Да се съберем отново с бившата

  • 11 198
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Да се науча да отстъпвам и да уважавам повече нейното мнение отколкото моето.
Ако в една връзка се налага единият да се обезличи и да започне да приема винаги мнението на другия, само и само да се запазят отношенията, това не е връзка. Компромиси и отстъпки и от двамата според ситуацията е приемливо, но не и цялостното пренебрегване на себе си заради другия. Това не би довело до успех, дори напротив - с течение на времето другият съвсем ще му се качи на главата, първият ще се осъзнае и пак ще започнат проблеми.
И не разбирам защо разчиташ на близките и приятелките й да я върнат към теб, след като тя самата не иска. Ако се случи под влиянието на други хора, ок ли ще си да знаеш, че не е направила това заради теб, защото те иска, а защото други са я подбутнали? Приеми решението, преживей го и като дойде време, се ориентирай към връзка с друг човек, която да започне на основата на поуките от предишната, но без обремененост от минали неща, и да се базира на взаимност.

# 61
  • Мнения: 2 111
Съжалявам, но на мен авторът ми звучи леко психарски и подозирам, че момичето може и да е измислило мнимата женитба, за да се отърве по-категорично от него.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 795
Съжалявам, но на мен авторът ми звучи леко психарски и подозирам, че момичето може и да е измислило мнимата женитба, за да се отърве по-категорично от него.
+1

# 63
  • Мнения: 11 894
Мартине, звучиш ми твърде обсебващо. Как така си позволяваш да коментираш личния си живот с "приятели", та чак и с родители, ако ги познаваше?! И аз да бях на нейно място, даже и да съм си мислела за връщане, щях да сложа окончателен край на връзката. Няма нужда да показваш "бельото" й пред хората.

Общи условия

Активация на акаунт