Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"- 7

  • 124 642
  • 638
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 8
Здравейте, имам няколко въпроса за подготвителните модули в СМГ за 2020/2021г.
1. Явно тази година записването ще е само online. Значи се регистрирам и добавям желаната група при определен преподавател и подавам заявление. Това му гарантира място точно в тази група?
2. Моля, да ми препоръчате преподавател по математика за новооткрита група за 4 клас. Вариантите са: Дима Слабакова, Иванка Зангочева, Стойчо Стоев, Явор Минков.
3. Има ли варианти за комбинирани курсове по БЕЛ и Математика? Или просто се записва детето и за двата курса по отделно?
Благодаря предварително!

Последна редакция: сб, 20 юни 2020, 14:32 от vesi_pg

# 496
  • Мнения: 1 986
Здравейте, трябва да подадете заявление. От сайта ще Ви направят профил и ще Ви върнат имейл с парола. В деня на отваряне на записването стават активни бутоните на групите. Пускате заявка, от сайта почти веднага Ви връщат потвърждение и номер. След това имате срок до 23:59 на следващия ден да платите.
Ако детето Ви миналата година е било на курс, записването започна на 16.06, а ако се записва за първи път, започва на 23.06.

# 497
  • Мнения: 29 337
Съвет - направете плащането още сутринта или до ранния следобед, понеже след 16 ч. минават с вальор следващия ден и при тях се виждат чак на по-следващия.

# 498
  • Мнения: 1 986
Според мен си следят активно банкирането, защото аз плащам от ОББ по тяхната сметка, която също е в ОББ и са реагирали веднага.
Разбира се, не е лошо да платите веднага, защото някои банки бавят плащанията.

# 499
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Здравейте! Някой има ли информация в колко часа на 23.06 ще са активни групите за записване?
Прегледах няколко пъти информацията за етапите както и инструкциите, но не видях да пише.

# 500
  • Мнения: 1 986
Здравейте! Някой има ли информация в колко часа на 23.06 ще са активни групите за записване?
Прегледах няколко пъти информацията за етапите както и инструкциите, но не видях да пише.
За втория етап пуснаха информация на сайта, в новини. Можете да попитате през формата за контакт.

# 501
  • София
  • Мнения: 334
Според мен си следят активно банкирането, защото аз плащам от ОББ по тяхната сметка, която също е в ОББ и са реагирали веднага.
Разбира се, не е лошо да платите веднага, защото някои банки бавят плащанията.
Здравейте! На Вас кога и как Ви върнаха информация, че са получили парите? Аз преведох в клон на ОББ за по-сигурно също Wink

# 502
  • София
  • Мнения: 188
Платих вчера около 16:30, но все още не е отразено в профила. Надявам се днес след 15 да са при тях парите.

# 503
  • Мнения: 29 337
Ако сте платила в 16,30 ч. вчера, ще видят парите утре към 11 ч., ако е от друга банка.

# 504
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Аз платих снощи към 21 часа през мобилното банкиране от сметка в ОББ и заявлението все още стои със статус “очаква плащане”. Мисля,че дори от друга банка трябва да мине още със сутрешния сетълмент.

# 505
  • Мнения: 1 193
Направих и аз регистрация и изчетох Общите условия, но не мога да се ориентирам кога почват модулите и дали със сигурност ще се провеждат присъствено. За дете, което сега завършва 3-ти клас, трябва да избера група за 4-и клас, нали така?

# 506
  • гр.София
  • Мнения: 28
Здравейте, вчера сутринта заплатих таксата за курса, но в профила стой Очаква плащане. Тази година за първи път се записваме и незнам какво означава това.  Кога и как показва дали сме записани в групата?

# 507
  • Мнения: 162
Аз платих, също вчера пп обед, на каса на ОББ, но все още пише, че се изчаква плащане. Вероятно ще изчакат получаването на всички преводи и такива които се забавят по вина на банките.

# 508
  • София
  • Мнения: 188
И при мен статусът не е променен все още. Писах през контактната форма. Отговорът беше, че имат много постъпили плащания и обработката отнема време, като това не трябвало да ме притеснява, защото не "отписват" дете, преди да са се свързали с родителя. Така че - чакаме ...

# 509
  • Мнения: 2 182
И при мен статусът не е променен все още. Писах през контактната форма. Отговорът беше, че имат много постъпили плащания и обработката отнема време, като това не трябвало да ме притеснява, защото не "отписват" дете, преди да са се свързали с родителя. Така че - чакаме ...
Информацията на сайта се актуализира от учителите, които преподават в СМГ. Все още имат редовни часове и други ангажименти, имайте търпение, всичко ще отразят.

Общи условия

Активация на акаунт