Сватба 2018 - II-ра част

  • 46 596
  • 730
  •   1
Отговори
# 600
  • София, България
  • Мнения: 3 628
Щом сте разбрали, че това са вашите, няма по-голяма сила Grinning

Аз търся такива с формата като на sea.sea , но все още не съм се хвърлила толкова сериозно в търсенето Simple Smile Само оглеждам Simple Smile

Между другото не всяка чаша става за геавиране, а пък аз държа да са гравирани. Та просто ще търся чисти чаши май, пък после ще ги украсяваме. Simple Smile

# 601
# 602
  • Мнения: 2
Здравейте, бъдещи булки! Пожелавам ви успех във всичко! Дъщеря ми жива и здрава догодина ще се омъжва, така че и при нас е вълнение!
До roses_roses "Обаче аз вече бях чула, че много от "именитите" "композитори"  диджеи плащат на разни там шефофе големи суми, за да водят в тяхното заведение....Примерно те слали цена 2300, но реално те си запазват територия за 1000лв и реално получават 1300лв.....Стори ми се логично и тогава предпочетох да се ровя сама и сама да си поема рискът."
Аз съм работила по ресторанти и заведения над 20 години и това рушветчийство още оттогава си го имаше. Бутат се пари и си ставаш "най-добрият" диджей, певец и т.н. То си е отражение на дялата ни действителност във всяка област на живота. Така че не си далеч от истината.
Затова и децата не са се хвърляли на диджей и снимачен екип от скъпите...Диджеят е за 5 часа 600лв + 80лв., а снимачният екип фотограф и оператор - 1000лв  за 10 часа +40лв за всеки от тях ако повече снимат. Ресторанта, който си избраха е "Тера". Не ползват сватбена агенция. Рокля не е избрана още, нито костюм.
Ами...на Сватба все си е скъпо, но където е излишество е добре да се игнорира. При нас ще са 110 човека за сега...Както решат децата...Не искам много да се бъркам, но за някои неща все пак си казвам мнението, пък ако искат да се съобразяват се него. Винаги се поръчва страшно много храна....Винаги остава страшно много... Тортата не се изяжда почти никога....Хората са похапнали, пийнали, адреналинът е висок, танците много и на никой почти не му се яде торта. Затова им препоръчах тортата да е пресна от цех и да не е скъпа, но разбира се красива. Много исках да е бюджет около 8000лв, обаче като говорис децата няма да е по-малко от 10 000лв
Желая ви успех и вие и дъщеря ми да си изкарате весело!

# 603
  • Мнения: 5 604
А това бяха нашите чаши и бокал от метализирано стъкло Simple Smile
Купихме ги от Асеновград, веднага и двамата се влюбихме в тях,
а темата на сватбата беше пеперуди Simple Smile

# 604
  • Мнения: 2
До
Алиса_в_страната_на_чудес
Много са красиви чашите! Някак си различни и оригинални.
Само още една препоръча така да се каже: Не е задължително само събота и неделя да се определят датите. Те винаги са месеци напред заети...Децата избраха петък. В повечето заведения правят отстъпка в цената, ако от понеделник до петък!!! За събота и неделя е по-висока цената!

# 605
  • София
  • Мнения: 371
Вчера ходих да запиша час за гражданския брак... тези лелки наистина са много кисели! Почнаха да ми обясняват за озвучения, песни, снимки и тн. Казах им че не искам нищо, искам само да подпиша и да си ходя, защото за мен църковния брак е по-важен, изхледаха ме все едно съм луда, еми то си е вашия брак, викам точно така и не искам. Та в крайна сметка ми дадоха да попълня някаква декларация, с която се отказах и това беше.

# 606
  • Мнения: 119
Момичета в голяма дилема съм ...Фото и видео -Яна Пенева и Александър Лазаров или Тони Перес и Ганчо Ганев? 😳😳

# 607
  • Мнения: 266
Момичета в голяма дилема съм ...Фото и видео -Яна Пенева и Александър Лазаров или Тони Перес и Ганчо Ганев? 😳😳

За видеото не знам, но ако ти е по джоба Яна Пенева - съветвам те да избереш нея. Няма по-добър сватбен фотограф в момента в България за мен....

# 608
  • Мнения: 519
Девойки, дайте съвет къде да погледам рокли в София. Търся имена на конкретни магазини - бюджет до 1000 лв., да не искат предварително записване и да не се плаща за проба. Ако дизайнерите са български, давам бонус точки Simple Smile

# 609
  • Варна
  • Мнения: 153
Мнения за грим и прическа за Варна?  Grin

# 610
  • Мнения: 1 998
Аз за чаши гледах много и никога нищо не ми харесваше чак толкова много, а тези докато ги видях и реших, че ще бъдат те и толкова много ги мислих, че ми стана ясно, че не трябва да гледам повече, а просто да ги купя. За гравирането, изобщо не съм мислила и не ми е толкова важно, та не смятам да ги гравираме.
Много ми харесаха и вашите чаши Simple Smile
За прическа във Варна не мога да изкажа мнение, тъй като съм имала несполучливи опити. За грим бях ходила при една жена за абсолвентския ми бал и после за една сватба и останах доста доволна, мога да пратя снимки на лични при интерес. Simple Smile

# 611
  • Мнения: 3
Здравейте! Искам да попитам, някой от София има ли отзиви за хотел Централ?

# 612
  • Мнения: 156
Девойки, дайте съвет къде да погледам рокли в София. Търся имена на конкретни магазини - бюджет до 1000 лв., да не искат предварително записване и да не се плаща за проба. Ако дизайнерите са български, давам бонус точки Simple Smile
Тук е едно място:
http://svatbencenter.bg/

Много си харесах, когато ходих да пробвам, една рокля за 610 лв. Другите, които пробвах, също според мен бяха разкошни и пак бяха под 1000 лв. Но пробите са безплатни до 5 рокли (ако помня правилно). Мисля че е една асистентка и имат една пробна, та все пак трябва да има някакъв лимит в заетостта ѝ. Отделно, че отнема време, докато се нанижат корсети и прочее. Wear Dress

# 613
  • Мнения: 1 998
Девойки, дайте съвет къде да погледам рокли в София. Търся имена на конкретни магазини - бюджет до 1000 лв., да не искат предварително записване и да не се плаща за проба. Ако дизайнерите са български, давам бонус точки Simple Smile
Тук е едно място:
http://svatbencenter.bg/

Много си харесах, когато ходих да пробвам, една рокля за 610 лв. Другите, които пробвах, също според мен бяха разкошни и пак бяха под 1000 лв. Но пробите са безплатни до 5 рокли (ако помня правилно). Мисля че е една асистентка и имат една пробна, та все пак трябва да има някакъв лимит в заетостта ѝ. Отделно, че отнема време, докато се нанижат корсети и прочее. Wear Dress

Моята рокля е от Сватбен център Варна. Пробвах 7 рокли и не съм плащала за проба. Имаше една пробна, мисля, и една асистентка. Може в София да се плаща за проба на повече от 5 рокли, тъй като е по-голям град и сигурно има по-голяма посещаемост.

# 614
  • Мнения: 198
Мнения за грим и прическа за Варна?  Grin
Аз избрах She Center за грим и прическа -
много са организирани и готини. Лично мен ме прави Максим, но и останалите девойки са доста сръчни. За 4 часа направиха мен, кумата и още десетина момичета от гостите на сватбата. 

Общи условия

Активация на акаунт