Дневникът тема 88 - Да отслабнем всички заедно!

  • 53 661
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 102
Момичета, моля ви, наритайте ме по някакъв начин. Мотивацията ми клони към отрицателни стойности. Не знам какво ми стана... от грешни избори съм се подула, нямам желание за нищо Sad

Beeps, виждането ни в залата явно ще бъде като несбъдната любов Grinning Успех в пулса. Моля те, като ходиш, хвърляй по едно очо на условията за паркиране. И без това от тази седмица съм с кола към ТопФита (най-после). 300-400 метра в повечко няма да ми костват нищо Simple Smile А цената, която ми писа на ЛС, за "всичко" си е супер Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 3 716
Блеки, усетих те аз, че става нещо. Зачезна леко, но си мислех, че си се отдала на любов и други упражнения Simple Smile И такива моменти има. Гадно ми е да го кажа, но за съжаление, не сме машини! Simple Smile Вчера докато чаках в Пулса и чета таблото със забраните за залата. Освен внасянето на храна и други блбла с големи букви пише "забранява се мъртвата тяга" хахаха Не съм шофьор и си нямам идея на кое му викаш условия за паркиране обаче:) Бая коли има наоколо де.

# 722
  • Мнения: 3 067
sc__ колко тежиш и колко си висока?
Блеки, що така бе моме? Какво става?
Бийпс, ти си страшен пич Wink

Целулита се топи (пу, пу). Тренировките вървят. Не мога да повярвам, че го казвам, но храната ми е много малко и трябва да ям повече.
Този месец ПМС то беше ок - само много ме болеше, но нямах желание за сладко, солено, тестено и кисело. Дойде ми и пак не съм гладна. Сега съм де, ама то щото съм кукувица, вчера имах празник, гости имахме, аз нали постя. Ем... Дух рупА марули, докато другите маат мезета и камембер в тесто със сладко, щото пак забрави да си направи нещо (абе и домързя ме).

# 723
  • Мнения: 5 102
с големи букви пише "забранява се мъртвата тяга"

Квооо?! Как така? Защо? На мен ми е едно от любимите упражнения! Каква е логиката да забранят мъртвата тяга?

Иначе не знам... отидох в Берлин на екскурзия, там се отдадох на местни характерни хапвания (да се чете брецели, бири, вурстове, кървавици, щрудели и прочее) и вече няколко дни не мога да се върна към режимно ядене. Не съм тренирала тези дни, имах жестоки драми в офиса - единият ден ме докараха до рев, другия ден си дадох предизвестието, третият ден след разговор с шефа скъсахме предизвестието... Не ми беше нито до режим, нито до тренировки. Мисля си, че ако се върна в залата, ще се нормализират нещата. Още повече, че сега с колата ще мога да си правя пълноценна тренировка. Досега все се съобразявах с графика на тм 8. Много искам да започна да ставам рано през седмицата и да правя йога, ама както се казва "искам, ама нямам желание" Grinning

# 724
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Аз се намухах с таратор и мусака от телешка кайма, броколи, морков и тиквичка. Всичко по режима, без грам мазнина. С яйца и нискомаслено мляко за заливката. Чак ми е тежко от ядене, но ще вечерям не по-рано от 18.30-19.00 поради ангажименти, така че си хапнах стабилно. Прегладнея ли навън става страшно и режима отива на кино.

Съни, четох назад, че пиеш много вода ама това не те спасява от някои неща. Искам да кажа, че откак закусвам с кисело мляко и овесени трици нямам грам проблеми с ходене до тоалетната, а предния път като карах Дюкан не го знаех и такъв запек ме беше лепнал, че не ща да си спомням. Целулита..  Него си го имам в доволно количество и съм се примирила, че до живот ще си го мъкна.

# 725
  • Мнения: 9 052
Каисия купуваш ли вода? Има видове. Не всички са еднакви. Колкото и смешно да звучи. Ние си имаме любим тип вода, която има повече магнезий, други пият друга вода . Също има различни степени на газираност. Аз пия най-газираната, децата са на средната, мъжа е негазирана. Също има степени на студеност ... Simple Smile

Ако опиташ как ще ти е най-вкусна водата и коя може би ще си промениш отношението към нея?

# 726
  • тук и там
  • Мнения: 11 704
Купувам от най-вкусната ми вода от тукашните и пак.... Хич не е смешно даже -различни са водите,да.ММ и децата са на други марки води-техните не мога да ги близна,даже и със пистолет опрян във главата.. Sick Peace
.
Но,благодаря за идеята.Не съм пробвала всички марки.Другият път ще взема от всички по една малка бутилка за дегустация -и ако намеря“моята" вода-ще купувам от нея вече.Hug

Последна редакция: нд, 04 мар 2018, 12:46 от Kaisia

# 727
  • София
  • Мнения: 3 716
Абе, Блеки, да не си ми верно колежка Simple Smile? Аз заради шефове вече не рева, че съм по-дърта от тебе и животът ме е научил да не си хабя нервите и да мисля за работата само като за работа, но иначе атмосферата е същата. Отвратителни са такива ситуации, какво да кажа...
Ех, Дюкан... Когато бях на 26 с него се докарах до свръхчовек!

# 728
  • Мнения: 7 788
Има паркинг Пулса в Люлин, пред две години като правих проучвателна обиколка хлътнах в една шахта, дано са го асфалтирали по- добре
Чопля семки и си избирам диета за след вторник, моно скоро май не съм правила Laughing

# 729
  • Мнения: X
Водата е много важна, да. За натоварване на бъбреците, обаче, се говори /евентуално/ при консумация над 5 л дневно някъде. Иначе стандартното си е 2- 2.5, а все по- често се среща даже 3л.
За мен по- вкусна вода от "Горна Баня" няма, като говорим за бутилирани. Де щО по света вода съм пила- тя си ми е фаворит. А най- обичам тази от чешмата в българското вкъщи, но силно подозирам, че е кръвна роднина с Горнобанската.  Mr. Green Като си се прибера дОма, с влизането още първата ми работа е да отида в кухнята и да се напия с вода от чешмата. Охкам и ахкам от кеф и наслада.  Crazy "Банкя" пък не мога да пия- отвратителна ми е.
И докато сме на тема вода, да кажа, че по препоръка на една японска дама се уча да пия леко топла вода. Силно препоръчва приема именно на такава, защото много добре действала не само на черва, стомах и т.н., но и на кожата. Сутрин си пълня едно термоустойчиво шише и си пия от него. Като се сетя де, не е драма. Може да е доста популярен азиатски прийом това, защото се сещам и за други /южнокорейка и сингапурка/, които са ми споделяли, че минимум сутрин и вечер пият по чаша топла вода. Сиреч- денят им започва  и свършва с нея.

# 730
  • Мнения: 9 052
леко топла или негазирана за мен не дава чувство на утоляване на жажда. имам в предвид за организма ноже да не е така, но на мен само ледена газирана ми доставя чувство на утоляване на жаждата .
чешмяната не е зле, но съм забелязала, ако някой е на чешмяна пие 1 чаша ... ако на бюрото има бутилка то нерестанно си налива и пие бутилка ... т.е. по-лесно се достъпва и нормира. отивам в зоопарка, ще спортувам обиколки подир деца. до довечера .

# 731
  • София
  • Мнения: 11 708
Аз също най-много обичам чешмяната вкъщи, както и Горнобанската. Газирана не мога да понасям. В чужбина често имам проблеми с водата, за мен е важно да е безвкусна, да не е солена или горчива.

# 732
  • Мнения: 15 084
Хай, опитах в началото такава закуска, но не помогна. Четири дни ядох без резултат, а това ми вдигаше ВГХ и други почти не ядях. Като не помага, предпочитам друго да ям.

# 733
  • Мнения: 10 028
Четох, че 2 лъжици тахан на гладно също вършел работа, а е ОК според ВМ-НВХ. Май в тази тема беше, или в калорийната....забравих.

# 734
  • Мнения: X
Аз пък студено нищо не пия, подсладено тип"сокове" или газирано- също. За ледено- студено пък да не говорим.
Но иначе и аз ако имам шише пред очите, постоянно го надигам. Особено ако е прозрачно- задължително трябва да го видя празно. Отделно все си примъквам и по някоя чаша с вода и така в един момент около мен се оказвам заобиколена от шишета /кога пластмасови, кога метални, често и от двете/ и сериозно количество полупразни чаши.
Да, често си правя инфузионни води напоследък. Peace
Сусам започнах и аз да хапвам сутрин със ставането- по половин или по една чаена лъжица. Не го правя с конкретна цел, а просто защото четох, че  е полезен за стомаха и евентуално при проблеми със ставите. Но е от съвсем скоро, така че опит все още не мога да споделя.

Общи условия

Активация на акаунт