Води ли защитата на жените от насилие, до признаване на гей браковете?

  • 420 910
  • 8 002
  •   1
Отговори
# 5 940
  • Мнения: 1 782
Айде, без драми за самоубийците ! Да се самоубиват - прав им път !
Стига с това вменяване на вина! Самоубиват се психически лабилни хора . Само и единствено лабилната им психика е виновна за това, а не обществото. Не е нужно да си гей или транс джендър, та да се самоубиеш. Може и заради идеология да се самоубиеш , или от непукизъм , нихилизъм и отегченост от живота. Интересно, примитивни хора не се самоубиват. Бедните и мръсни цигани също се смятат за жертви и ощетени, но не се самоубиват.

# 5 941
  • София
  • Мнения: 248
НПО -тата са станали хиперактивни

Днес в училище са налепили на няколко места
1. табла с телефони за връзка при "насилие над деца"  - 124123, 116115
 https://www.safenet.bg/bg/
* В списъка с проекти / безопасен интернет .../, но и "Национална кампания за противодействие на съвременните модели на насилие по полов признак "
Така , че който се опита да ограничи детето си - за ползвани на интернет,  он-лайн игри или  ... не е ясно как ще се оправя, ако се подаде сигнал на тези телефони.   Какви са правата на НПО в такъв случай?

2. Нови красиви плакати, с които ни съобщават , че проектът  "Училищен плод" на държавен фонд земеделие е с подкрепа на ЕС - schoolfruit.dfz.bg/   Не знам как да се разбира, освен като намек в стил "защо яде кюфтетата".

Явно това е част от дискусията, с която ще ни доведат до "пълен  консенсус" по отношение на ИК

# 5 942
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
В темата за оплаквания е пълно с насилници на деца - наказват със забрана на телефон, нет, игри, любими дейности и какво ли още не... Радителят е най-големият враг на детето си. Пълен изрод, да е ясно. 😆

# 5 943
  • Мнения: 5 500
Айде, без драми за самоубийците ! Да се самоубиват - прав им път !
Стига с това вменяване на вина! Самоубиват се психически лабилни хора . Само и единствено лабилната им психика е виновна за това, а не обществото. Не е нужно да си гей или транс джендър, та да се самоубиеш. Може и заради идеология да се самоубиеш , или от непукизъм , нихилизъм и отегченост от живота. Интересно, примитивни хора не се самоубиват. Бедните и мръсни цигани също се смятат за жертви и ощетени, но не се самоубиват.
Точно!
И в темата се вменява вина за тормоз само на хетеросексуалните,сякаш те са виновни че някой си се чуствал различен.
Еми и аз съм била жертва на тормоз и то от лисбийка.
Дай сега на всички деца да размътим ума,та да не се чуствали различни тези с дисфорсиите и менталните проблеми.Откъде накъде ?

# 5 944
  • Мнения: 290
според мен, трябва да има баланс. хем никой да не насилва никого, хем не е нужно всички под ножа за да се чувства някой по-добре. Ми и мен са ме биели в училище, защото като малка бях в друга държава и си ме биеха. Много е гадно, и си мисля, че учителите е трябвало да се намесят и аз е трябвало да споделя, но ме беше срам, че ме бият. И предполагам, че при много дечица е така.
Изобщо насилието не трябва да съществува. Винаги ще уча детето си колко грозно е да си груб физически или емоционално с някого. Но още по-малко това трябва да съществува от възрастни към деца, а пък както казах, за мен тези транс активисти си преследват своята лична изгода, нямат за цел добруването на децата. и като следствие насилват децата, подкрепяни от държавата.

Гледах предаване за шведско детенце отгледано като джендър неутрално. Ами там родителите самите те бяха  транс и заради това така си отглеждаха детето.  Според мен, искаха валидация за самите себе си, отглеждайки си детето като тях. Бабата на детето се притесняваше. Еми това не е ли егоизъм и правилно ли е спрямо детето? а правилно ли е спрямо другите, чуждите деца, които активистите искат да облъчват? Айде с техните да правят каквото искат. Ама защо с моето, по дяволите?
Между другото и за хомосексуализма все по-често излиза информация, че не е генетично, а е следствие на много фактори. Още няма открити гени, които предизвикват хомосексуализъм.  Така, че нищо лично, ама трябва ли точно с децата си да експериментираме, за да не се чувства този и онзи зле със себе си?

# 5 945
  • София
  • Мнения: 2 995
И аз го гледах. Детето изглеждаше прекрасно - умно, здраво и жизнено. И със сигурност няма да пищи, ако не му позволят да се качи на чертожната маса.
Не виждам какво общо има с твоето дете.

# 5 946
  • Мнения: X
И аз го гледах. Детето изглеждаше прекрасно - умно, здраво и жизнено. И със сигурност няма да пищи, ако не му позволят да се качи на чертожната маса.
Не виждам какво общо има с твоето дете.

Тъпо изказване.

# 5 947
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
andstillirise, а де! Обаче И на това реагират противниците, защото веднага са замервани с плоската манипулация
, че щом отказваш джендър обучение, то задължително възпитаваш и отглеждаш бъдещ убиец на жени и деца, минимум агресор и насилник. Минимум и ти си такъв. Друг вариант просто е изключен. Както сама отбеляза и поведението на Пол в темата, той се отнесе именно с тези аргументи. И до там беше моята толерантност спрямо него, до там беше и възможността за мен Пол да е просто някой готин пич с чиито деца, моето да си играе по площадките или в парка. За мен такъв човек просто не е читав и го искам колкото е възможно по-далеч от мен и на никаква възможност да срещне детето ми. Жена му, или там каквато му е обаче напира да срещне детето ми още в детската градина...
ИК не проповядва приемане на хората с различни ориентации и изкореняване на насилието, напротив. Тя превръща във враг всеки, който не харесва и не иска някой в обкръжението си. Не харесването и игнорирането те прави дискриминатор, агресор, побойник и убиец. Утре всеки пресъпник с джендър идентичност може да те тормози, както му е кеф и може да прави каквото си иска с детето ти за лично удоволствие, докато ти си наврян в ъгъла без право на глас, без право на реакция. Единственото ти право на родител е да кимаш в съгласие. Защото по презумция съпругът е насилник спрямо жена си, а двамата са врагове и насилници на детето си.
Само ЛГБТ общността са добрите, готините, цветните и при тях може всичко. При тях си свободен и ела хлапе, ние ще те защитим и ще ти разрешим каквото си поискаш. И от бисквитки катеричка, изкача катеричка..

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 21:50 от Vermilion`

# 5 948
  • Мнения: 290
И аз го гледах. Детето изглеждаше прекрасно - умно, здраво и жизнено. И със сигурност няма да пищи, ако не му позволят да се качи на чертожната маса.
Не виждам какво общо има с твоето дете.

Супер красиви бяха дечицата, факт. умни и възпитани и много футуристични. Но родителката ги отглеждаше децата така, не защото на децата така им идва отвътре, а защото на Ма-Пата така й харесваше. Себе си искаше да валидира, отглеждайки децата си по този начин. А на цисджендър родителите не им е позволено да предават своите ценности на децата, те трябва да си осакатяват децата при първо хрумване, иначе са трансфобик.

# 5 949
  • София
  • Мнения: 4 878


За Унгария просто не знам откъде ги фантазирате тизи неща. Унгария има една от най-ниските раждаемости в Европа(1,44), по-ниска дори от тази в България(1,53). Унгария, както и България имат отрицателен прираст на населението.

Хайде кажи още някой виц.

Унгария има отрицателен прираст от 1981 г. (България от 1990) и населението ѝ прогресивно намалява.
Според всички статстики раждаемостта в Унгария е по-ниска от българската.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Hungary

# 5 950
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Разбира се не прекрасните, тъпи и грозни деца пищят, когато не им се позволява да се качат на чертожната маса. А ако са деца на хетеро биологични мъж и жена е абсолютно задължително.

# 5 951
  • Мнения: 5 500
Унгария има отрицателен прираст от 1981 г. (България от 1990) и населението ѝ прогресивно намалява.
Според всички статстики раждаемостта в Унгария е по-ниска от българската.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Hungary
Много е намаляло,няма що.

1960    9,961,044    +8.2%
1970    10,300,996    +3.4%
1980    10,709,463    +4.0%
1990    10,374,823    −3.1%
2001    10,198,315    −1.7%
2011    9,937,628    −2.6%
2016    9,830,485    −1.1%

# 5 952
  • Мнения: 290
абе наистина си бяха чудни дечицата,  красиви и умни. аз мапата критикувам. според мен, беше много тъпо, егоистично и комплексирано парче. А бабата се тревожеше за дечицата и не беше съгласна с "възпитанието". на децата не им се дава истинска възможност да са цис, защото мапа-та не харесва джендър. Едно е детето само да не се чувства еди какси, друго е родителят така да го възпита. Друг е въпросът, че в крайна сметка човек си е личност преди всичко, а чак после пол, биологичен или социален. Аз също си се възприемам като индивидуалност преди всичко. И въпреки това защо на този родител са му позволени неща, които на цис родителите не са?

# 5 953
  • Мнения: 5 500
абе наистина си бяха чудни дечицата,  красиви и умни.
красиви,умни и много объркани.
един ден момиче,друг ден момче,а понякога нито едното нито другото.

# 5 954
  • Мнения: 290
еми, да...а детето на другото семейство си мислеше и, че е котенце. То пък беше още по-красиво. Много са хубави тия скандинавци и много чалнати.  Мани мани Simple Smile)) повечето странни социални теории намират почва там.

Общи условия

Активация на акаунт