За или против отворените бракове

  • 22 952
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
значи отиваме на избора - да се разведем, отворен брак, или всеки да се оправя, ама да се праеим, че не знаем за любовника/любовницата

# 151
  • Мнения: 9 487
Ами не е толкова просто. Човешки отношения са това. Ако аз си вдигам чукалата, защото не съм ОК в брака си, то друг може да предпочете да си затваря очите. Хора разни.

# 152
  • Мнения: 1 770
Разбира се, че "видовете" бракове са за хора, които мислят еднакво. Не съм против, стига аз да не съм част от него. С две думи, не приемам едностранно отворените бракове. 😂

# 153
  • Мнения: 3 706
Разбира се, че "видовете" бракове са за хора, които мислят еднакво. Не съм против, стига аз да не съм част от него. С две думи, не приемам едностранно отворените бракове. 😂
Двустранно отворените приемаш ли ги?

# 154
  • Мнения: 1 770
Разбира се, че "видовете" бракове са за хора, които мислят еднакво. Не съм против, стига аз да не съм част от него.С две думи, не приемам едностранно отворените бракове. 😂
Двустранно отворените приемаш ли ги?

Както писах по-горе, нямам против щом на хората им харесва, но не е за мен. Аз съм моногамна; имам фобия от болести предавани по полов път; имам фобия от нечистоплътни хора и ми отнема векове да се доверя на партньора и да изпитам пълно удоволствие в секса, така че не се виждам в такава връзка. 👍
Който го може, нека го прави!

# 155
  • София
  • Мнения: 17 592
За мен пък секса ХИч не е само душевно изживяване. Може много да обичам някой ама ако ми предлага само тантра секс много бързо ще си замине любовта, пък нека да не съм възвишена. Децата не са повод цял живот да се мъча във връзка, в която съм неудовлетворена независимо по какъв начин, пък нека съм развратница.
Отворените бракове определено не са символ на курвалък, но на страхливост-да.
Вие още малко и разводите ще заклеймите.


Сексът е физическо изживяване.
Но...
Всеки мъж става... как да кажа, не особено пригоден в някакъв етап от живота си... Някъде след 90 - за нашите, да се надяваме!
Но така или иначе... ако нещо му се случи по-рано... действително ли това би било за теб достатъчно да го напуснеш или предадеш?

# 156
  • Мнения: 1 770
Никъде не казах, че секса е само душевно изживяване, а за мен е съвкупност от много неща, най-вече партньор към когото имам чувства. Опита и майсторството в леглото се придобиват и учат! 😘

# 157
  • Мнения: X
от къде се учат...?

# 158
  • Мнения: 9 487
Кати, според мен ги тълкуваме различно нещата. Ако му се случи нещо, но преди това всичко е било ОК, няма да го напусна. Но без да му има нищо да ми говори как му е достатъчно само да съм до него- няма как да стане. За това казах, че тия душевните неща не ги приемам като става дума за секс. Оргазма е физически, не душевен.

# 159
  • Мнения: 1 770
Оргазма поне при мен се управлява от моята глава. 😊

# 160
  • София
  • Мнения: 17 592
Кати, според мен ги тълкуваме различно нещата. Ако му се случи нещо, но преди това всичко е било ОК, няма да го напусна. Но без да му има нищо да ми говори как му е достатъчно само да съм до него- няма как да стане. За това казах, че тия душевните неща не ги приемам като става дума за секс. Оргазма е физически, не душевен.


Това... би било много сериозен признак за много сериозна липса във връзката.
Вариантите са
а) има му нещо, ама не смее да си признае, щото нали "аз съм мъж, как така"
б) има любовница
в) връзката ви е изчерпана и просто не те желае вече.

И това е, разбира се, ако поведението персистира - на всеки може да се случи в някой момент да не е на кеф, обратното би било твърде странно.

# 161
  • София
  • Мнения: 5 751
Ако се опитваш да кажеш,че ученето идва от различни жени/мъже си в грешка.Ученето идва от това да опознаваш другия по време на секса,какво ще му достави удоволствие.Т.е правейки секс,да не се концентрираш върху себе си,а върху другия. Част от удоволсвието е да усетиш това на другия партньор.

# 162
  • Мнения: 9 487
Кати, пак ти казвам за различни неща говорим. Твоя пост няма общо с казаното от мен.
А това, че оргазма бил в главата са пълни глупости.

# 163
  • Мнения: X
няма как да стане, не попадаш в различни ситуации...


Ако се опитваш да кажеш,че ученето идва от различни жени/мъже си в грешка.Ученето идва от това да опознаваш другия по време на секса,какво ще му достави удоволствие.Т.е правейки секс,да не се концентрираш върху себе си,а върху другия. Част от удоволсвието е да усетиш това на другия партньор.

# 164
  • София
  • Мнения: 24 839

А това, че оргазма бил в главата са пълни глупости.

Донякъде- да, в главата е, защото колкото и да те напъва, не би си легнала с първия клошар, който ти се изпречи на пътя.
А, ако някоя жена се похвали, че всеки път стига до оргазъм, особено ако компромисно е вдигнала крака, "за да не страда милото", ще трябва доста да се напъна да повярвам.

Общи условия

Активация на акаунт