Vip Brother 2017 - тема 9 (30.10 - 05.11)

  • 130 314
  • 2 238
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Благодаря за темата.
Аз се чудя Мегз и на финала ли ще е невидима и няма да може да се гласува за нея?

# 16
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Само някой да ми е пипнал записа.
Отивам да си сипя супичка и да си препека 2 филийки.
Много грозни тия емотикони Sad

# 17
  • Мнения: 1 673
Не знам. Аз съм оптимист. По Хелоуин ще развъртят нещата. Алекс ще си изката акъла в тъмното от Алфредо, ще припадне и заспи 100 годишен сън. Петкан ще вдене, че е нужна ябълка и ще тръгне да търси в непрогледната тъмнина. Ще набара дините на Ганчето, но Маргарите ще нададе пронизващ писък. В нейните височини. Шефът ще дотърчи с ябълка, предварително полята с елексири от Касабие-майсторката на чудни отвари. И тогава... Сашка ще я нагризе първа!!! Ще пуснат реклами. А после Кънчев ще я пита в изповедалнята - Сашке, как можа?? И народът ще я отхвърли. Тъй че няма да е тя победител. (пък Тото няма и да го намерят сред декора, ако ще и фантомът да се включи в търсенето). Не губете вяра, хора! Не може два пъти в живота да й се въздигат цъците на Сашка.

# 18
  • Мнения: X
Да си ходи Алфредо.

За победител в анкетата гласувах за Сашето. Иначе искам и Мегз на финал.

Обаче смятам, че ще спечели Марги или Тото.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 328
Скрит текст:
Не знам. Аз съм оптимист. По Хелоуин ще развъртят нещата. Алекс ще си изката акъла в тъмното от Алфредо, ще припадне и заспи 100 годишен сън. Петкан ще вдене, че е нужна ябълка и ще тръгне да търси в непрогледната тъмнина. Ще набара дините на Ганчето, но Маргарите ще нададе пронизващ писък. В нейните височини. Шефът ще дотърчи с ябълка, предварително полята с елексири от Касабие-майсторката на чудни отвари. И тогава... Сашка ще я нагризе първа!!! Ще пуснат реклами. А после Кънчев ще я пита в изповедалнята - Сашке, как можа?? И народът ще я отхвърли. Тъй че няма да е тя победител. (пък Тото няма и да го намерят сред декора, ако ще и фантомът да се включи в търсенето). Не губете вяра, хора! Не може два пъти в живота да й се въздигат цъците на Сашка.
форумски Булгаков си Мари, от време оно вещичка сладка Wink Heart Eyes

Тото сигурно има плакат на ЪпсурТ в детската си стая. симпатяга е, но ще е още по-голям такъв, ако спре да се кърми от Ицо Хазарта, 'щото му остава още жълто около устата.

# 20
  • Мнения: 3 628
Глас за Маргита! Фен съм и, такова е, като си пее жената, нека си печели с таланта, я!

# 21
  • Враца
  • Мнения: 2 664
А, какво стана с Миглена Ангелова и нейната рубрика? Приключи ли?

# 22
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Благодаря за темата.
Гласувах за Сашето, Тото не го харесвам, Петканови пък съвсем. Според мен тях гласят за победители, нали е лИбовен сезон и само те се залюбиха. Може и Маргарита да спечели...нали е звезда. Не се е излагала, но го има това гледане в чиниите на другите, кой, как и защо говори....някак усещам соца при нея...
За довечера мисля, че Ганка или/и Алфонсо ще излезнат.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Сашка шампион!

# 24
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
А, какво стана с Миглена Ангелова и нейната рубрика? Приключи ли?

Маи приключи ....и по добре,много скучна и излишна ми беше.

# 25
  • Мнения: 39 331
За запис гласувах за Сашето. Обаче и на Тото съм навита да спечели.
Само да не e Касабие.

# 26
  • Мнения: 1 286
Благодаря за новата тема, чета ви с голямо удоволствие! Нямам търпение да свърши брадъра ,вече май се изчерпаха (изложиха)всички, искам да видя мисия, в която всеки да покаже някакъв талант, нали са все много талантливи там....

# 27
  • Мнения: 9 865
Аз гласувам за Сашка Васева, забавлява ме искрено. Тото всъщност се оказа тъпчо, така че "изгуби" моята подкрепа.

# 28
  • Мнения: 13 082
Аз нямам фаворит. Всички са ми еднакво противни. Продължвам да твърдя, че Петкан ще спечели тоя сезон. Сезона на любовта е все пак, логиката ме води към него. Александра няма да е, все пак върху нея се изля цялата помия след публичната раздяла. Едва ли ще я изберат, за българина тя си остава к*рва.
А довечера, мисля че си тръгва Хранова. Не мисля, че е интересна нито пък, че ще се добере до финала.

# 29
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
И аз гласувах за Сашка, но защо няма опция "никой"? Аз не мисля, че Маргарита Хранова ще има полза от такова "признание". Като за такъв тип предаване, мисля че Сашка е най-добре да спечели.

Общи условия

Активация на акаунт