Води ли защитата на жените от насилие, до признаване на гей браковете?

  • 421 082
  • 8 002
  •   1
Отговори
# 5 925
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ама всяка жена в момента има право да си избере мъж, какъвто 'и харесва. Има право да се разведе веднага щом спре да 'и харесва. Ива право да прави каквото си иска в личните си отношения и тези в спалнята. Изобщо кажете нещо, на което една жена в момента да няма право.
Ами мен може да ме възбуждат мъже, които умеят да правят пари, притежават освен големи, но и железни топки и да си искам такива, пък. Защо изборът да е само между такива, които не ме вълнуват и то само защото определена група жени не се чувстват комплексирани и насилвани между такива? Не е ли дискриминация това? Ами това с мъчителния секс!? Сериозно ли!? Забранете секса пенис с вагина, по дяволите...
Не можете да направите хората еднакви. И историята го е доказала. СорЕ.

# 5 926
  • Мнения: 290
andstillirise, язък ти за каквото там обясняваше.... колко си широкоскроена и либерална. Явно не ти идва отвътре

А за еволюцията и нейните творения - съветвам те да отидеш в "Проблемно забременяване" и да им обясниш, че не стават за нищо. Така де, Господ ги е наказал правомерно и сигурно с причина.
Да, мъжете които се изживяват като по-добрия пол и за които "педе*ст" е смъртна обида, са венеца на творението. Ти да видиш... Начело с премиера, който си е точно такъв.
Ама хормони, ама пренатално развитие - къде ти ССФ ще признава такива неща.
Аз не съм мъжемразка, дори много ги защитавам в проженските теми, обаче ти обясняваш как парите са у нас  Mr. Green А властимащи и пари имащи в Бг са повечето мъже.

Тази конвенция не е от българи за българи, налага се отвън. та няма значение какви са властимащите в България. Налага се от много по-властимащи, които не е много ясно какво целят и къде им е проблема от какъв пол са и тн, но едно е ясно, противници са на хетеросексуалното семейство по християнски модел.  плюс това не е вярно, че в България повечето властимащи са мъже, джендър гепа в България е един от най-ниските за Европа. Не съм казала, че хората с проблемно забременяване за нищо не стават, това са твои думи. Нито смятам, че трансджендър хората за нищо не стават. Толерантност не значи харесване, обаче. Толерантност значи приемане. Никога няма да се съглася, че е по-добре да си трансджендър жена, от  хетеросексуален цисджендър мъж. Едното е болест, а другото здраве. Също така, естествено, че е по-добре да нямаш проблеми със забременяването, от това да имаш. Нима някой ще оспори? По-добре е да нямаш рак, от това да имаш, да си слаб, а не със затлъстяване и тн и тн...да си здрав винаги е по-добре от това да си болен. С тази разлика, че хората с проблемно забременяване не нападат тези, които нямат проблеми в тази област. Докато на някои хора хетеросексуалните мъже много много им пречат.

# 5 927
  • София
  • Мнения: 19 399
Един/една гей може да създаде деца по-добре от хетеросексуалните, които често освен с това - няма с какво друго да се похвалят.

Ето цитат, понеже явно не помниш какви ги пишеш
красивото и здравото процъфтява благодарение на хилядолетна еволюция. Болните са шепа кресливи човеконенавистници.
Ааа, да, ти обръщаш внимание само на красивото и здравото, другото предпочиташ да не виждаш.
Само че не се знае съдбата кому какво е сготвила, аз съм малко фаталист в това отношение.

Хайде лека, че утре смятам да ми е последен ден в дебатите, омръзна ми.

# 5 928
  • София
  • Мнения: 2 849
Един/една гей може да създаде деца по-добре от хетеросексуалните, които често освен с това - няма с какво друго да се похвалят.


Ето този начин на мислене на защитниците на ИК показва колко са прави нейните противници. Значи ако си нормален, хетеросексуален, ти си просто едно животно за разплод. Други качества за обществена полза нямаш. За разлика от тези с нестандартната сексуалност, които са еманацията на човешката еволюция!

# 5 929
  • София
  • Мнения: 19 399
А защо трябва да се хвалят с нещо, за което нямат заслуга?
След като гей се определя като болен извратеняк, защо се учудваш? Ааа, не ти изнася - ами и на гейовете сигурно не им изнася да ги обвиняват за бъг в гените
То не бяха умни, красиви, хетеросексуални... върха на сладоледа. Добре, че сме анонимни, че не се знае точно какви "глигани в анцузи" пишат - крилат отдавнашен лаф на съфорумка

# 5 930
  • Мнения: 290
Един/една гей може да създаде деца по-добре от хетеросексуалните, които често освен с това - няма с какво друго да се похвалят.

Ето цитат, понеже явно не помниш какви ги пишеш
красивото и здравото процъфтява благодарение на хилядолетна еволюция. Болните са шепа кресливи човеконенавистници.
Ааа, да, ти обръщаш внимание само на красивото и здравото, другото предпочиташ да не виждаш.
Само че не се знае съдбата кому какво е сготвила, аз съм малко фаталист в това отношение.



Ти май не знаеш как работи еволюцията. Хилядолетия наред са се селектирали тестостеронови мъже, това са били желаните мъже. Силни, способни, смели, умни и прочее. Нима това не е така? Жените са избирали и харесвали именно такива мъже. Мъжете пък са харесвали фертилни жени, които да забременяват и да им раждат деца. Не е ли така? И как гей може да създаде деца по-добре от хетеросексуалните? И защо хетеросексуалните да нямат с какво да се похвалят? Аз пък смятам, че имам много с какво да се похваля, хваля и мъжа си и се гордея с него. Защо на нас да ни се отрича това, само защото не сме интерсексуални и модерни? Дете се прави между мъж и жена, гей двойките, които познаваш и те са създали дете по същия начин, тоест не един с друг.
а в библията е казано, че бракът е малката църква. Тоест, любовта между мъжа и жената е благословена от Бог.

На всеки всичко може да му се случи, но трябва ли зорлем нарочно да го търсим? Аз пак ще повторя не ми пука за мен, защото аз съм изградена личност, отгледана с  любов грижи и инвестиции. Страхувам се за сина си, защото бих приела ако той е транс, така се случи по природа, но не бих приела някой да му мъти главата и целенасочено да работи в тази посока --т.е. да подтиска неговата хетеросексуалност и неговата полова идентичност с глупави новоизмислени теории, които ще отрекат след 5 години, а моето дете ще трябва да носи последствията на болните идеи на болни хора. Не знам колко пъти да го повторя. Приемам и толерирам, но това не са докрай изследвани неща и не съм съгласна да рискувам да ми объркват детето с "образование" на крехки години. Проблемът не е в липсата на толерантност, тези хора не се борят вече за толерантност, а за поставяне на знак за еквивалентност. Пол например, смята, че неговото състояние не е болест.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 17:25 от andstillirise

# 5 931
  • София
  • Мнения: 19 399
Мъжете пък са харесвали фертилни жени, които да забременяват и да им раждат деца. Не е ли така?
Точно заради тези приказки те пратих в Проблемното забременяване и Искам бебе. Баш си за там...
Най-умните са най-тестостеронови? Страшна теория, само по нея разбирам доколко си наясно с еволюция и генетика.
Както пишеше някъде - "дано да не ви се случва да четете предсмъртно писмо на детето си, тормозено само поради различието си".
Аз не бих могла да го кажа по-добре.

# 5 932
  • Мнения: 12 336
Изтърка се, защото не ти отърва. Чакайте тогава и решението на КС, ама съм сигурна и че тогава ще продължавате да измисляте глупости.

Ще отговорите ли най-накрая за джендъра в европейските директиви? Кога ще поискате България да напусне ЕС?

https://ec.europa.eu/info/strategy/justice-and-fundamental-right … ender-equality_en

LillyM, ти май единствена остана неразбрала, че джендър може да означава и да се превежда
- като синоним на биологичен пол /равнопоставеност на половете/
-  като социална роля на пола, свързана с рождения пол /мъжете и жените в контекста на обществото; професионална реализация на мъжете и жените извън ограниченията на социалната роля на своя пол/
-  като социална роля на пола, без уточнение кой я изпълнява.
Първото обикновено се има предвид в евродирективите, второто е според Римския статут, за нашият закон не говоря, защото едва ли е визирал джендъра. Третото е ИК, която освен това в дискриминационния член изрично разграничава биологичен пол, социален пол и идентичност, основана на пола/gender. За ИК това са 3 различни неща, опитай се да го осмислиш.

Излишно е да цитираш евродирективи, които за разлика от ИК не дават дефинции, които да поставят под съмнение връзката на социалния пол с биологичния.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 17:30 от Vapor

# 5 933
  • София
  • Мнения: 2 849
А защо трябва да се хвалят с нещо, за което нямат заслуга?
След като гей се определя като болен извратеняк, защо се учудваш? Ааа, не ти изнася - ами и на гейовете сигурно не им изнася да ги обвиняват за бъг в гените
То не бяха умни, красиви, хетеросексуални... върха на сладоледа. Добре, че сме анонимни, че не се знае точно какви "глигани в анцузи" пишат - крилат отдавнашен лаф на съфорумка

Не е въпросът какви са на външност. Става въпрос за обикновени, нормални мъже и жени.

# 5 934
  • София
  • Мнения: 62 595
Хайде сега, до предсмъртните писма ли дойдохме и до проблемното? Едно дете може да напише предсмътно писмо и да се самоубие по всякакви нелепи причини, и това чувстване различно не е задължително да е нещо, свързано с транс и прочие. Могат и за един крив бретон да изпушат, да е голяма трагедия, че някой нещо им е казал. Тук вече няма как да знаеш какво му е в главата на едно дете. Спомням си думите на едно вече пораснало момиче, което е искало да се самоубие, а единственото, което го спряло било, че си представило колко грозно ще изглежда в смъртта си.

# 5 935
  • Мнения: 290
Мъжете пък са харесвали фертилни жени, които да забременяват и да им раждат деца. Не е ли така?
Точно заради тези приказки те пратих в Проблемното забременяване и Искам бебе. Баш си за там...
Най-умните са най-тестостеронови? Страшна теория, само по нея разбирам доколко си наясно с еволюция и генетика.
Както пишеше някъде - "дано да не ви се случва да четете предсмъртно писмо на детето си, тормозено само поради различието си".
Аз не бих могла да го кажа по-добре.


тези хора с проблемно забременяване по какъв начин ми пречат?  Тези хора ходят ли по училищата пробвайки да навредят на фертилната способност на децата? Не! докато ЛГБТИ ходят по училища и детски градини разпитвайки децата дали днес им се ходи с роклички или с панталонки, и дали днес се чувстват момченца или момиченца. Пак повтарям, нямам против тях, стига да не ходят при моето дете. Да си живеят живота, не ми пречат по никакъв начин. Но далеч от невръстните деца.
Стига с тези предсмъртни писма, никога през живота си не съм тормозила някого и съм много против тормоза и насилието срещу когото и да е било, човек, животно. Но това не значи, че ще приема насилието спрямо моето дете. Насилие за мен е това да се възползваш от безпомощността на едно дете за да му налагаш идеоогии. Насилие е да разпитваш малко объркано детенце дали е момченце или момиченце дали иска пенис или вагина. Насилие е да го тъпчеш с хормонални блокери на възраст, на която то няма нужната зрялост за да прецени. Ако родител се обяви против това да оказват подобно насилие над детето му, могат да му отнемат родителските права.

Много си ми интересна Куку, с каква омраза нападаш хетеросексуалните мъже, с какъв хъс защитаваш облъчването  на невръстни беззащитни деца със съмнителни идеологии,  насилието над деца, което се явява смяна на пола и трансвестизма на детска възраст. Направо ти се чудя и не мога да те разбера. Да не говоря за плама, с който скачаш срещу тестостерона, силата, смелостта като качества. Явно мъжкото начало ти е много противно.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 17:40 от andstillirise

# 5 936
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Един/една гей може да създаде деца по-добре от хетеросексуалните, които често освен с това - няма с какво друго да се похвалят.

Ти да видиш! Не, не един/една хомо, а двама, в двойка.
Природата е на друго мнение. За да се създаде дете,  е
необходимо да има участие (анонимно или не) на пред-
ставител на другия пол.
На хетеросексуалните не им нужно да се хвалят с това.


# 5 937
  • Мнения: X
andstillirise, язък ти за каквото там обясняваше.... колко си широкоскроена и либерална. Явно не ти идва отвътре

Това е, защото за вас широкоскроен и либерален е равносилно на аплодиращ доминацията на извратеността и психичните диагнози.. Сори, не е това широкоскроен и либерален. Всеки здравомислещ поглед ви изглежда ретрограден, защото защитава здравото и живота, а не болното и изкривеното.

andstillirise, weiter so!

# 5 938
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Умните и красивите нали бяха отбора на защитниците? Противниците са сганта. 😆

# 5 939
  • София
  • Мнения: 62 595
Ендстилрайз, аз съм майка на вече пораснали деца и пак съм против конвенцията, и то именно защото  зная колко им е акълът на децата в малката възраст и през пубертета, а някой ден искам да имам и внуци, и всички те да израснат нормално, без да им бърникат в мисленето разни... групички, загрижени за пари и да  превръщат в норма личностовите си проблеми. Да отидат на террапия и те да са пациенти, а не да превръщат децата в пациенти!

Общи условия

Активация на акаунт