Бившият и неговото завръщане

  • 12 997
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз не вярвам да има избор. Лошото момче не я иска за постоянно, а доброто не виждам как би я приело. Не знам кой мъж ще се съгласи жена му не само да му е изневерила, ами и да е влюбена в друг, че и да планира чат-пат да се секси с другия. Според мен падането между двата стола вече е факт.

Но в това няма нищо фатално, стига човек да си извади съответните житейски поуки и да промени нагласите си, които го водят към сигурен провал.

# 31
  • Мнения: 13
Мъжът ми остана потресен. Не съм жена/момиче, което изневерява ей така щото да ми е кеф. Каза, че му трябва време да усмисли нещата, събра си няколко чифта дрехи и каза, че ще остане временно при приятел. В неделя очаквам да дойде и да поговорим, но не очаквам да ми каже всичко е ок ще си караме както до сега. Може би ще се изнесе и ще започнем всичко отначало бавно и славно. Може също така да ми каже, че това е краят. В тази връзка отношенията са съвсем различни. На първо място в негово лице имам и приятел, макар и да не съм заслужила точно сега.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 840
А на теб липсва ли ти? Ама истински. Какво почувства, когато той си събра багажа и излезе? Какво искаш да ти каже в неделя?

# 33
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Може би ще се изнесе и ще започнем всичко отначало бавно и славно.

Като гледам, хич не ти пука.

# 34
  • Мнения: 630
Не съм жена/момиче, което изневерява ей така щото да ми е кеф.


Наистина ли ?

# 35
  • Мнения: 13
Разбира се, че ми е неприятно. Самотно ми е, може би и за това пуснах темата. Да има на къде да избие... Но какво мога да му кажа?? Недей да ме оставяш или не съм.виновна??? Е това вече щеше да е наглост. Виновна съм и точка. Ще уважа неговото мнение, каквото и да е то. Пука ми за него, но не съм в позиция да претендирам за нещо, което аз предадох между нас.

# 36
  • Мнения: X
В неделя очаквам да дойде и да поговорим, но не очаквам да ми каже всичко е ок ще си караме както до сега. Може би ще се изнесе и ще започнем всичко отначало бавно и славно. Може също така да ми каже, че това е краят. В тази връзка отношенията са съвсем различни. На първо място в негово лице имам и приятел, макар и да не съм заслужила точно сега.

Ама какво да ти каже, като ти не можеш да му кажеш нищо? Ти самата не си в състояние да поемеш ангажимента, че си приключила с онзи. Фантазираш си как ще си устройвате романтични сбирки при всяко твое идване в България. Какво можеш да предложиш ти в тази връзка? Ще правиш секс с англичанина, пък ще си представяш Данчо? Ами ако извикаш името му, докато получаваш оргазъм? Ами ако го споменаваш насън? Кой мъж би се съгласил с трети в леглото?
Ако ставаше дума за еднократна изневяра, макар и трудно, би могло да се поправя нещо. Но в твоя случай нещата не стоят така.

# 37
  • Мнения: 3 732
Блек Сапфир, съгласна съм с теб.
Авторката си мисли, че тя избира. Всъщност мъжете много добре знаят какво искат. Само тя, глупачката не знае.

# 38
  • Мнения: 13
Не съм жена/момиче, което изневерява ей така щото да ми е кеф.


Наистина ли ?

Ами... Не бъзикам се. Всеки ден си водя 2ма, 3ма. За това и имам приятел, за да му правя гадно всеки ден.
Това с Йордан се е случило 1 път! 1 път в който аз се съгласих да се видим.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 840
Да ама ти си с нагласата това да се случва ВСЕКИ път като си дойдеш. Там е проблемът. Душевно ти си тук.

# 40
  • Мнения: 1 084
Темата е пързалка...

# 41
  • Мнения: 630
Не съм жена/момиче, което изневерява ей така щото да ми е кеф.


Наистина ли ?

Ами... Не бъзикам се. Всеки ден си водя 2ма, 3ма. За това и имам приятел, за да му правя гадно всеки ден.
Това с Йордан се е случило 1 път! 1 път в който аз се съгласих да се видим.


Ако не си изневерила да си направиш кефа , тогава за какво ?
И като се съгласиш да се видите - значи се съгласяваш да правите секс ли ?
А надеждите ти и за по-нататъшни секс срещи какво означават ?
Не,ти хич не изневеряваш за кефа.
Може би има някакъв по-дълбок смисъл в твоята изневяра.
Но уви,не я разгадавам.

# 42
  • Мнения: X
Ти в себе си не изпитваш необходимото отвращение от обекта на великата ти любов. А той е абсолютен боклук. Не подмокряне би трябвало да предизвиква в теб, не еротични блянове, а погнуса като от някоя гадна хлебарка. Това не е любов твоето, това са тотално объркани ценности. И липса на самочувствие. Ти си знаеш на какво се дължи то.

# 43
  • Мнения: 13
Съгласих се да се видя с Йордан, защото и двамата дължахме обяснение един на друг за постъпките си тогава. Пак казвам в раздялата ни бяха намесени много фактори като финанси, семейства, бременност и бизнес. Минаха 6 години от тогава. Помислих си, че съм готова да се изправя пред него. И всичко вървеше ок до момента в който може би си повярвах прекалено много и се отпуснах. Няколко питиета, хубава музика и хубавите спомени от връзката ни доведоха до резултата. За това и казвам, че още го обичам. Друго обяснение нямам.

Колкото до приятелят ми, той знае всичко. Казала съм моите чувства към него какви са. Ако той не желае, аз нямам правото да настоявам.

# 44
  • Мнения: X
Съгласих се да се видя с Йордан, защото и двамата дължахме обяснение един на друг за постъпките си тогава. никой на никого не е дължал, той е искал да те опъне, ти си искала същото, защото те е прихванала ирационална носталгия. Пак казвам в раздялата ни бяха намесени много фактори като финанси, семейства, бременност и бизнес. единственият фактор е 'Йордан не ме иска'. Минаха 6 години от тогава. Помислих си, че съм готова да се изправя пред него. не, решила си, че както той те е правил на парцал, сега ти може да му го върнеш с една еднократна употреба... ама не би. И всичко вървеше ок до момента в който може би си повярвах прекалено много и се отпуснах. Няколко питиета, хубава музика и хубавите спомени от връзката ни доведоха до резултата. паметта ти къса ли е, или много избирателна? За това и казвам, че още го обичам. Друго обяснение нямам. обяснението е, че егото ти крещи как си била изоставена, а ти бъркаш този крясък с любов

Сори, през телефона съм.

Общи условия

Активация на акаунт