Забравете за досадното чистене! Умната прахосмукачка Maya ще го направи вместо Вас!

  • 50 171
  • 548
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2
Ако сега избирам прахосмукачка определено ще е Maya.Писна ми от търкане от навеждане,от шум,от прахоляци в торбата ,или резервоара.Искам да си чатя ,или почивам ,а тя да чисти.Адмирации за този ,който е измислил това чудо!

# 436
  • Мнения: 16
Важни характеристики при избор на прахосмукачка: всмукателна мощност, регулатор на мощността, тръби, накрайници, филтри.

# 437
  • Мнения: 2 117
Прахосмукачката ми трябва да е мощна и ефективна, но тиха. Безкабелна и заемаща малко място.Лека.

# 438
  • Мнения: 346
Гледам основно да е мощна, но не прекалено шумна, да е лесна за употреба и на приемлива цена.

# 439
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Имам робот, от който съм много доволна, имам безкабелна, имам перяща с пара и Рейнбоу, също и малка. Едва ли ще видя нещо ново при мая, но може да я взема за тест за друго жилище, че там ми трябва нещо по-бюджетно .

# 440
  • София
  • Мнения: 879
Прахосмукачката трябва да е мощна, ефективна, тиха и лека.

# 441
  • Sofia
  • Мнения: 722
Аз избрах моята прахосмукачка с по-голяма мощност и с воден и хепа филтър заради алергиите на сина ми .

# 442
  • Мнения: 549
За прахосмукачка-робот се интересувам да се справя добре в дом с повече мебели, килими, неравности, да се ориентира добре без да пропуска места, да минава от стая в стая. Височината на робота също е важна - за да почиства под мебелите. Дали е за мокро и сухо почистване. Търся подходящия модел.
При обикновените прахосмукачки - мощност, компактност , маневреност, филтри, шум, лесно почистване.

# 443
  • Мнения: 22
Истински късмет е, че в търсене на прахосмукачка робот, поднах на тази тема! Предимствата са много повече, отколкото търсех, за да сменя стария робот с нов клас.
Търсените от мен характеристики са: съотношение мощност-ефективност-шум-издръжливост на батерии.
Обмислям покупката на робот Мая, стискам палци да съм сред печелившите. Вярвам, че прахосмукачка-робот Мая е продукт нова генерация и затова не се предлага в масовата магазинна мрежа. Благодаря за изчерпателната информация за функционалността на робот Мая. Успех!

# 444
  • София
  • Мнения: 821
Simple Smile Здравейте!
Моите критерии за избор на прахосмукачка са - 1. Да е мощна и да може да почиства добре различни подови настилки като килим, паркет и теракот;
2. Да има добра филтърна състема, която да не позволява излизане на прах извън прахосмукачката;
3. Да е тиха и енергоспестяваща.
По принцип чистенето не ми е от любимите домакински дейности, но няма как. Виждам, че Maya е пригодена за почистването на трудно достъпните места под мебелите, което е трудоемко при другите прахосмучкачки. Има и различни програмирани режими, което е направо прекрасно и много добро решение за всяка домакиня. А това, че съществува функция за мокро почистване я прави направо мечтаната ми прахосмукачка. Simple Smile

# 445
  • Мнения: 1 305
Здравейте,
Ровя си аз из темите за прахосмукачки- роботи и попадам на чисто нов вид.
С радост бих изпробвала Maya.
Моите критерии са  прахосмукачката да заема малко място и да е лека и безкабелна .
Също да има хепа филтър и функция за мокро почистване.

# 446
  • Мнения: 130
 Моите критерии са:
Да бъде с висока мощност
Да има четка за мебели, дивани и косми
Да няма торбичка
Да е тиха С удоволствие бих изпробвала Maya

# 447
  • Мнения: 82
Прахосмукачката си избрах според мощността и дизайна и.
Много важен фактор е да бъде маневрена, а не да се преобръща лесно както и да бъде достатъчно лека.
Прахосмукачката MAYA би решила много проблеми вкъщи.
-Трудно намираме време за ежедневно почистване.
-Имаме домашен офис в който често влизаме забързани, с обувки...
-Вечния проблем-Къде да скрием обемната прахосмукачка, като място все на стига в шкафовете?
-Често нарушавам спокойствието на супруга ми с високите децибели на сегашния ни уред...

# 448
  • Мнения: 77
Критерии при избора ми на прахосмукачка са размерите, мощността и да бъде лека,

# 449
  • Мнения: 811
Търся прахосмукачката-чудо, която да се справи с космите на две кучета. Към момента това е единственият ми критерий. Ако MAYA ми спестява  време (повечето дни се налага да почиствам по два пъти), ще е бонус.

Общи условия

Активация на акаунт