Случи ми се нещо странно XVII

  • 133 325
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 15 375
Нямам спомен да съм летяла на сън. Но пък много често се събуждах от тупване, сякаш се връщаш в тялото след излизане от него. Можех да контролирам сънищата си. Да си наложа какво да сънувам и да имам сън с продължение. Често се пренасях в обстановка, която ми е подредена до последния детайл и така бягах от реалността. Винаги една и съща за определен период, много позната и много моя. Нямам обяснение. От много време нямам тия усещания. Мисля, че намерих себе си и се допълних, защото намерих това, което търся. Някак съм завършена. Може да са глупости. Не ми се смейте много.

# 631
  • София
  • Мнения: 12 503
Това звучи много интересно. Така ми се иска да мога и аз да си наложа какво да сънувам, но уви, почти никога не сънувам (или не си спомням нищо).

# 632
  • Мнения: 15 375
Ами, понеже го можех  ми се струваше най-нормалното нещо на света. После разбрах, че не всеки го може. И ми беше странно. Не си спомням сънища по принцип, но контролираните помня. Странна работа. И ненавиждам някой да ми споделя сънища. Аз също не споделям. Много, много рядко и то с две-три думи. Отпускам се да споделя сън с детайли на век един път. Шегичка. Но е страшно рядко. Ама наистина рядко.

# 633
  • България
  • Мнения: 3 621
И моята дъщеря умее до някаква степен да контролира сънищатат си и си мислеше,че всеки може .
То не е точно същото де,но ми е разказвала как като не й харесва някой сън,просто си отваря очите Simple Smile И след това сънува нов.А беше още малка тогава.

# 634
  • Мнения: 490
Много ми е притеснено вече втора вечер чувам кукумявка,в момента не се чувствам и добре и тази кукумявка ме плаши дали предвещава нещо лошо?😓

# 635
  • Мнения: 1 506
Много ми е притеснено вече втора вечер чувам кукумявка,в момента не се чувствам и добре и тази кукумявка ме плаши дали предвещава нещо лошо?😓
Не.

# 636
  • Мнения: 490
Понеже съм чувала ,че е предвестник на смъртта чак ме е страх да го произнеса😓Сърцето ми е свито направо

# 637
  • Мнения: 5 215
Мимозка, няма да се плашиш  Grinning Дишай дълбоко, сипи си чаша вино и се успокой.
Една и мен ме беше психирала леко, даже едната вечер беше кацнала на климатика до прозореца и се видяхме на 4 очи. Нито някой умря, нито нещо лошо се случи.

# 638
  • България
  • Мнения: 3 621
Това са някакви суеверия. И аз често чувам.Ами кука си животинката,какво да прави Simple Smile
Скорошно оздравяване!

# 639
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Понеже съм чувала ,че е предвестник на смъртта чак ме е страх да го произнеса😓Сърцето ми е свито направо
E, те сигурно я чуват още стотина човека! Трябва ли да им измрат близките? Свиркай си!

# 640
  • Мнения: 3 997
Четох в началото на темата за домашни случки и включващи се четки и т.н. Смятах само да чета и да не пиша, но искам да кажа, че такива неща има и категорично доказуемо. Вкъщи се случва да се включват играчки, за които не бих обърнала кой знае какво внимание, защото е техника все пак и е възможно да дава грешки, но веднъж, докато бяхме в банята с детето чух детско столче музикално, което пееше в хола без да има никой там. Реших да направя клип и да го пратя на мъжа ми, защото бях уплашена. До столчето има остъклена врата и на клипа много, категорично много ясно се вижда нещо преминаващо зад нея. Там е коридор и държа да подчертая, че няма прозорци и не е просто светлина. Вижда се ясно плътно нещо, на който и да покажа не вярва, че няма прозорци и твърди, че има дете там. По това време нямаше никой вкъщи, освен аз и детето. Апартамента е нов и в него не е живяно, не знам какво е имало преди това и нямам обяснение, но на фона на останалите включващи се неща вкъщи това беше затвърждаващо мнението ни. НО в този дом не си повишаваме тон, уютен ни е и въпреки това не изпитваме страх, не знам дали не е показателно, че каквото и да е - не е лошо.

# 641
  • Мнения: 4 420
Пазиш ли клипчето? Ще е интересно да се види.

# 642
  • Мнения: 3 997
Пазиш ли клипчето? Ще е интересно да се види.

Мислех, че съм го запазила след като го пратих на няколко човека по вайбър и месинджър преди да сменя телефона. Сега го виждам в месинджър, но не мога да го сваля, а във вайбър е изчезнала кореспонденцията. Честно казано не исках и да ми бъде в телефона това нещо, изобщо не исках и да се сещам за него. Логично обяснение от никъде не получих, а и аз самата не успях да си дам такова. Рационален човек съм, без развито въображение, но около мен винаги са се случвали подобни неща. Докато бях бременна всяка вечер сънувах мъртви хора, изглеждащи ок, но в съня си знаех, че не са живи. Ужасна работа, а работя много, нямам време за четене на истории и гледане на такива филми, изобщо не знам как привличам подобни неща и защо са в съзнанието ми.

# 643
  • София
  • Мнения: 11 492
Свали го от месинджър, не е толкова трудно... интересно ще е да го видим Wink

# 644
  • Мнения: 3 997
Мисля, че успях. До сега винаги ми е давало грешка. Пишете ми на лично, не знам дали може да се качи тук (а и честно казано не ми се иска да качвам нещо от дома си в публичното пространство). Ще го пратя на всеки.

Общи условия

Активация на акаунт