Как се събуждате? Колко време ви е нужно за да "влезете в час" ?

  • 21 705
  • 175
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Имам два - три snooza аз през 5 минути за всеки случай.
Има случаи, в които са ме спасявали, има и фалове. На работа съм от 8 ч., ставам в 7 - 7 и нещо. Пътят до работа е 10 - 15 минути и още толкова за паркиране.
Излюпвам се, пускам кафе машината, котката вече реве умряла от глад, нищо че вечерта съм дала и така...
Сега съм сама, спрях и да пуша и май ставам по-навреме всъщност. Взех да гледам ТВ сутрин с кафето.
Започнах хранителен режим и докато пия кафето си приготвям каквото трябва да ям през деня.
Гледам към 7.40 да съм излязла.

# 46
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 313
с к`во се цапате през нощта , та се налага да се плицукате сутрин?  Joy

# 47
  • Мнения: 9 052
с к`во се цапате през нощта , та се налага да се плицукате сутрин?  Joy

уф сега пък това. тази тема съвсем ми обърка подсъзнанието . Влизам сега във форума да поразгледам какво кой писал ... и тази тема все ми е в очите, все я подминавам учудена да прочета
Как се възбуждате? Колко време ви е нужно за да "влезете в час" ?

И се ококорвам, после се сещам, че е събуждате сутрин,,,

# 48
  • София
  • Мнения: 38 704
Аз си признавам - много се потя нощем. Пък и ако не си се изкъпал предната вечер и сутринта не се изкъпеш, вече става...
Оф, ама хайде да не си говорим за къане и в тази тема.
Мен обличането ми е тежко, защото съм сънена и не мога фа измисля какво да облека. Номера да си приготвя дрехите от предната вечер също не става, тъй като сутринта съм в съвсем различно настроение от вечерта.

# 49
  • Мнения: 1 340
Аз си признавам - много се потя нощем. Пък и ако не си се изкъпал предната вечер и сутринта не се изкъпеш, вече става...
Оф, ама хайде да не си говорим за къане и в тази тема.
Мен обличането ми е тежко, защото съм сънена и не мога фа измисля какво да облека. Номера да си приготвя дрехите от предната вечер също не става, тъй като сутринта съм в съвсем различно настроение от вечерта.
Била съм със същата дилема, май е от зодията (Близнаци) хихи.
Аз го преборих като сглобя няколко сета, които биха били подходящи.
Спестява време и нерви. При мен действа натоварващо да се чудя, а ми се спи и бързам - също не съм доволна от избора си, ако е било на прима виста. Hug

# 50
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
Събужда ме алармата /добре звучи/. Ставам веднага - не го умея излежаването, даже и да имам време.
С влизането ми в дневната, ме чакат чаша горещо кафе и най-готиния пич на Земята.
И...вече съм в час! Peace

# 51
  • Мнения: X
[video][Мен ме чака само едната котка. Другата спи, най-готиният пич също, защото не се гримира и не пуши три цигари с първото кафе.

# 52
  • Мнения: 4 808
Обичам вечерните душове, така и не свикнах да се къпя сутрин. Позволявам си го през лятото, но през зимата ми е студено сутрин. Чудила съм се на колежки и познати, които казват, че стават по-рано сутрин, за да си измият чиниите. Не мога да си легна спокойно, ако не съм си измила чиниите. Гладя само в неделя за цялата седмица, всичко ми е приготвено от вечерта, но сутрин спя до последния възможен момент. Но мога и в четири сутринта да си легна, ако съм захапала интересна книга например. Обикновено вечер не ми се спи и все пак лягам към 12, просто защото трябва. Почти не ми се е случвало да се успя през последните години, в колкото и да съм легнала.

# 53
  • Мнения: 14 703
И аз съм с вечерните душове.Не мога да легна вечер ''мръсна''без такъв.Заспивам късно,"навреме'' не ми се получава и не мога да вървя срещу природата си.Ако е ранно ставането,тоест насилствено,алармата ме буди 45мин.преди излизане.Бавно влизам в час.Приятелка излиза на десетата минута след ставане. ShockedТова ми се случва само ако трябва да давам кръв и залитайки тръгвам към лабораторията.След интервенцията на място веднага си взимам кафе и полека се замъквам по трасето.

# 54
  • Мнения: X
Сутрешният душ не изключва вечерното къпане.No Mouth

# 55
  • Мнения: 11 505
Аларма за 7:00.... снуз-вам я до 8:00 (като първоначалната идея е да съм станала в 7:30) Joy

В 8:00 от немай къде скачам кат попарена... пребивам се 100 пъти до кафе машината.... стигам до нея само, защото от години е заучено движението със затворени очи... 123 ...КАФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. 456 и вече е 8:20.... мия зъби и се привеждам в режим удобен за логаритмуване като мноо Фнимавам да не си извадя очите със спиралата.... 8:40 съм в колата и благодарение на Z Rock се пробуждам ... 8:55 съм се кордисала в офиса, а дали съм будна и влязла в час не е много сигурно Joy

П.С. Душ си мятам вечер щото не мога да си легна мърлява Smiling Imp

# 56
  • Мнения: 2 079
Същата работа съм и аз, даже по-зле..
В момента е 1ч, плана за утре е аларма в 8:30 снуз-вам до 9:10-9:15, ставам като попарена, баня, обличане и грим всичко със заучени движения, излизам бягайки в 9:40 и от 10 започвам да работя, пътя ми е 15 минути, първия един час на работа съм тотално неадекватна, успявам да пия кафе и да хапна и вече съм будна 😁😁

# 57
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Аз съм Спящата Красавица. Сънят ми е свещен  Laughing Никога биологичният часовник не се научи на час на ставане. За сметка на това не се бъгвам от смяната на часовото време. Ако се наложи да ставам по-рано от нормалното - като болна съм Crazy Зимата, когато е тъмно и студено, съм като мечка. Идва ми да заспя зимен сън и да се събудя с прекрасна пролет и слънчице Grinning

Иначе същата хава с буденето.То са аларми през 10 мин. с различни мелодии. Нарочно между 1вата и 2рата имам 30 мин. пауза, за да си доспя. Най-сладкият сън hahaha Понякога включвам и ТВ-то в тежката артилерия. Кафета не вършат работа. Тя душата ми спи Laughing

Хич не разбирам хората, които сякаш с трън в г*з@ скачат без наложителна причина в 5-6ч. Няма делник, няма празник.

# 58
  • Мнения: 19 333
Понякога ми е много трудно да се събудя, друг път като днес съм кукнала още от 5. При всички случаи не обичам да скачам веднага след алармата. Излежавам се до последния възможен момент, проверям разни неща на тел. и после се оправям много бързо. Будя детето, правя му закуска и т.н.

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 12:53 от Дъждец

# 59
  • Мнения: 1 340
Никога не бих си легнала неизкъпана, при каквито и да е обстоятелства. Споделих за сутрешният душ, според заглавието на темата обсъждаме сутрините. People Bath

Общи условия

Активация на акаунт