Забравете за досадното чистене! Умната прахосмукачка Maya ще го направи вместо Вас!

  • 50 154
  • 548
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 519
И аз поръчах Мая. Дано останем доволни:))
Имам вкъщи Миеле... не съм доволна.

# 541
  • Мнения: X
И аз поръчах Мая. Дано останем доволни:))
Имам вкъщи Миеле... не съм доволна.
Нямам забележки за сега от новата ми помощница Simple Smile
Изчиствам перфектно и достигам всеки ъгъл с нея.

# 542
  • Мнения: 1 519
Да ви е честита и да ви служи дълго:)
Аз визирам по-точно робота scout rx1. Спира когато реши,че е почистил,а реално не е. Като цяло само това ме дразни,но не е малко:)

# 543
  • Мнения: X
Да ви е честита и да ви служи дълго:)
Аз визирам по-точно робота scout rx1. Спира когато реши,че е почистил,а реално не е. Като цяло само това ме дразни,но не е малко:)
За мое огромно съжаление нашата не е робот Sad
Да важното е да служи дълго и безпроблемно Simple Smile

# 544
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Няма да има! Никой производител няма да си позволи лукса да пусне три бройки с индивидуални характеристики за тази цена.
Така е Simple Smile
Може да поръчаш смело .
Въпреки страхотните ревюта на момичетата, ММ  отказа да вземем прахосмукачката Maya Sad .
И така и аз си имам  нова помощница- Миеле Simple Smile



И моя не иска, но се надявам да съжали за кратко, че не я е искал като види каква отмяна е Simple Smile

# 545
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Какво като мъжете ви не искат? Да не би те да чистят у вас?
Ако у дома нямахме стъпала и супер тесни пространства вече щях да съм си купила подобен уред, независимо дали мъжа ми иска или не. 

# 546
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Какво като мъжете ви не искат? Да не би те да чистят у вас?
Ако у дома нямахме стъпала и супер тесни пространства вече щях да съм си купила подобен уред, независимо дали мъжа ми иска или не. 


Мъжът ми чисти, когато на мен ми се събере по-дълга работна седмица и по тази причина се допитвам и до него. Проблема е, че не обича да гледа и чете ревюта, и по тази причина залага на сигурното, в случая обикновена прахосмукачка.

# 547
  • Мнения: 2 290
Ааа, ММ прочете отзивите/по изрична моя молба/ и каза, че Дядо Коледа може и да ми донесе Smile

# 548
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Ние поръчахме Мая и в момента се зарежда Simple Smile Пуснахме я за пробата в хола и в спалнята. Аз съм доволна за сега,  влиза под спалнята и чисти на места до където аз не мога да стигна,  килима ми в спалнята е висок около сантиметър и се качва на него без проблем. Сега чакам моя мъж да махне праговете вкъщи и да сложи преходни лайсни,  за да може сама да влиза от стая в стая Blush

Общи условия

Активация на акаунт