Жегите започнаха навред давайте с коремчета напред - ОКТОМВРИ 2006

  • 13 484
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 369
Здравейте по понеделнишки от мен.
Нещо напоследък всичко ми е черно:(( Вчера сутринта се събудих с главоболие и двустранно запушен нос от сенната хрема и такъв рев му ударих пак.Не мога да се понасям,горкия мъж само ме гледа и той нищо не може да помогне...На някоя от вас доктора позволил ли е да си капе капки в носа? Аз винаги съм пила хапчета оше от април и после ползвах Виброцил капки.Сега докторката ми каза,че и капки не мога да слагам..е аз имам чувството,че направо ще се задуша няккоя нощ...това не е ли по-вредно за бебето от 2-3 капки в носа:(((А като почна да кихам,няма спиране,целия ми нос се бели и ме боли,направо се чувствам толкова безпомощна,дано този период приключи по-скоро,или поне малко да завали...
Яни,добре дошла:))Аз за срещата съм готова,по кихането ще ме познаете Laughing
За обезкосмяването...Преди време на случаен принцип влезох в един козметичен салон до нас,обезкосмиха ме навсякъде с онези ролки,които определено не бяха индивидуални,и три дни след това ревях от гъби...някак се справих с тях,но интересното е,че изобщо не направих връзката между колата и гъбите..е когато след втория път на третия ден пак ревях със същия проблем,съмнение нямаше. Само дето тия гъби още ме тормозят,даже си мислех,че и те имат принос към това да не мога да забременея...е явно нямаха:))) Та сега си имам друга козметичка,тя работи също с такива ролки по краката,но по интимните части използва колата от консервите,и я нанася с индивидуални дървени шпатулки. Аз не съм спряла да ходя на 3-4 седмици,до сега контракции от това не съм получавала.
Хайде от мен лек ден и успешна седмица:)

# 76
  • Мнения: 490
Здравейте и от нас! HugПоздрави на новите мами и на тези,които вече научиха пола на бебчетата  bouquet
Аз откакто съм бременна се окосмявам по-бързо и повече, отколкото преди-така поне си мисля и за краката и подмишниците ползвам епилатор,а за триъгълника-бръснач и епилатор...
Иначе бих казала, че ние сме добре като изключим, че мамата е станала кифла,а бебчето беше активно миналата седмица,имах разни гъделичкания и болчици,но от 4-5 дни нищо-само дето чувствам някакви пулсации в корема и то имам чувството,че е моето сърце или леко трептене на черво. newsm78Сега съм решила да отида на преглед тази седмица, за да видим какво става, как са нещата.
За въпроса с финансовата страна на раждането и отглеждането на дечица не мисля, че има майка която да не се е замисляла, пък и която поне малко да не я притесняват сегашните факти в държавата/а и предишни/, така че  със или без резултат ПРОТЕСТ НА 1.-ви юни. #2gunfire
Стига засега - поздрави и целувки на вас и на коремчетата!Весел ден!

# 77
AIR забравих да ти пиша,погледни в referati.com там има много готови реферати,някои от тях са платени ,но мисля че има и free.Много е полезен този сайт.

# 78
  • Мнения: 289
Здравейте, октомврийки! Hug
Добре дошла, Яни!
Хера, КикиНики, страхотно ми харесва името Борис /като че ли и за нас е такова именцето за момченце/. А племенницата ми е Белослава, та...поздравления за звучния избор, Хера! Peace
Страхотно си починах в почивните дни - разходихме се до един манастир, където мой бивш съученик е монах от 3 години /преди време гостува в шоуто на Слави/ - с  баткото се радвахме на 14-дневно биволче, пихме прасно мляко и сиренце хапнахме. Оцелихме страхотно време - подухваше, не напичаше...че то си е 6 км  Shocked бъхтене в едната посока. Хубавото, че не го знаех като тръгвахме, иначе едва ли щях да се осмеля... Crazy
За обезкосмяването - аз си епилирам краката/подмишниците и сега подстригвам/бръсна триъгълника. Дразня се, че и на коремчето ми се появи една линия с по-черни мъхчета и косъмчета - махам ги с епилатора или с пинсета.
За жалост аз няма да бъда тук в почивните дни, жалко, ако пропусна срещата  Tired
Миньон, не се притеснявай толкова за операцията - аз така родих първия път, най-вероятно, живот и здраве, този пак ще е така. По-добре е да си подготвена, а не да се наложи по спешност - в петък моя приятелка с изтекли води се наложи да й направят секцио, защото изгубили тоновете на бебето, било с омотана пъпна връв....В крайна сметка всичко приключи благополучно, но тя много се стресира...

Хубав ден и успешна усмихната седмичка!

# 79
  • Мнения: 6 646
Виждам ,че крц кръц е тук чакаме да разказва

# 80
  • Мнения: 2 152
Здравейтеее Hug

Тук съм вече даа Party Mr. Green Много се радвам да ви "видя" отново. Радвам се, че всички сте добре...ама много мъже - лелеееее Mr. Green

Момичета сватбата беше страхотна. Толкова хубава и аз самата не си я преставях, от толкова притеснения, да не забравя , да не изпусна нещо. Беше адска жега на 20-ти в събота. Сватбата беше вечерна. Първо в ритуалния, после в църквата и накрая в един много красив , изискан ресторант(бях ви пращала сайт, да го видите) Стана много весела сватба, стояхме до 2 часа през нощта. Доста се поизморих, но на бебчо нищо му нямаше слава богу. Качихме се в апартамента за младоженци. Там ни чакаха ягоди със сметана и изстудена бутилка френско шампанско. Навсякъде по леглото имаше големи, плюшени сърца - беше много красиво Heart Eyes

Н а другия ден заминахме за Рибарица, в хотел Евъргрийн палас. Там пък беше като в приказка Heart Eyes Имам снимки с хубаво качество, сега ще ги кача. Ще ги сложа в нашето албумче в снимка.бг, ще направя отделна папка. По друг начин не се сещам как да стане. Снимките от сватбата, довечера ще ги взема. Сега ще сканирам две , колкото да ме видите с роклята. Дано се видят хубаво Flutter

Много ми липсвахте майчета Hug Вече съм тука и ще пиша редовно, както и преди.

Целувки на тумбачетата  love001

# 81
  • Мнения: 6 646
 newsm51 ЧЕСТИТО НА КРЪЦ КРЪЦ-желая  много щастие и хармония на младоженците и октомври месец едно здраво и красиво бебче ,което да осмисля живота ви!!!
Разгледах снимките-прекрасна си Hug

# 82
  • Мнения: 1 369
Кръц,честито!
Да сте много щастливи  Flowers Four Leaf Cloverмладоженците,да създадете прекрасно семейство с много здрави палави дечица около вас! family
Много са ти хубави снимките:) Хубава булка и щастлива "меден-месец-ка"Simple Smile
Миналата година и аз бях по същото време на Рибарица,ама времето беше лошо. Виждам,че вече си личи бебчо в коремчето!
Хайде,качвай още снимки да гледаме! smile3509

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Добър ден и от нас bowuu
Добре завърнала се и на Кръц-кръц Hug Страхотна булка и още по-страхотна мама Heart Eyes Чакам още снимки Blush
Точно се връщам от кола-маската и всичко мина добре...бебчо беше много послушен Heart Eyes Та и педикюр си направих...абе изобщо днес ми беше ден за разкрасяване. Сега отивам да полегна и да си почина, че доста се изморих.
Лек ден момичета и погалете коремчетата Hug

# 84
  • Мнения: 598
kryc kryc, честито за сватбата!   bouquet
Желая ти много семейно щастие, успешна бременност и наесен едно прекрасно бебче, което много да ви слушка и да ви радва, а после живот и здраве и братчета и сестричета за него! Simple Smile

Да се похваля, този уикенд бяхме на Пампорово и си се поглезихме в хотел Орловец, определено беше хубаво, дори съм учудена че издържах пътя до там че то бяха едни завои, едно чудо... В събота си гледам аз коремчето и гледам--бебчо подскача вътре Simple Smile  То самото коремче си подкачаше нагоре и беше хем смешно, хем сладко. Мога само да си представям какво всъщност е правил нашия хубостник в него момент ама си беше наистина сладко преживяване. Май това е най-новото нещо, което е научил, че от тогава насам често го прави.

А за справянето с окосмяването, използвам самобръсначка, просто така съм свикнала и нямам проблеми така. Засега се справям сама въпреки коремчето, но скоро ще предам щафетата на таткото, той каза че няма нищо против да ми помага с това Simple Smile

За протеста на 1ви, вижте линка, поне подпишете електронната подписка. Дори и нищо да не стане от цялата работа, поне да сме опитали, нали? И ние имаме права, а децата ни още повече! 160 лв си е подигравка, а 18 лв детски е просто без коментар.

# 85
  • Мнения: 2 152
Много сте мили, момичета! Благодаря ви за хубавите пожелания Hug
Дано всички на есен си имаме здрави бебоци, с всичко друго ще се справим Wink

Ще кача още снимки, утре или в другиден Simple Smile

За окосмяването - с епилатор по краката, с кола маска под мишниците, а слабините за съжеление започнах отново да ги бръсна. Болката не ми понася и после ми се втвърдява коремчето и имам леки контракции. Здраве да е, после цял живот ще си правя интимна кола маска.

За килограмите съм вече  + 2,5-3 кг. Crazy Все пак мисля, че не е много за 5-ти месец. Майчета остава ни още толкова Party Повечето минахме половината бременност, живот и здраве още толкова дни ни остават.

Моя бебчо също ритка, предимно вечер пред телевизора. Говорим си му с таткото, той си го целува през коремчето Flutter Мисля, че е важна тази комуникация. Нищо, че не е роден, той всичко си усеща Hug

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 15:29 от kryc kryc

# 86
  • във фурната
  • Мнения: 597
Здравейте и от мен! И извинения,че писах само един път,но бях в болница за серклаж и после трябваше повече да лежа.
Кръц Кръц,честито! Много любов,мир щастие и едно сладко бебче наесен!
Искам да ви питам за 3D ехо-то има ли възможност да се запише на СD или DVD?
Хера,много е хубава темата!Моля да ме впишеш в списъка!На 30г.съм,от София,втора бременност.Чакам момче.
Много бих искала да дойда на срещата на софийските мами,когато я насрочите!Дано да съм добре.
Желая на всички ви лек ден и да погалите коремчетата от мен  bouquet

# 87
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН Кръц Кръц!
От сърце ви желая неземно щастие,море от любов и едно мнооого здраво бебче наесен.Само хубави неща да ви очакват занапред.
  bouquetКръц,много хубава булка си била,а местенцето е просто прекрасно.Стархотно.
Сега в 5 месец май ни е най-добре-коремчетата ни стават много сладки и бебчовците риткат активно.Чувството е незаменимо. Hug
Разбрах че ходиш при д-р Бойчев,понеже и аз съм от същата България-там близо до Русе и знам че той е най-добрия специалист там.Ако си бях там ,а не в Пловдив също бих избрала него.Много е внимателен.

# 88
  • Мнения: 289
Кръц-кръц, Честито и от мен, дано сте си упора и вдъхновение дълги години с любимия, а наесен бъдете много щастливи с мъника!  bouquet
Атоана, дано нямаш повече притеснения и втората половина от бременността минава леко и приятно!

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
antoana здравей  Hug но кажи ми и термина за да те впиша в заглавната страница.

Общи условия

Активация на акаунт