👗Нови придобивки в гардероба - 50

  • 145 827
  • 725
  •   1
Отговори
# 495
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
То, затова въпросът "Откъде е?" за мен лично е безсмислен. Simple Smile
В крайна сметка, може въпросното нещо да е купено откъде ли не, но щом знаеш коя е конкретната марка (тя и на снимките се вижда), можеш да си го издириш.
Много пъти в тази тема съм се чудила защо този въпрос периодично циркулира. Simple Smile

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Благодаря за отговорите, но не ме устройства Италия. Нямам път натам тези дни - това с усмивка. Обаче да си носиш със здраве всичко!
Още веднъж,много ти благодаря за комплиментите и пожеланията, anra Kissing Heart .Ако искаш,на лични ще ти напиша кодовете  и наименованията на моделите чанти,и ако решиш, да си ги поръчаш от интернет.

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 15:01 от Nina_Z

# 497
  • Мнения: 2 337
Благодаря! Ето че има смисъл от въпроса "Откъде е?" Никога не питам просто заради самото питане. Виждам, че Nina_Z е написала конкретен град като локация, т.е. ако някой има път натам, няма да губи време в скитане по магазините, а ще отиде в правилния. В крайна сметка горепосочения град има много магазини и два мола. Това е моя отговор на чуденката на Black Cat. При това не с лоши чувства - всеки има право да зададе въпрос, а дали ще получи отговор е друга работа.
В конкретния случай благодаря на Nina_Z!

# 498
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
anra, разбира се, че всеки има право да зададе въпрос – мисълта ми беше, че ако някой си е наумил да купува въпросната раница, по марката ѝ ще издири най-достъпното за него място (online или offline), за да се сдобие с нея.
Напътствия от типа: "От едно магазинче с червена козирка, вляво от пощата, зад централния площад." са валидни само за евтини стоки, без конкретна марка.

Направих включване, само защото ми стана странен този твой отговор:

Благодаря за отговорите, но не ме устройства Италия. Нямам път натам тези дни - това с усмивка. Обаче да си носиш със здраве всичко!

Останах с впечатление, че след като разбра, че Nina си е купила нещата чак от Италия, за теб престанаха да представляват интерес. Което е странно, защото можеш да ги намериш на 100 други места, много по-близки като локация.
Може и да съм сбъркала, разбира се – извинявам се, ако е така. Peace

# 499
  • Мнения: 2 838
Какво пък толкова.. Има хора, които искат да видят и пипнат, преди да купят.
Аз също съм от тях. Рядко купувам дрехи и аксесоари онлайн.
На мен изобщо не ми пречат въпросите. Даже ми е любопитно и какви цени са. Бих чела с удоволствие всякаква информация.

# 500
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Ооо,винаги има смисъл въпроса"от къде е?"Разликата е не само в локацията,ами и в цените.И аз все този въпрос задавам.Едно момиче беше публикувало едни красиви тениски на Moschino които на редовна цена,във физически магазин,са, си  доста солени,но тя посочи сайт с намаление 30% точно на тази марка от който,и ги е купила.

# 501
  • Мнения: 2 337
Не, интересът ми към нещата все още е налице. И дори не е нужно да споменавам, че ако се стигне до покупка, може цветовете да са други. Конкретните неща на Nina_Z много ми харесаха, но не обичам копирането 1:1. Уточнението от къде са за мен е необходимо. Не всеки има време да се рови или да влиза от магазин в магазин. В този смисъл приемам и темата в този форум - като вид взаимопомощ.
Само да допълня - и мен ме интересуват цените, но ми е неудобно да попитам. Подозирам, че ще бъда обвинена в лошо възпитание. Обаче на лични нямам нищо против да ги науча. В този ред на мисли Nina_Z излезе много досетлива.

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Момичета,в деня преди покупките бях в същия оутлет,но нямаше допълнителните 30% намаление,с които ги взех.Върнах се за други неща на следващия ден и се оказа,че всички фирмени магазини бяха с въпросното намаление,само за този ден.Жълтата чанта излезе 52,50 евро(от 129Е на 75Е),раницата също толкова,а зелената чанта 45,50 евро(от 119 на 65Е).Миналогодишни са моделите
Портмонето е от Le Fornaci Mega Shopping в Торино от тазгодишната колекция на Versace.То вече е на редовна цена-79 евро.Много е красиво на живо!Има и чанта към него,която също искам Wink

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 16:51 от Nina_Z

# 503
  • Мнения: 2 277
Панталон и блуза:



# 504
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Панталонът е жесток  , от къде е?

# 505
  • Мнения: 2 277
Lord and Taylor, но сигурно е от стара колекция, защото беше много намален.

# 506
  • София
  • Мнения: 6 270
Ето ги и на живо, на пръв поглед са добра изработка. Обувките са много меки и се получават леки гънки при ходене, но са много удобни.Но Рапидо ми скъсаха нервите. Вече много се замислям дали в бъдеще ще поръчвам от сайтове работещи с тях.

# 507
  • София-Младост
  • Мнения: 23 356
Ниските обувки от къде са..при този модел е неминуемо прегъването.

# 508
  • Мнения: 19 690
Рапидо са отврат. Вечно са милион разправии с тях...

# 509
  • София
  • Мнения: 6 270
Ниските обувки от къде са..
zapatos.bg

Общи условия

Активация на акаунт