Перилни препарати и омекотители – 52

  • 77 140
  • 726
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 090
Нещо от доста време не са пускали прах Персил в промоция - все гелове има.
Що така го пренебрегват? Confused

# 721
  • София
  • Мнения: 3 843
Нещо от доста време не са пускали прах Персил в промоция - все гелове има.
Що така го пренебрегват? Confused
Имаше го съвсем скоро в Lilly и Фантастико - София.
А в dm са му фиксирали някаква по-ниска цена....

# 722
  • Мнения: 68 644
Ето я брошурата на ДМ :



________________
Гес, виж сега...забравих имаше ли разлика между двата праха, нямаше ли, и попитах. Помислих, че ти се отегчаваш от зададения въпрос и не разбрах, защо след като не ти се отговаря, просто не го пропуснеш...
Не съм искала да те притеснявам и да чукаш дълги постове.
Въпреки, че никой нямаше да се разсърди и на подробности, вкл. и аз. 😊

# 723
  • Мнения: 376
blabunder -по-напред писах за Билла,има Персил прах на промоция.По спомен,малка кутия за 1,39лв.,следваща големина 6,49лв.....другите разфасофки не помня...

# 724
  • Мнения: 5 207
Всъщност мен нищо свързано с перилни препарати не може да ме отегчи, но напълно съзнавам, че подробностите и дълбаенето може да са досадни за много хора, та затова реших да ги спестя.

ДМ много дразнят. Първо увеличават праха на 10 лева, а после – вижте колко сме го намалили. Ех, колко хубаво! Кърша пръсти от умиление.
За малоумни ли ни мислят? Пък жълти етикети, пък червени, пък пембени, пък на сини точки... Големи маркетингови гении са, няма как да не им го признае човек. Ако Лидл не бяха пълни ръбове, същият този прах щеше да е в постоянния асортимент с марка Lupilu и то на по-ниска цена, но тия ръбове предлагат само течен за цветно и омекотител. Едно към едно са с утрасензитив в ДМ; абсолютно същият продукт в друга опаковка.

# 725
  • Мнения: 68 644
Е, аз и на по-плитък отговор бих била доволна Joy принципно. За да не те товаря. В телеграфен стил, както казваше един мой учител...

За бебешкия денкмит ултрасензитив - лично аз потребност от него вече нямам. Нямаме алергии, така че мисля да си карам на белия им. :Sunglasses

# 726
  • Мнения: X
Сладурки, хайде да ни е пролетно в НОВАТА ТЕМА  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт