Абитуриентски страсти 2018

  • 289 443
  • 2 394
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 1 024
Много сладки деца!
И с грешките, и с недоразуменията, и с носии, и без носии все са ми хубави!
Открои ми се момичето на релсите.
Това също ми хареса, има идея, поне според мен - стария блясък на Холивуд, "Гетсби" стил, нещо такова.
Има ли още нейни снимки?
Скрит текст:

# 2 161
  • Мнения: 28 912
Както и да ги направят роклите, тип носии моето виждане, е, че нямат място на бал.....някак прекалено специфични са и веднага се открояваш....от къде навлезе тази мода не знам! Но истина е, че на млади, надъхани, силни деца, устремени към бъдещето и новия, различен живот, всичко е добре! Да са живи и здрави и да имат късмет! bouquet

# 2 162
  • Мнения: 1 988
Някой помни ли от кой сайт беше роклята на момичето, което беше обявено за най-красива абитурентка за миналата година?

# 2 163
  • Мнения: 18 018
Някой помни ли от кой сайт беше роклята на момичето, което беше обявено за най-красива абитурентка за миналата година?
Chi Chi London

# 2 164
  • Мнения: 1 988
Благодаря!

# 2 165
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 211
Много сладки деца!
И с грешките, и с недоразуменията, и с носии, и без носии все са ми хубави!
Открои ми се момичето на релсите.
Това също ми хареса, има идея, поне според мен - стария блясък на Холивуд, "Гетсби" стил, нещо такова.
Има ли още нейни снимки?
Скрит текст:


Някой ми замете коментара, че роклята на онази девойка е като от Мегз.

Някой може ли да даде линк към конкурса в дир да ги разгледам, че този, който отворих явно е миналогодишния

Аз ги гледам във фейсбук, че страницата на дир.бг е отвратителна

https://www.facebook.com/pg/Dir.bg.abiturientka/photos/?tab=albu … =2384524341565082

тук има 4 снимки на това момиче според мен тази е най-добра.
другите са като портретна снимка и някакъв безумен фон от незнайно какво...

# 2 166
  • Мнения: 3 922
Eeeee, спрете се вече с тия индийци! Сто пъти съжалих, че съм ги дала за пример като успешно вписване на традиционно облекло във вечерните тоалети! Само оспамихте темата - 3 страници вече! Най-добре да мине модератор и да ги изчисти!

# 2 167
  • Варна
  • Мнения: 10 806
+1, че темата доста се измести...

# 2 168
  • Мнения: 2 634
Ето една абитуриентка, не знам показвана ли е
Скрит текст:
Според мен изглежда много добре и тоалета е подбран в съответствие с фигурата й. Дори отвореното деколте не ми изглежда пошло.

# 2 169
  • Мнения: 10 426
Аз лично на тази фигура бих сложила по-приглушен цвят (дори изумруденото зелено), не ми харесва и бижуто, предполагам, че е закачено от някоя напориста баба, която го е дарила

# 2 170
  • Down south
  • Мнения: 7 732
Ето една абитуриентка, не знам показвана ли е
Скрит текст:
Според мен изглежда много добре и тоалета е подбран в съответствие с фигурата й. Дори отвореното деколте не ми изглежда пошло.
Според мен, нито цвета, нито тоалета, визирам "конфигурацията" в горната част, са подходящи за такава фигура. Ненужно се акцентира на заоблени рамене и ръце.
Дефектите, когато са налични, трябва да се превръщат в ефекти, а не да се подчертават.

# 2 171
  • София
  • Мнения: 4 549
Хоризонталната лента през раменете прави фигурата още по квадратна.

# 2 172
  • Мнения: 28 912
Хоризонталната лента през раменете прави фигурата още по квадратна.
и аз така смятам.....моделът на тоалета не коригира фигурата, а подчертава квадратността....по тъмен цвят би отивал на нежната светла кожа и изтънявал силуета....! Двете плохи на полата също не са подгодящи....разширяват....

# 2 173
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Ето една абитуриентка, не знам показвана ли е
Скрит текст:
Според мен изглежда много добре и тоалета е подбран в съответствие с фигурата й. Дори отвореното деколте не ми изглежда пошло.

И на мен ми харесва.

# 2 174
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Много е красива.

Скрит текст:

Интересна рокля

Скрит текст:





Общи условия

Активация на акаунт