hug,благодаря за прекрасната лятна тема!
Първа пуснах лайкчета! newsm10

Минах по-рано и успях да изчета старата тема от снощи и днес!Много пишете! Laughing

И аз с нетърпение чакам финала! Peace

А днес очакваме последните подсказка,резюме,снимки и фрагман! Peace



Прекрасен летен ден и успешна нова седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 4
  • Мнения: 9 992
Ами ако на Туба й предложат филм с Колин Фърт?  Laughing


Малко е старичък, но е чаровник. Пък чаровните мъже нямат възраст...
Във фейса излезе едно приятно четиво на английски - Какво не знаем за Колин Фърт...

http://www.swide.com/celebrities/colin-firth-15-gossip-facts-inc … d-sons/2015/03/02

Много ми харесва актьора, а е носител и на Оскар. Новият му филм има забавен трейлър. Ще го видите - гуги добре се справя с английския...
Колин говори италиански и има дългогодишен брак с италианка, както и двама прекрасни сина.  Peace

Одобрява ли го ятото?  tooth

# 5
  • Мнения: 4 535


Очите ми зеленикави, устата ми хубава... класика по Селинджърски Peace

И аз в новата тема, благодарско за нея!   :bouquet

Линка, много съм го гледала Колин, но в дует с Никол Кидман в "Преди да заспя" ме отнесоха Rolling Eyes Много готино трилърче :
Скрит текст:

Трудно ми е  да си го представя с Туба Sad Реалистка съм все пак  Wink И не защото Туба отстъпва по нещо на партньорките му, а защото голямото кино си е мафия Confused


# 6
  • Мнения: 5 725
Привет дами Hug Hug
                               


]РЕЗЮМЕ


Елиф и Йомер преживяват десетки неприятни събития. Вярват, че са открили чистата любов и са силно свързани, но се разделят след като Елиф внезапно  си тръгва. Тя смята, че докато е полицай, на Йомер ще му се налага да се изправя срещу хора подобни на Тайяр, че непрекъснато ще се сблъсква със смъртта. Елиф разбира, че не може да промени Йомер и си тръгва. Йомер е обиден, че Елиф си е тръгнала без никакво обяснение и намира, че искането й да изостави професията си е проява на егоизъм.  След многото преодолени опасности, Елиф и Йомер не могат да преодолеят този проблем.

Арда и Пелин не искат голямата любов да приключи така. Принуждават Йомер да тръгне да търси Елиф и да я открие. Йомер мисли, че Елиф иска да започне живот без него и се чувства съсипан и гневен. Вместо да търси Елиф, решава да прояви уважение към нейния избор. След като Елиф си представя живота без Йомер, той няма да й пречи. Ще се посвети на това, което умее да прави най-добре- професията си.

Елиф се премества в едно крайбрежно градче, за да започне живота си начисто. Това място ще й даде възможност да излекува болките и да превърже раните си и ще й се отрази добре. Вътрешно се надява Йомер да дойде и да я потърси, но минават месеци, а това не се случва. Елиф вече има нов живот, въпреки празнотите в него. Опитва се да бъде щастлива, водейки съвсем обикновен живот.

Разстоянието, времето и недоразуменията са на път да унищожат голямата любов. Кой ще победи в края на приказката на Елиф и Йомер- безусловната любов или вечната раздяла?

Варна,Благодаря ти newsm51 newsm51

# 7
  • Мнения: 9 992
Вичи  Hug благодаря!   bouquet
Варна  Hug благодаря за превода.   bouquet

Е, резюмето дава отговор на някои въпроси
"минават месеци"
"решава да прояви уважение към нейния избор"

Какво все пак ще го накара да я потърси, си остава тайна... Ще видим решението на СЦ.
Ахмет (Арда) беше писал в ТТ, че 53 епизод е малкия финал...
Т.е.  тези, които не одобряват решението на Елиф, и самата нея, имат финал - раздяла.  Peace
За тях сериала свършва до тук. Предлагам да не гледат последния епизод. Така ще си запазят усещанията за реалност.  Mr. Green
Не съвместимите социално, различните по възпитание и т.н. Елиф и Йомер нямат общо бъдеще...
Приемаме, че фатметата ще са доволни, комисаря ще си намери подходяща комисарка.  Peace

Сега разбирам, защо убиха Ипек - беше много удобна за Йомер и той нямаше да има грижи, създавайки ново семейство с нея. Ама СЦ решиха да му е трудно, да трябва да решава, да подрежда приоритети  и т.н.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 546
  Здравейте Запленени! Hug
Виждам току-що, че Вичи е донесла резюме, преведено от Варна. Благодаря! newsm51 И на Рина за темата newsm51
  Линка хубаво ме разсмя с Колин Фърт. "Не ти ли стига..." и все дотам я докарваш - фен(фемини)ската любов към актьор. Hug Но от тази към Фърт доста хора поне изкараха пари. Оттам за пръв път се запознах с чиклита.  Laughing Самоиронията по английски на авторката на "Дневниците на Бриджит Джоунс" - безброй пъти въртяния кадър с мократа риза върху мистър Дарси


и изпадащите в екстаз английски дами. И въпреки стабилното си семейство и на него приписаха любовна авантюра за цяла една #Crazyгодина с Дженифър Ийли. Но както казва мистър Бенет "какво ни остава друго, освен да се посмеем, мила Лизи?" Laughing
  Нямам очаквания за такъв дует, но приемам, че Аси бе една великолепна турска Лизи, а Дарси на Фърт е най-секси, както е възкликнал брат му според авторката от сложения от теб линк. А аз я знаех във вариант "Дарси не беше ли красив?" Laughing

  Хубаво е, че актьорите вече почиват, че да си починем и ние в пълен релакс след сряда. Wink

# 9
  • Мнения: 9 992
Що бе, Сабинка  Hug, търся нов партньор, лошо ли е?

Нищо не знаех за Фърт, и продължавам да не зная друго, освен написаното в онзи сайт. Гледала съм го, харесвам го, смятам, че ролите му в "Гласът на краля" и "Гордост и предразсъдъци" са чудесни. Гледала съм го и в други романтични и не толкова филми, изгледах и сега предложения трилър от Надин  Hug
По принцип не се интересувам от личния живот на актьорите. Просто не ми е интересно. Единствената актриса, чиито личен и обществен живот ме интересува, е Туба.  Peace
Дженифър Ийли, която са спрягали за любовница на Фърт, се оказа актрисата от "50 нюанса сиво"! Филмът го гледах, но така и не запомних играещите ГА в него.  Simple Smile

Гледам на всеки актьор само като на актьор, а Колин ми харесва. Не е експанзивен, не е емотиконест, играе добре човека. Спокойно, по английски. Харесва ми!   Peace Вие пък, що не го одобрявате?!  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 5 725
Здравейте Hug Hug

Умната жена изчезва така тихо,както и се е появила
Изчезвайки,оставя след себе си диря от сърцето си.
Не за да го намерите,а никога да не го забравите.

                                        

След тази подсказка ,може наистина да излезе сватба в мечтите  на Елиф.
Йомер,трудно ще реши да я потърси,след като смята,че това е женски каприз.
Трябва наистина нещо да преобърне живота на Йомер,за да разбере целта на постъпката Елиф.Я бягството на Хюсеин и са били принудени да стрелят и този който е стрелял е бил Йомер. Засега с тази подсказка виждам раздяла.Ще видим.

За тонус

# 11
  • Мнения: 9 992
Вичи  Hug ако съм права, и Елиф иска да предпази Йо от това , да се увлече по прочистване на света от отрепките, а докато работи като полицай изкушенията и безнаказаността са много силни, то не е логично да не му каже (напише) къде отива, и кога той да я потърси. Така просто да се скрие въобще не е в стила на Елиф, а и какъв е смисъла да го прави, да напусне семейството си (бременната Нилю най-вече), да се откаже от всичко за което се бори 53 епизода.  newsm78

Ще видим как са го решили СЦ. В края на краищата ние можем само да коментираме.
Дори да има сватба в действителност, все пак остава лошия привкус на липсата на мечтаната от толкова фенове, Масал. Нещата няма да са пълни. А и не искам Йо да става братоубиец, не ми е приятно... Crossing Arms


# 12
  • Мнения: 6 546
Линка, Hug нямам нищо против него - любим актьор ми е. Просто култовата сцена, която я има в линка и аз я "извадих", ми напомни за неистовото влюбване в герои/актьори. Нали е актуално. Laughing Но докато някои народи могат да се самоиронизират, в други ширини е въпрос на кръв и чест. Laughing Едно е да го четеш в книга, гледаш във филм - съвсем друго е "наживо" да му се "насладиш". Party

# 13
  • Мнения: 4 535



Установих, че точно актрисата, която изигра Лизи с Колин, не си я спомних визуално Sad  ooooh!  Embarassed Само той ми беше останал в главата  Mr. Green Mr. GreenДокато останалите две Лизита са друга бира- едната тъмна, другата светла Joy Joy Обаче ги помня... Wink

# 14
  • Мнения: 6 546



Установих, че точно актрисата, която изигра Лизи с Колин, не си я спомних визуално Sad  ooooh!  Embarassed Само той ми беше останал в главата  Mr. Green Mr. GreenДокато останалите две Лизита са друга бира- едната тъмна, другата светла Joy Joy Обаче ги помня... Wink



  Защото не си я гледала ен на брой пъти, след излъчването по българската телевизия не си го търсила с "мулето" и английски субтитри. Joy











Последна редакция: пн, 13 юли 2015, 15:45 от sabina_k_Fil(iz) Nedredova

Общи условия

Активация на акаунт