Луди, бесни сме глави - Козирози и Стрелци - ДЕКЕМВРИ 2004

  • 15 060
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз днес имам разкрасителни процедури и развлечението на детето е оставено на бащата и бабата.

# 226
  • Мнения: 1 568
В Двете Феи имат мероприятие днес от 7. До тогава са свободни. Аз след малко кротвам Дарата да спи и мисля към 4-5 часа да сме там.
Ще дойдете ли?

# 227
  • Мнения: 2 567
Ще дойдем, стига Диана да не направи вчерашния номер и да заспи от изтощителен рев в 17.30  smile3511

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
и ние ще се постараем

# 229
  • Мнения: 381
Честит празник на всички дечица!
Нека имат едно хубаво детство!Много да са здрави и да слушкат помалко когато могат Wink
Ние днес излязохме набързо да си вземем подъръка от баба,но сега като се наспим и тати си дойде отиваме да празнуваме/и естествено да купуваме подаръци/

# 230
  • Мнения: 224
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ ПАЛАВНИЦИ!
Марси, има вероятност и ние да пътуваме за уикенда до София, но ако сме си в Дупница ще ти звънна /мисля че ти мярнах някъде номера на телефона/

# 231
  • Мнения: 987
честит празник на всички сладурчета. усмихнат и весел ден

тук времето е доста гадничко. май ще си прекараме празникьт в кьщи.  Cry
довечера с яна ще ходим на детски балет , а марто ще се забавлява с баща си.
ако утре е готино времето ще си наваксаме за днеска обаче  Mr. Green

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 605
Честит празник на всички декемврийчета, както и на техните каки и батковци!

Днес нямаме много време за форума, защото наред с другите празнични мероприятия, имаме да гледаме мнооого серийки на Baby Einstein!
dani_l, пратката пристигна благополучно, за кой ли път - благодаря!  Hug

Ако ще се разпращат още DVD-та из страната имам възможност да се включа, един вид да предам нататък, а и да освободя "обичайните заподозрени" от ангажимент.

Колкото до хорор-сцените с Боги, не искам да си развалям празника днес и да се потапям отново в тази гадост, но на всички, които са съпричастни, искам да кажа - благодаря! Отчитам си грешките и недостатъците и се надявам, че с всеки изминал ден ставам все по-добър родител...

Целувки!

# 233
  • Мнения: 951
Аз днес имам разкрасителни процедури и развлечението на детето е оставено на бащата и бабата.
Браво и аз съм така. Laughing

# 234
  • Мнения: 5 790
Честит празник на всички дечковци, макар и със закъснение! Да са много здрави, щастливи и да радват мама и тати!

Вики продължава да ме изненадва! След като миналата седмица открих 3 нови кътника в устата й, с което общия им брой стана 4, днес намерих и 2 порастнали кучешки зъба. Не знам какво става, но не ми дава да й бръкна въобще в устата. Наддава такива писъци, като се опитам, че и съседите разбират. А за миене на зъби - да не говорим. Вие как се справяте с тази процедура? Щото аз нещо не успявам....
Научила се е да вика "кака" /не че има кака или го е чула от някъде, но предполагам, че иска да каже нещо друго. Вика "тода" на водата и "папата" на памперса. Много е смешна.

Да се похваля сега и аз - вчера си купих нови обущенца... сандалки. Нямам време за никакви процедури, направо ви завиждам благородно. От работа - вкъщи при детето и от вкъщи -  на работа, щото видите ли, бабата работи и се уморява, може само в събота и неделя да я гледа.... Не се оплаквам, ама ми стана кофти преди малко, щото майка ми пак ми направи физиономия, че исках да ида до Била. А другата баба - свекърва ми демек - е абсолютно неадекватна. Ох... не знам дали ми олекна, ама имах нужда да кажа на някой.

А мамите няма ли да си направим срещичка - вечерна, на дискотека, клуб или голи мъже  Blush ? Никой нищо не казва... дайте да се организираме, а?

Хайде, целувки от мен на всички.

# 235
  • Мнения: 6 390
Честит празник на всички декемврийчета,
както и на техните каки и батковци!

 baloni dancing 1swing dancing baloni
Нека са здрави и  дните им да бъдат безгрижни и щастливи!

Желая много здраве и щастливо детство на всички малчугани!!!

 baloni baloni baloni baloni baloni baloni balonibaloni balonibaloni baloni

# 236
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честит празник на всички дечица!!!
Пожелаваме им весели игри и безгрижно детство.

dani_l не се притеснявай, ако сега сте заети, някои друг ден може да прескочим след работа до Дупница. поне ни еблизо, така че можем да си направим разходкадо там.
Алекс1 за сега при нас миенето на зъби е само на игра, "мие" си ги сама. И на мен не ми дава да и бъркам в устата, но сама си ги мие с голямо удоволствие всеки път щом влезем в банята. Аз не я карам на сила, за сега целта ми е да и създам навици доколкото мога и да разбере че това е нещо приятно и хубаво.

# 237
  • Мнения: 166
Здравейте! Приемате ли новодошли?
Много приятно е тук, въпреки че дойдох с един проблем. Имам си една лещичка, родена на 26 декември 2004. Не съм сбъркала адреса, нали? Още съм нова и не мога да разбера как се правят доста неща тук, въпреки че не съм компютърен инвалид. Всякакви подробности относно оформяне на страничката и профила ще са ми от полза. Защото искам да ви покажа и моето козле Hug

# 238
  • Мнения: 5 790
Добре дошла на новата мама и бебе!
Разкажи по-подробно как се казвате, от къде сте, какво папате, колко зъбчета имате... всичко, за което се сетиш.

А що се отнася до снимки и лентички, в правилата на форума пише всичко най-подробно и е обяснено.

Как се поставя лентичка?

Как се добавя картинка в подписа?

Правила, условия, указания на форума

# 239
  • София
  • Мнения: 3 734


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕСИ!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ!

Общи условия

Активация на акаунт