20 години разлика?

  • 25 083
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 178
Не мисля, че важните проблеми на двойка ---жената на 50г. и мъж на 70г са в правенето на качествен секс.Simple Smile))

# 256
  • Мнения: 178
По-скоро за мъжете на 70 едва ли им дреме имат ли проблем със секса, а по-важно за тях е артрита, проблеми със сърдечната дейност, високо кръвно,  диабет, холестерол и какво ли още не....А на жените техни спътнички в живота им остава грижата за тях.

# 257
  • Мнения: 178
Когато е млада жената на 20г. и си е избрала мъж на 40г., защото вижда перспектива във връзката, ще си понесе и последствията в бъдеще.

# 258
  • Мнения: 18 983
Или ще избяга от тях с млад мъж

# 259
  • Мнения: 6 907
А цикълът какво точно има със секса. Даже без цикъл по-добре. Няма нужда от предпазване.... нещо против забременяване..... менопауза..

Нищо чудно, че е пълно с нежелани бременности.... ма то т'ва щото жените не са в менопауза!!!! (Искрено се надявам да не сте сериозна в твърденията си). Прочетете малко по въпроса има ли общо "цикълът със секса" или по-скоро "менопаузата с либидото" преди да правите такива велики заключения. Simple Smile

А вие от висотата на каква точно се изказвате с такава категоричност? Акушер-гинеколог, сексолог, психиатър или психолог?! Или последната инстанция, чието име не трябва да се назовава напразно....

# 260
  • Мнения: 178
Или ще избяга от тях с млад мъж
Възможно е и да е планирала така. Хора всякакви.

# 261
  • Мнения: 178
Имах позната, която беше без ценности и възгледи за семейството. Казваше, че би живяла с по-възрастен мъж, ако се чувства добре емоционално и материално, а пък в последствие след години, ако нещо вече не и харесва в живота ще се ориентира при друг....Това как го разбирате???

# 262
  • Мнения: 18 983
Че жената е била реалистка, за разлика от повечето от нас - хихи Романтичките имаме коренно различни възгледи.

# 263
  • Мнения: 9 044
Имах позната, която беше без ценности и възгледи за семейството. Казваше, че би живяла с по-възрастен мъж, ако се чувства добре емоционално и материално, а пък в последствие след години, ако нещо вече не и харесва в живота ще се ориентира при друг....Това как го разбирате???

Имам такива познати и смятам, че живеят много добре с тези принципи. Разбирателство вкъщи, любов навън.

# 264
  • Мнения: 18 838
Житейските принцити на тази позната ми допадат повече от обичайните в България - да се събере с някого и край, Белчо и Сивушка в един хомот завинаги, докато Сивушка падне.

# 265
  • Мнения: 5 647
Че жената е била реалистка, за разлика от повечето от нас - хихи Романтичките имаме коренно различни възгледи.

И материалистка. Wink
А ние сме от старото поколение вече, трудни са ни разбиране тези неща.

# 266
  • Мнения: 3 231
Житейските принцити на тази позната ми допадат повече от обичайните в България - да се събере с някого и край, Белчо и Сивушка в един хомот завинаги, докато Сивушка падне.
Тъй като явно е проблем да останем докрая заедно, кога да зарежа Сивушка ми предлагате? В смисъл колко години след като сме влезли в хомота е ок да я зарежа?

# 267
  • Мнения: X
Неправилно питаш. Не колко години, а колко килограма Laughing

# 268
  • Мнения: 574
Житейските принцити на тази позната ми допадат повече от обичайните в България - да се събере с някого и край, Белчо и Сивушка в един хомот завинаги, докато Сивушка падне.
Тъй като явно е проблем да останем докрая заедно, кога да зарежа Сивушка ми предлагате? В смисъл колко години след като сме влезли в хомота е ок да я зарежа?
Като стане на 45, за да може тя да си намери нещо по-младо от теб, докато е време.

# 269
  • Мнения: 3 231
между другото, току-що мой познат, на 57 се разведе с 55-годишната си жена след 33 години брак. каза ми - живее ми се свободно, чувствам, че малко ми остава и не искам да бъда ограничаван по никакъв начин. имат три деца, на 30, 26 и 22.

не е богат. нито е грохнал чичка. жената е стандартната 55-годишна българка - нищо извън средностатистическото като външен вид.

доста изненадващо ми дойде тази новина. макар че.... прекалено често този човек слагаше снимки във ФБ в компанията на свои млади колежки. много много по-млади от него.

просто ненаживял се човек. но... дали сега ще се наживее? какво ли крои? какво ли вижда пред себе си?

Общи условия

Активация на акаунт