Лакове за нокти - 120

  • 83 408
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 797
Надя,страхотно е!
Ти ли ги рисува?
Не, двоен печат е това.

# 646
# 647
  • Мнения: 13 089
Ех, сега ми се прииска и тези двата на A england да ги взема. 😩 Много са красиви.

# 648
  • София
  • Мнения: 1 422
Поръчах и тия двата на A England, нищо че другите още не са пристигнали. Били ги загубили от пощата им. Чак ми е странно как може все на мен да ми се случи.

# 649
  • София
  • Мнения: 1 002
Скъпи девойки,
Христос воскресе, бъдете здрави и щастливи!
И новината: в ДМ са пуснали серия холо на trend it up. Не са холо, дуохром са, лилаво, бледо зелено с розов шимър (много подобно на ИСЛ, който бях показала преди 2 дни), едно Шреково зелено с розов шимър (на снимката) и не помня още какво. Забърсах и много приятно кафяво (металик?) с частички някакви.


# 650
  • Мнения: 60
А цената?

# 651
  • София
  • Мнения: 1 002
4.49 лв

# 652
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
Аз съм кисела, защото вчера отидох да ми направят гел лак за ваканцията и разбира се не ми харесва напълно! На протегната ръка е ОК, но отблизо и виждам грешките и най-важното - аз го правя по-добре... като плащам на професионалистка очаквам по-добри резултати от моите си, по дяволите!
.... та да знаете, ако не знаете, че въху гел лак може да си сложите обикновен стига да го свалите с лакочистител без ацетон. Това го проучвах онлайн около 4 ам сутринта, когато се събудих от гадното усещане, че съм будала Grinning

Последна редакция: нд, 08 апр 2018, 19:05 от Agent Provocateur

# 653
  • Мнения: 1 306


Скрит текст:


# 654
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз съм кисела, защото вчера отидох да ми направят гел лак за ваканцията и разбира се не ми харесва напълно! На протегната ръка е ОК, но отблизо и виждам грешките и най-важното - аз го правя по-добре... като плащам на професионалистка очаквам по-добри резултати от моите си, по дяволите!
.... та да знаете, ако не знаете, че въху гел лак може да си сложите обикновен стига да го свалите с лакочистител без ацетон. Това го проучвах онлайн около 4 ам сутринта, когато се събудих от гадното усещане, че съм будала Grinning

Това го правя от година и половина ( правех). Безцветен гел лак и отгоре стандартен. Така около 3 седмици почти 4 изкарвам/х. Просто не желаех да сложа акрилна основа и това ми предложи моята маникюристка. Ноктите ми порастнаха супер дълги и колежките ми си мислеха, че имам добавени връхчета за да докарам дължината.

Сега давам почивка на нокътната плоча ик вероятно пак ще започна да го правя след време

# 655
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
Мерси за споделения челен опит, Уидоу! Hug

А случайно да си пробвала и дип техниката, дето я извадиха от архивите и нея (тя е от 80-тте)!? Ще бъда много благодарна да споделиш и сравниш от първа ръка!
https://www.simplemost.com/everything-need-know-dip-powder-nails/

PS В интерес на истината аз на дълги нокти се радвам само на чужди ръце, на мен ми пречи дължина по-голяма от 2 мм и това ми е абс. максимум, но ме изкушава да нямам счупени нокти и нормалният лак да не пада, когато му хрумне! От гел за съжаление моите нокти силно се развалят само за 3-4 мес редовно ползване, правила съм опити и от двете страни на океана, резултатът е еднакъв Sad

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 02:18 от Agent Provocateur

# 656
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не съм го пробвала още това. Нещо не ме блазни, не знам защо.

# 657
  • Мнения: 1 129
Христос Воскресе 💛💛💛
Ето и от мен един Катрис,който не очаквах ,че е толкова златен...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1982349531836247& … =1597302810340923

# 658
# 659
  • София
  • Мнения: 23 019
Христос Возкресе!

В събота се лакирах с OPI In affair in red square NL R 53, днес вече започнал да се бели.  Laughing За първи път ми се случва. При мен лаковете издържат най-малко седмица.

Много съм разочарована от топа с мат ефект на Aura. Три пласта сложих, за да се полчуи мат ефекта..... Оттук ми препоръчахте преди време топ мат, но в дрогрия Лили имаше само на Аура тогава....

Общи условия

Активация на акаунт