Нашите second hand находки- Тема 39

  • 116 666
  • 771
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 4 275
Преди около две-три години, още не бях открила магията на физическите магазини втора употреба, пазарувах яко от Ремикс. Смятах преди време, че съм поръчала за около 700 лева, като след връщане на част от артикулите, сумата спадна до 400-500 лв. Сега вече отдавна нищо не си поръчвам от там... От време на време отварям сайта да разгледам, набелязвам си разни неща, но до поръчка не стигам. Просто се оляха с цените!

# 62
  • Мнения: 7 001
Аз откровено казано не разбирам вихрушката, която периодично се заформя относно Ремикс. За мен лично си е въпрос на дебнене, както и в останалите магазини, не всичко е мега скъпо, а и всеки сам преценя как да си харчи парите.

Мишелин, не се обиждай, но тук малко си противоречиш. Ти специално си споделяла за доста скъпи(за моите разбирания) покупки, запомнила съм и едни доста захабени обувки от Мания, за които искаше съвет тук, така че за всеки влак си има пътници Wink

# 63
  • Мнения: 120
Аз откровено казано не разбирам вихрушката, която периодично се заформя относно Ремикс. За мен лично си е въпрос на дебнене, както и в останалите магазини, не всичко е мега скъпо, а и всеки сам преценя как да си харчи парите.


Те последните постове не бяха за дебнене и за цени, а за това, че са изпратени неща, които не отговарят на описанието.

# 64
  • Мнения: 7 001
Аз пък прочетох:
Цитат
Просто се оляха с цените!
Цитат
Освен това цените им са неоправдано високи
Цитат
..високите цени на Ремикс. Наистина за повечето неща се уливат
може да имам проблем с четенето с разбиране.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 723
Има още два сайта , за които се сещам аз / zemoda и remoda /  , но като че ли преди имаха повече неща .

# 66
  • Мнения: 6 173
Не си струва да се спречквате заради Ремикс. В даден момент и доволните ще разберат за какво става дума, въпрос на време.
Ремода е на КатоНови, а Земода ми беше много любим. Обаче явно някой го купи и го съсипа. Доставка 4.8 лв. и намаления по 50 % само ... няма начин просто. Жалко! Доволна съм от Дрехата /ел. магазина/, въпреки че са скъпички и там, но си заслужават. Последно за черния петък купих оттам на детето някои неща и една огромна плюшена играчка, която дори беше нова и за без пари буквално.
Общо взето сайтове колкото щете, непонятно ми е защо всичко живо налита на Ремикс. На мен лично ми е последна спирка, от другите намирам много по-добри находки.

# 67
  • Мнения: 7 001
Пазарувала съм от Земода-бях показвала тук-две рокли(с етикети) и един клин, всичко си отговаряше на размерите и описанието, но пък повечето дрехи сякаш са доста демоде.

# 68
  • Мнения: 24 535
Не си струва да се спречквате заради Ремикс. В даден момент и доволните ще разберат за какво става дума, въпрос на време.
Ами аз от години пазарувам от Ремикс и още съм доволна! Да, повишиха си цените, но ето само един пример. Сега поръчах едни чисто нови кожени ботуши за детето. Цената им в магазин е над 200лв, а на мен ми излизат под 50лв и не чаках въобще максимално да падне цената.
Не го разбирам това периодично плюене по Ремикс. Ок, разочаровани сте, не пазарувайте. Какъв е проблемът?!

# 69
  • Мнения: 4 275
Няма за какво да се обиждам, Поли. Обясних какво се получи при мен. По времето, когато пазарувах от Ремикс, нямаше якета по 700-800 лева. Не виждам какъв е проблемът да си изразяваме възмущението. Просто преди време не беше толкова скъпо и изведнъж рязко вдигнаха цените.

# 70
  • Мнения: 7 001
Цитат
Ок, разочаровани сте, не пазарувайте. Какъв е проблемът?!
Мда и аз това се чудя и чак пък да се спречкваме ..Rolling Eyes
Нека всеки си налита по каквото иска, не смятам за необходимо да се коментират магазините, цените им и т.н., темата е да си показваме находките, нали така, не съм разбрала да има ценови диапазон.

# 71
  • Мнения: 29 839
А защо хората да не си кажат мнението за даден магазин или цените?

Вярно е, че всеки си пазарува от където и както иска, не виждам проблем да се напишат впечатления, дори напротив.  Peace

# 72
# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Според мене напукването на кожените неща ВУ е точно от престояване. На мене ми се случи направо да се сцепи кожата на едни обувки за носене около 2 седмици. Обувките бяха есенни и ги носих в по-топло време, не при отрицателни градуси. Но пък имам едни ботуши до коляното, които взех от зала Б на Мания - Хали миналата година за 8 лева, мислех, че ще се нацепят за по-малко от месец, но ги мъкна вече втори сезон, здрави излезнаха. Относно Ремикс, нека всеки си коментира, лошо няма. Те самите си бяха пуснали тема тук, която май бързичко приключи.

# 74
  • София
  • Мнения: 11 779
Аз мисля че зацепих защо толкова бързо се изчерпава всичко в Ремикса и защо се вдигат цените. Същата стока едновременно се предлага и в Румъния, Гърция и май още няколко страни.

Да ви питам, за тези Накетано суитчъри, в Ремикса са на добри цени, в сравнение със сайта оригиналния, но оригинални ли са? Че в олкса намирам някакви за по 40 лв, в алиекспрес също. Поръчах 2 на мм, и ме е страх да не се окажат ментета, на добра отстъпка ги взех, но все пак. 

Общи условия

Активация на акаунт