Дневникът- тема 90 - Да отслабнем всички заедно!

  • 54 183
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 052
Демирче браво.
И аз съм с подобни резултати днес и съм много доволна от себе си Simple Smile
може пове4е дисциплина, но не ми трябва стрес .

# 61
  • Мнения: 266
Демирче браво.
И аз съм с подобни резултати днес и съм много доволна от себе си Simple Smile
може пове4е дисциплина, но не ми трябва стрес .


Благодаря. И на теб, и на другите момичета за подкрепата. Тук е мястото, в което се почувствах в свои води още от самото начало. И спокойно си се изложих с началните 95 килограма.Simple Smile
Bandiera rossa, и аз вярвам, че не бива да се престараваме, обикновено идват обратни резултати от натягането. Ще го караме лежерно и с кеф!!! Нали имаме резултати?!! Значи сме на прав път!!!
Гуш и успех!

# 62
  • Мнения: 9 052
Да . Темата е супер полезна. 
 

# 63
  • Мнения: 1 221
браво Демирче! С тебе сме тръгнали от еднакви килограми, аз още не съм се мерила, защото е много рано. Но се радвам на себе си че се храня добре и гледам да увеличама постепенно натоварването. Знаеш какво е с толкова кила да тичаш, клякаш или скачаш продължително време Wink
Само хубави резултати ти пожелавам и до лятото да си във вид, в който си горда от себе си!

# 64
  • Мнения: 3 067
Демирче, браво момиче, прекрасно!

Аз продължавам да се тегля през няколко дни, важно ми е да проследя дали с увеличаването на калориите има някакво раздвижване Simple Smile За сега мисля, че запазвам минуса от 700 гр., което е добре.
Снощи вечерях риба и малко картофи, след което си направих разходка от околло 2 км.
За вчера освен тренировката имам ходене от 7 км., за деня.
За днес до тук са 3, но в това ужасно време и 3 са си успех. Надявам се до вечерта да ги направя поне 5-6.
Напоследък хапвам доста супи - много е приятно, засищащо и стоплящо. Настроението все още си е "малък шит", но се надявам с тренировката след малко да го подобря. Вчера нещо се обърках и към пилатеса добавих днешната за корем, та днес пак Wink грешката е вярна дето се казва.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Херци, винаги съм имала корем. Особено под пъпа е нещо ужасно. За около две седмици коремът ми се прибра, около 1,5 см е намалението. И най-важното вече не се подувам. Отчитам и сериозно подобрение с 00, което при мен е голям проблем (за това и корем имам, ходя на два-три дни веднъж). Овесените ядки ми действат безотказно до час след ядене. Да не кажа, че има дни ходя и по два пъти. И ми е едно лекооооо.
Демирче, поздравления! Все така да ти се случват нещата.

# 66
  • Мнения: 15 064
Танче, а ти казваш, че като ги ядеш чисти ти помагат, иначе не, така ли или тогава ти се подува стомаха? Аз съм казвала, че имам проблем с тоалетната. Прочетох някакви таблетки Трифала, колко супер-дупер били, веднага ги купих, ама четвърти ден резултат няма, ясно че накрая ще опра до елаксата, ама въпросът е да намеря друг начин. Триците с мляко не ми помогнаха, но не съм пробвала чисти.

# 67
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 282
Госпожица Дух, благодаря за програмата 21 day fix вчера я изтеглих по старомодния начин и я сложих в медийния сървър на телевизора, но ще я играя чак август защото е много кратка а искам да изглеждам добре за морето - ходя на море през септември Simple Smile За сега играя ChaLEAN Extreme а след нея съм приготвила PiYo Workout макар че не съм сигурна чудя се дали да не тръсна добрия стар TurboFire писна ми от бавни упражнения трябва ми подскачане на мен ама може и да ми се подскача сега заради студа Simple Smile
Лелеее какъв сняг вали при нас - ужас....

# 68
  • Мнения: 3 067
Танче, ако искаш, когато решиш мога да ти пратя първата част от програмата, която правих по-лесната. Аз също винаги съм имала коремче и точно под пъпа и над срамната кост ми е било винаги по-издуто. Дори когато бях 57 кг., т.е. в най-слабия си период.
Но последния месец определено има видима разлика - прибира се и се повдига. Да, на сантиметри нямам отчитане на -, но ако има нещо, в което съм убедена, то е че тази част се е прибрала малко.
Може пък да ти помогне и на теб, ако имаш желание, разбира се.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Съни, като ги смеся с нещо друго ми правят страхотни киселини и се подувам. Сега ги кисна в гореща вода да набъбнат, посолявам и ям, много са ми вкусни така.
При мен всичко друго има ефект два-три дни и после пак се запичам.
Обаче не са само ядките - сутрин на гладно чаша топла вода, после лъжица сусамов тахан, мляко с нес кафе. След около два часа си изяждам половината ядки за деня (20 гр. в сухо състояние). Другата порция ми е за следобедна закуска. Отново само със сол. Тази комбинация работи вече трета седмица безотказно. Дано ти помогне и на теб.
О, Дух, с удоволствие ще се хвърля в подобна програма. А казваш, че няма резултати, а? Виж, че имало.

# 70
  • Мнения: 15 064
Благодаря, ще пробвам и чисти ядки. То май само това не съм пробвала. Сега четох и за тахана, та и него мога да включа, най-много да се окръгля Simple Smile

# 71
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 282
https://www.beachbodyondemand.com/programs/80-day-obsession - намерих и преглед на 80DO и изгледах с голям интерес видеото но не става за мен просто нямам хлъзгав под там където играя е с килим и звукоизолиращи плоскости няма да вдигам килима за да пързалям краката а и дори да го вдигна е съмнително че ще направя това движение Simple Smile

# 72
  • Мнения: 803
Честит празник на търновки и Честит ден на водата  Simple Smile

Браво на Духчето и Демирчето, страхотни постижения!
Духче, ръчичката е станала направо като нова  Simple Smile Защо не махнеш сантиметъра и кантара, и не започнеш да си правиш периодично снимки. Ще видиш колко голям напредък имаш в действителност.

Блеки, бързо оздравяване. И аз съм болна за п-ти път тази зима, но все още не съм го докарала до антибиотик.
Батерията на единия кантар ми е за смяна, но все пак сутринта се премерих и има някакво малко намаление, въпреки че открих вкуса на маскарпоне с мед  Embarassed
Все пак в неделя ще се премеря на другия и ще въведа в таблицата, ако все още го има минуса  Simple Smile В работата ни мина успешно сериозна проверка и сега ме изби на разболяване и почерпка с боклуци. Но до неделя има време и се надявам да отчета едни 500гр примерно  hahaha Гривната и мен ме съблазнява, най-вече да ме мотивира да се движа повече в ежедневието, но телефона ми плаче за нов и по-добре това да си самоподаря за РД-то. По този повод бихте ли споделили, ако има доволни от по-нормален като цена телефон, който прави хубави снимки. Имам предвид да не е хилядарка.

Тиси, стискам палци да те вземат на работа или да си намериш по-хубава!

# 73
  • Мнения: 1 563
Срамежлив запис, да следя  Embarassed

# 74
  • Мнения: 5 096
Момичета, нали се храним чисто (според класическите фитнес разбирания) с половинката. Та се сетих да изровня книгата на Биляна Йотовска, с рецептите. Има мнооого добри идеи там. Та ви давам и на вас идея - има я по разни фб групи сканирана. Има и готини рецепти за десерти, торти, веган идеи, НВ. Бе доста полезна книга.

Общи условия

Активация на акаунт