Случи ми се нещо странно XVII

  • 133 262
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 990
Мисля, че успях. До сега винаги ми е давало грешка. Пишете ми на лично, не знам дали може да се качи тук (а и честно казано не ми се иска да качвам нещо от дома си в публичното пространство). Ще го пратя на всеки.

Потребителят 'Ambrosia' е забранил получаването на лични съобщения.

Не, че искам да съм нахална, но ми е интересно

# 646
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Вчера ми се случи нещо странно. Бяхме на поход в една местност в планината, която е известна със много скални образувания и стръмни скали. Точно на една стръмна скала докато се снимахме и внимавахме някой от нас да не се хлъзне или залитне в пропастта забелязахме на съседната скала да ни гледа един мъж с бяла блуза. Виждаше се до кръста, т.е. тялото му беше зад скалата където беше невъзможно да се ходи. Странното беше, че ни гледаше без никаква реакция, просто си стоеше там. Това беше на 10 метра ат нас. Веднага след като се снимахме  погледнахме към него но нямаше следа от никой.... той просто изчезна зад скалите...

Последна редакция: чт, 30 авг 2018, 12:58 от зелено камъче

# 647
  • Мнения: 3 932
Мисля, че сега е ок. И това е странно, получавала съм съобщения, но не съм особено активна и може би е имало промяна, не знам. Махнах отметката Simple Smile

Държа да споделя, че по това време бяхме само аз и детето, в коридора зад вратата няма никой и нищо. Срещу нея бях само аз, която не се движех, само държах телефон, не е отражение. Мислили сме всякакви варианти, вкл. за насекомо, обикалящо лампата, но така и не си дадохме обяснение. Виждам и бяла, и черна сянка, в коридора няма прозорци, за да прави отражение. Правихме и експерименти, снимахме се зад вратата, при снимките се виждаме как да кажа - по-плътно и личи, че е човек, докато това минава по-скоро като сянка.

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 13:51 от Ambrosia

# 648
  • Мнения: 2 024
Мисля, че сега е ок. И това е странно, получавала съм съобщения, но не съм особено активна и може би е имало промяна, не знам. Махнах отметката Simple Smile

Държа да споделя, че по това време бяхме само аз и детето, в коридора зад вратата няма никой и нищо. Срещу нея бях само аз, която не се движех, само държах телефон, не е отражение. Мислили сме всякакви варианти, вкл. за насекомо, обикалящо лампата, но така и не си дадохме обяснение. Виждам и бяла, и черна сянка, в коридора няма прозорци, за да прави отражение. Правихме и експерименти, снимахме се зад вратата, при снимките се виждаме как да кажа - по-плътно и личи, че е човек, докато това минава по-скоро като сянка.

Благодаря за споделеното! И на мен ми изглежда странно това, което се вижда като присъствие. Дори ми се струва, че това (каквото и да е) няма проблем да се движи през вратата и стената. Изглежда сякаш едновременно е и пред и зад вратата (т.е., нейното наличие не му пречи изобщо) и преминава отляво надясно... Как успя да го снимаш? Дълго време ли се виждаше преди да включиш камерата?

# 649
  • Мнения: 3 932
Мисля, че сега е ок. И това е странно, получавала съм съобщения, но не съм особено активна и може би е имало промяна, не знам. Махнах отметката Simple Smile

Държа да споделя, че по това време бяхме само аз и детето, в коридора зад вратата няма никой и нищо. Срещу нея бях само аз, която не се движех, само държах телефон, не е отражение. Мислили сме всякакви варианти, вкл. за насекомо, обикалящо лампата, но така и не си дадохме обяснение. Виждам и бяла, и черна сянка, в коридора няма прозорци, за да прави отражение. Правихме и експерименти, снимахме се зад вратата, при снимките се виждаме как да кажа - по-плътно и личи, че е човек, докато това минава по-скоро като сянка.

Благодаря за споделеното! И на мен ми изглежда странно това, което се вижда като присъствие. Дори ми се струва, че това (каквото и да е) няма проблем да се движи през вратата и стената. Изглежда сякаш едновременно е и пред и зад вратата (т.е., нейното наличие не му пречи изобщо) и преминава отляво надясно... Как успя да го снимаш? Дълго време ли се виждаше преди да включиш камерата?

Ами всъщност аз снимах стола. Исках да го изпратя на мъжа ми, за да види, че се е включил сам. Това отзад изобщо не го видях с очите си, а аз имам добре развито периферно зрение. Видях го чак на клипа след това. Там, накъдето отива, е врата. Нормален човек, така засилил се, би се блъснал. Не знам... Спалнята ни е там.

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Съвсем ясно се вижда и наистина изглежда дребно, като дете или животно.

# 651
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689

Какво има на това клипче?

# 652
  • Мнения: 2 024
Съвсем ясно се вижда и наистина изглежда дребно, като дете или животно.
Да, дребно е, но самото движение е странно. Не е като на стъпки, а сякаш плаващо с променящи се форми.

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Да, сякаш се носи.

# 654
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Можеш ли да ми пратиш клипчето?

# 655
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Настръхнах, доста е зловещо. Сега ми хрумна нещо- да не би детето да е минавало зад теб и просто това да е отражението му във вратата 🤔🤔🤔

# 656
  • Мнения: 3 932
Настръхнах, доста е зловещо. Сега ми хрумна нещо- да не би детето да е минавало зад теб и просто това да е отражението му във вратата 🤔🤔🤔

Не, детето беше във ваната, тъкмо я пълнех и чух това. Тя се пада в мое ляво дори. Със сигурност няма нещо, което може да мине и да направи сянка. Остана вариантът за "насекомо" Grinning До този "логически" извод стигнахме или игра на сенки, но те наистина няма от къде да се появят.

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 16:28 от Ambrosia

# 657
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Какво ще да е това насекомо, да хвърли толкова голяма сянка 😁
Ти видя ли го, докато правеше клипа, или чак, когато видя записа?

# 658
  • Мнения: 3 932
Какво ще да е това насекомо, да хвърли толкова голяма сянка 😁
Ти видя ли го, докато правеше клипа, или чак, когато видя записа?

След това, нищо не съм видяла докато снимах (освен стола).

# 659
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Сянката е много тъмна и голяма за насекомо. Grinning
Сами ли бяхте вкъщи?
Сянката обаче е от нещо с нисък размер.

Общи условия

Активация на акаунт