Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (71) - февруари'2018

  • 177 245
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 1 425
  • при късмета
  • Мнения: 24 058
Съвсем отделен е въпроса как събират данните, дори тези, които имат право. Ако някой ще пуска сигнали до КЗЛД, то основание би било начина, а не дали този който ги иска има право на това. Определено трябва да отидат директно към този който има право да ги събира, а не да се размятат насам натам

# 1 426
  • Лясковец
  • Мнения: 765
На края някой да не се окаже с изтеглен заем като оня от вчерашните новини,преди време имаше игра на морени мисля че беше печелиш 50 лева кеш,когато куриера ми ги донесе,беше едно циганче което в последствие уволниха,та той дойде не със буса на спиди а с една раздрънкана кола и двама якички на задната седалка,поискаха ми данните от лична карта за да ми дадат наградата,послъгах ги малко в цифрите защото ми станаха подозрителни.Че с тея данни и подписи дано не стане някоя беля.

# 1 427
  • Мнения: 2 007
Нещо любопитно. Интересно, как ще се отрази на игрите.
https://www.marica.bg/globiha-firma-s-chetvyrt-milion-zaradi-gri … ticle-107235.html

# 1 428
  • Мнения: 875
Получих най-накрая кремчето от нивея, харесва ми

# 1 429
  • Мнения: 68
Знаете ли дали мога да се включа с повече от една касова бележка в играта на Калиакра?

# 1 430
  • Мнения: 161
На края някой да не се окаже с изтеглен заем като оня от вчерашните новини,преди време имаше игра на морени мисля че беше печелиш 50 лева кеш,когато куриера ми ги донесе,беше едно циганче което в последствие уволниха,та той дойде не със буса на спиди а с една раздрънкана кола и двама якички на задната седалка,поискаха ми данните от лична карта за да ми дадат наградата,послъгах ги малко в цифрите защото ми станаха подозрителни.Че с тея данни и подписи дано не стане някоя беля.
Ще се.

# 1 431
  • Сливен
  • Мнения: 4 246


Ех колко интересно...... СЛЕД като отворих линка,екрана на лаптопа ми стана СИН с БЕЛИ БУКВИ .Рестартира се.. 10 минути имаше само ЧЕРЕН екран и след още 10 се оправи... Simple Smile

Възможно е да се случи и на друг,за това предупреждавам. Simple Smile

# 1 432
  • Мнения: 3 799
Значи имаш проблем с компютъра. Mr. Green

# 1 433
  • Мнения: 161
аз го отворих и изчетох.

# 1 434
  • софия
  • Мнения: 25 646
Дойде ми играта EYETOONS. Не знаех какво да очаквам. Само бях видяла в интернет, че цената ѝ е 22 лв. В протокола пише дори 23,71 лв. Grinning Учудването ми беше голямо, когато ми донесоха тесте карти.  Laughing Тестето е от 80 карти, малко по-големи от стандартния Черен Петър. Пред мен има талонче от играта на Кауфланд и от всяка страна е с 2-3 мм по-голямо от картите. Wink Всяка карта е с нарисувана песен, подобно на загадките, които бяха публикувани в играта. От задната страна се намира отговора.

Всичко това го пиша, за да знаете дали си заслужава да си давате личните данни.  Wink Има приемо-предавателен протокол, в който искат всичко - ЕГН, номер на лична карта и т.н.
И аз получих картите. Написах едни такива данни, че ще има да вземат. В ППП няма данни за предал освен име на РА и име на някаква (нито ЕИК, нито длъжност, нито адрес, нищо), а на мен ми искат личните. Айде, сиктир!
Благодаря, че предупредихте!

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 14:05 от zvаnchе

# 1 435
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
Значи имаш проблем с компютъра. Mr. Green


Едва ли.. Само сайта на" BG-mamma" бях отворила . Simple Smile

# 1 436
  • Русе
  • Мнения: 2 610
Майка пък й звъннал куриера, тя слязла, чакала 10 мин и се прибрала. Обадила му се и той викал "Ми, госпожо, нямаше ви пред блока.." Сега вече съм в другия край на София. Лошо няма, човека бърза, ама ние в Русе живеем..хахха. После се обадила девойка, която да уведоми майка, че трябва да плати пренасочването, мама като опитна вече й казала да си гледа работата и че не е нейна вината, че не живее в София!!:rolling_eyes:

# 1 437
  • Мнения: 361
Куриерат дойде но отказах да взема пратката .Вземах да се притеснявам вече с даването на тези данни

# 1 438
  • Мнения: 161
разумно!

няма да е лошо да пишат в правилата КОИ данни се предоставят от печелившия на организатора (и как).

# 1 439
  • Мнения: 6 048
newsm44 Hands Clap има меееееееееееееее...............
Получихте ли имейли...има име като моето и се чудя дали съм.аз
Имам имейл днес. Наградата се получава на касата на избраното от нас кино - два билета + предметната награда. Трябва да се представим и да покажем документ за самоличност /ако ни поискат/.

Общи условия

Активация на акаунт