"Oткраднат Живот"- сезон 3 -ТЕМА 15

  • 74 906
  • 840
  •   1
Отговори
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                              

Цитат
„Откраднат живот“ е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, изпълнени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата


Д-р Вяра Добрева и д-р Борис Тасев ще прекрачат прага на МБАЛ „Св. Кирил“ като съперници.

Ново начало за зрителите и за най-успешния медицински сериал у нас "Откраднат живот: Възмездието" ще поставят героите на Луиза Григорова и Наум Шопов.  
След като двама любими лекари се отправиха на дълго пътешествие, д-р Вяра Добрева и д-р Борис Тасев ще направят първа стъпка към заветната си цел –  да получат място в операционната на МБАЛ "Св. Кирил". Младите хирурзи ще трябва да се състезават не само един с друг, но и със самите себе си в използването на знания, умения и бързи реакции в тежки медицински казуси. Искрите между двамата ще останат на заден план в надпреварата, която трябва да докаже на проф. Генадиев и цялото отделение кой е по-добър лекар.

Актьорски състав:

Скрит текст:
Наум Шопов-д-р Борис Тасев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
                
Луиза Григорова - д-р ВяраДобрева            Мария Каварджикова - Евгения Генадиева  
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9      Тема10     ТЕМА 11  Тема 12   Тема 13
  ТЕМА 14

            

Последна редакция: вт, 07 мар 2017, 10:16 от Marsia

# 1
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                     
Цитат
"Мразя те, да. Ненавиждам те, заради това, че си кучка. Заради това, че никога, че не падаш по гръб и се бориш за мъжа си, въпреки че той ти казва, че те мрази. Заради това, че си красива, въпреки, че си болна, че си с перфектен маникюр, въпреки, че ракът те изяжда отвътре. Мразя перфектния ти изказ, умът ти, който винаги е като бръснач, мразя те, защото каквото и да изрежем от теб, ти ще си останеш 100-процентова жена. Но най-много те мразя, затова Виолета, защото аз нямам силата просто да те посъветвам да умреш. Защото в момента трябва да бъда лекар и когато има дори най-малък шанс мой пациент да оживее той ще живее. Ясна ли съм?“
Страхотни думи на съперницата!

# 2
  • Мнения: 2 361
Здравейте и в новата тема, покрай новите герои може да има и нови сценаристи , та  направо да ни изненадат приятно:) А дано, ама надали:)
За мен лично, драма с напускането на Сашко и Биляна няма. Техните образи са поизчерпани  и излишни в момента. Сценаристите така или иначе не могат да развият в дълбочина преживяванията на героя след разкритието, както и отношенията му с Генадиеви, да не се залъгваме все пак:) А и стана ясно, че връщане назад и 'компенсация' на загубеното време  няма и единственото възможно възмездие е презрение. ПОстничко, ама толкова Simple Smile аз лично се радвам, че ще има нови сюжетни линии, все е някаква свежест и възможност пак да похейтим:)

# 3
# 4
  • Мнения: 6 993
Много се извинявам, ама кога ги дават по програма, мислех, че е цялата седмица? Аз по това време приспивам и ги гледам сутрин през Нова плей и сега не знам - не намирам епизода, или е нямало снощи?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
 bouquet
да видим довечера новите докторЯ Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 8 111
Сега гледах серията от петък. Наталия в асансьора с Евгения, и вика по телефона, и Женито с дебилски поглед я пита, "Наталия нервна ли си?"  Joy

# 7
  • Мнения: 9 865
Много се извинявам, ама кога ги дават по програма, мислех, че е цялата седмица? Аз по това време приспивам и ги гледам сутрин през Нова плей и сега не знам - не намирам епизода, или е нямало снощи?
В понеделник е "Като две капки" няма епизод на Живота... не си изпуснала Wink.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 802
Благодаря за новата тема!  bouquet
Снощи даваха Капките и нямаше епизод.
Ще му дам шанс още малко, да видя новите герои как ще се вместят в сериала.

# 9
  • Мнения: 2 757
Благодаря за новата тема!  bouquet
Снощи Димо Алексиев в Капките беше пълен ужас.  Shocked   ooooh!

# 10
  • Мнения: 6 993
Много се извинявам, ама кога ги дават по програма, мислех, че е цялата седмица? Аз по това време приспивам и ги гледам сутрин през Нова плей и сега не знам - не намирам епизода, или е нямало снощи?
В понеделник е "Като две капки" няма епизод на Живота... не си изпуснала Wink.
Отдъхнах си. Не че има какво толкова да се изпусне, ама все пак  Laughing

# 11
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Димо Алексиев като Графа в "Капките"
Скрит текст:

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Благодаря за темата.

Новите са симпатични. Само "новата" да не се загледа по Калин, че...

# 13
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Аз пък не мога да намеря, къде във Фейсбук страница е снимката на Падина и Алек и питат: "Искате ли ги обратно?"  newsm78

# 14
  • Мнения: 6 159
 bouquet  за темичката !
Явно ще я дъвчем още  newsm78
Снощи  в Капките  Димо беше жалък  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт