Луди, бесни сме глави - Козирози и Стрелци - ДЕКЕМВРИ 2004

  • 15 058
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • у дома
  • Мнения: 708
  newsm59  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА ДЕСИ!!! БЪДИ УСМИХНАТА, КРАСИВА И МНОГО МНОГО ЩАСТЛИВА!!!  Hug newsm59

Добре дошли на мама Валент и Дилянката!!!   bouquet
За спането -  и при нас наскоро се появи проблем да спи в кошарката си - иска при нас - като я сложим на спалнята и веднага откъртва.
Валент, помести повече подробности и с общи усилия мамите тук  ще открием причината  за проблема... 

# 256
  • Мнения: 1 568
Здравейте!
Включвам се само колкото да честитя на Деската!
Деска, жива и здрава да си!Ще го отпразнуваме рождения ти ден в някой бар, нали?
Алекс, най-после предложение за диско  Hug Само да не забегнете преди да се върна!!!

Добре дошла и на новата мама! Целувки от нас с Дара!

Амииии ние заминаваме след броени часове. Утре сутрин сме в Ахтопол.

Ванилийка, и аз имам нов бански. Забърсах го днес от Etam. По-готин е от твоя  Joy

Райче, не съм забелязала цепка на панталона, душа! Сори!
Аз може ли да ида вместо тебе на Стинг???  Heart Eyes

Аре! До след една седмица! Ще ми липсвате!

# 257
  • София
  • Мнения: 2 493
Смайли и ти ще ни липсваш!

Ели, много ме кефи новият ти аватар Simple Smile Супер е!

Аз съм също много ЗА идеята за бушуване някъде по мамешки. Дайте да мислим... къде кога

# 258
  • Мнения: 203
Смайли , айде приятно море, много ви завиждам, толкова обичам морето и искам малкия да заведа там по-скоро. Ще ни липсвате, пожелавам ви хубаво време и безаварийна почивка!

Янче, ти във Варна ли си вече?

Ели, да голям смях съм била, с невъстно дете и голям корем и с разпрани гащи Laughing и аз си се смях след като премина смущението Joy

Криска , знам, душа че ще го гледаш  Heart Eyes, но моята душа няма да се отпусне Simple Smile, ще си кроткаме тука, в Софето и ще чакаме таткото да ни води някъде за компенсация:)

# 259
  • Мнения: 5 790
ЧРД НА РОЖДЕННИЧКАТА И ОТ МЕН! САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ!

Смайли, весело изкарване на морето. Да се изкъпеш и за мен един път.

Ама така ми се ходи някъде по нощите, че чак ми се реве. Давайте да се организираме, ако искате да дочакаме Смайли да се върне. Ако много ви "сърби" като мен - можем да организираме два купона -един преди да се върне и един в чест на завръщането й от морето.

Янче, ние сме май най-сериозните купонджийки  Laughing , ама мисли ти за заведение, че аз не ги знам много.

# 260
  • София
  • Мнения: 2 493
Алекс1 ще помисля и ще предложа нещо тия дни.

раи4е, не скъпа, още съм тука. След 16ти юни ще замина, но незнам точно кога все още. Тогава ми е последният изпит.

# 261
  • Мнения: 772
Здравейте,
ние се поизгубихме малко тези дни, но нека поне със закъснение и аз поздравя нахй-сърдечно Деси за РД!!!!

Привет и на Валент и Диляна, които очакваме да видим и на снимки! а Дилянка пие ли нещо - вода, сокче, щом се събуди? или и това не може да я успокои? а наистина къде спи? сама в стая? сама в легло? при вас - частично или изцяло?

като слушам Райка, май няма да си променям принципното, по-скоро негативно мнение за детските градини, макар много да се надявам, че безумните истории в Бургас са все пак изключението, а не правилото #2gunfire

хайде чао засега, Смайли ми прати нужното и аз ще гледам навреме да пусна нова темичка, но: КЪДЕ СА ИДЕИТЕ ЗА НОВИ ЗАГЛАВИЯ???
и на мен много ми допада Ванилийка по бански, можем нещо за 'мамите (+/- декемврийчетата) и морето' да сложим в заглавието  Wink

# 262
  • Мнения: 772
ама къде се губите? то е ясно де - много приятна събота, нито много жега, нито дъжд - поне при нас не заваля, ама никакви заглавия не давате  Naughty Simple Smile
на мен набързо ми хрумна следното, макар да не е много оригинално:
ДЕКЕМВРИЙСКОТО ДЕТЕ (или ХЛАПЕ) ХУКНА ВЕЧЕ НА МОРЕ

# 263
  • у дома
  • Мнения: 708

ДЕКЕМВРИЙСКОТО ДЕТЕ (или ХЛАПЕ) ХУКНА ВЕЧЕ НА МОРЕ

на мен ми харесва ..  Peace

# 264
  • Мнения: 951
МАЙМУНКА,на мен ми харесва заглавието!
СМАЙЛИ,пОхвали се с банския,пУсни поне една снимчица!О,верно,че ще ходите на море,ще чекаме снимки на фона на морето!

# 265
  • Мнения: 224
Маймунка и на мен ми харесва  Sunglasses

Декемвричета ще топнат в морето малките дупета - малко да се посмеем  Laughing

# 266
  • София
  • Мнения: 2 493
Маймунка - и на мен ми харесва с ХЛАПЕ обаче Simple Smile

# 267
  • Мнения: 2 567
Добро утро, момичета!
Включвам се съвсем набързо, че след половин час съм на изпит Simple Smile
Честит празник на патерици на Деси! да си жива и здрава и все с такъв неувяхващ ентусиазъм да учиш нови неща!  Heart Eyes
Честит рожден ден на елена_мл днес! Само най-най хубави моменти с двете съкровища!  Hug
Раичка, много сори за панталона. Като бяхме във Феите, Ина видя, че ти е сцепен, обаче съвсем се отнесох и забравихме да ти кажем  Confused
За неспането в леглото прочетох много по диагонал, но поне се успокоих, че не е само при нас! Дано е временен период, защото хич не ми се ще отсега тепърва да се учи да спи с мен  Cry Асе, при баткото ви нямаше ли някакъв такъв момент или ме лъже паметта?
Целувки и до после!

# 268
  • Мнения: 987
здравейте и от нас.

мойте и двамата спят още - от снощи от 9 - сега е 10. нещо взе да ми става скучно в тази тишина  Joy
при нас нищо ново. само това , че от онзи ден мартин е без памперс в кьщи. представя се доста добре. не казва , ама като му се припишка и носи гьрнето и ме подканва да му сьбуя слипчето. за сега ще се учим само на този етап - в кьщи и да казва. по нататьк ще му го махна и за навьнка.
честит рожден ден на деси. да си много щастлива и обичана.  bdbaloni
добре дошли и на Валент и Диляна    bouquet

# 269
  • Мнения: 772
Честит Рожден Ден и от мен на елена_мл, много здраве, щастие, любов, успех!

поне при нас дъждът поспря и излизаме малко, тема ще пусна довечера, ама надявам се тази да стигне дотогава  Wink

Шоши, убедена съм, че изпитът е минал както трябва, макар че ти сигурно още не знаеш резултат! Успешна сесия и на Янче впрочем!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт