Да го излъжа ли?

  • 22 179
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 542
petiaivanov, anastasia2707, това не са клюки, съученичката ми има приятелка, която също споделля за промяната й. Всичко това го написах, защото се попита в темата защо се е изместил фокуса на нещата към произхода на мъжа.
Спирам да пиша, нямам намерение да обяснявам на всеки защо съм написала нещо и поради каква причина мисля, че е правилно.
Въобще, лек ден!

# 61
  • Мнения: 3 231
Странен мароканец, де... Масата млади мъже от тази страна дават мило и драго и инвестират пари, време и умения, за да омаят някоя по-възрастна европейка, само и само да си осигурят легално бъдеще в Европейския съюз, а не години наред да са нелегални имигранти. Не само мароканците, характерно е и за младите мъже от Алжир и Тунис. При египтяните не толкова.

Този е направо учудващ индивид.

# 62
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Странен мароканец, де... Масата млади мъже от тази страна дават мило и драго и инвестират пари, време и умения, за да омаят някоя по-възрастна европейка, само и само да си осигурят легално бъдеще в Европейския съюз, а не години наред да са нелегални имигранти. Не само мароканците, характерно е и за младите мъже от Алжир и Тунис. При египтяните не толкова.

Този е направо учудващ индивид.

Тя е писала, че той живее отдавна в Европа и може би има документи за престой. Те са известни оплодители на европейски, позастяряващи, болнави лелки и често начукват първото бебе дни след стъпването в Европа. Така, по член 8, май беше, на законите за правата, и с булдозер не могат да го изгонят от Европа. Нищо чудно да не иска още едно "Улд храм" - копеле, както те самите наричат извънбрачните си "котви" в Европа.

Не всички отвличат деца и ако детето е отвлечено от Европа, мароканската полиция прави всичко за да го върне. Проблемите с отвличания са най-често с алжирци. Макар че Алжир подписа някакви договори за правно съдействие.

Авторката - не мисля, че е добре за детето да не знае кой е баща му. Аз не бих крила. Щом си се забременила от него е достатъчно добър за баща. А и самата ти пишеш, че е добър човек.

Разбираемо е да не иска извънбрачно дете предвид нравите им и законите им. Разбирам те и тебе. Няма да ти е лесно. Успешна бременност и здраво дете ти желая.

# 63
  • Мнения: 523
Лъжата може да остане и само една, ако загубите всякаква връзка за в бъдеще. Просто трябва да излезеш от всички социални мрежи поне за няколко години. И не бива в никакъв случай да му казваш, че не си махнала детето. Със сигурност ще го поиска след години и дори нищо да не направи, ще живееш в страх.

 Когато детето пита за баща си,едвали тя ще му каже "баща ти не те искаше".... примерно! На родителите си също пише,че не може да каже кой е той... Лъжата НИКОГА не остава сама!!!!

# 64
  • Мнения: 2 111
Толкова много сценарии с баща неизвестен съществуват, немалко от които са се помещавали и в този форум, че какво ще каже на детето ако пита някой ден е най-малкият проблем.

# 65
  • Мнения: 248
Толкова много сценарии с баща неизвестен съществуват, немалко от които са се помещавали и в този форум, че какво ще каже на детето ако пита някой ден е най-малкият проблем.
Не мисля че е толкова малък проблем ти как би се почувствала, ако в един момент разбереш, че баща ти е някъде там а ти си си мислила че е починал или си мислила че друг човек е истинския ти баща. Рано или късно истината и излиза и ако аз разбера,че майка ми ме е излъгала за баща ми и баща ми дори не знае за съществуването ми ....бих погледнала по друг начин на нея . Просто ещом иска детето му казва, че ще го роди и щом той не го иска ма****та му спираш всякъв контакт с него и оставаш чиста пред себе си, че си постъпила правилно . Лъжата винаги има последствия....  и не мисля,че те ще бъдат в твоя ползва в тази ситуация

# 66
  • София
  • Мнения: 24 839
Не мога да си представя, че ще родя дете и ще го излъжа, че
- баща му е умрял
- че не го е искал,
при положение, че съвсем умишлено не съм се пазила.

Що се отнася до криенето- тъкмо гледам серията, в която извънбрачната дъщеря на героя се влюбва в него, а той е на път да поддаде...........щото, видиш ли, мамата на девойчето просто не му е казала, че е бременна, родила е и е натресла детето на мъж, който го е отгледал с любов, вярвайки че е негово.

# 67
  • Мнения: 101
В сериалите е все така, извънбрачното тайно дете се влюбва в брата / сестрата.

Ето и нещо съвсем реално https://btvnovinite.bg/sport/otvarjat-groba-na-naim-sjulejmanogl … -za-dnk-test.html
В края на живота си човекът съжалил,че не е имал връзка с дъщеря си.  Сега ще отворят гроба, за да вземат ДНК,  за да се потвърди че е негова дещеря, за да я включат в списъка с наследници.

# 68
  • София
  • Мнения: 24 839
Приятел на мъжа ми, веднага след казармата, когато момчетата хукват да наваксват двете години " затвор", не само беше спал с извънбрачната на баща му дъщеря, ами се бяха влюбили.
Беше си трагедия отвсякъде, ама пак добре, че навреме разбраха и поне не направиха бебе.

# 69
  • София
  • Мнения: 17 592
Разумното решение е да махнеш бебето и да прекратиш взаимоотношения  с него....Не редно да го лъжеш. Детето е и на двама ви.
Емоционално обаче, не зная дали бих могла...

Трудно решение
Детето да има баща, който не го иска...



Щом е готова да му даде живот и да му осигури съществуване и да го обгради с любов, детето си е нейно. В нейното тяло е. Толкова е просто. Като не е искал да си оставя гените - да е внимавал къде ги ръси...

# 70
  • Мнения: 1 698
Аз не бих си убила детето, още повече в тази ситуация. Казвам му, че щом не иска детето ни, слагам край на връзката ни. Изтривам го от живота си, раждам си детето и си го гледам.
Няма по-голяма радост от това да бъдеш майка.

# 71
  • София
  • Мнения: 24 839

Щом е готова да му даде живот и да му осигури съществуване и да го обгради с любов, детето си е нейно. В нейното тяло е. Толкова е просто. Като не е искал да си оставя гените - да е внимавал къде ги ръси...
[/color]

Да, от просто по- просто- като при животните- вдига опашка, забременява, ражда и помиярът така и не знае, щото то детето като е в нейното тяло, си е само нейно.
То и от баща няма нужда и да знае откъде са му гените също- важното е тя да си начеше размножителната краста.
 

# 72
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Помиярът Абсурд, да си го беше извадил като не иска деца.Стига ги оневинява тия мъже.

# 73
  • Мнения: 2 056
Не мога да си представя, че ще родя дете и ще го излъжа, че
- баща му е умрял
- че не го е искал,
при положение, че съвсем умишлено не съм се пазила.

Що се отнася до криенето- тъкмо гледам серията, в която извънбрачната дъщеря на героя се влюбва в него, а той е на път да поддаде...........щото, видиш ли, мамата на девойчето просто не му е казала, че е бременна, родила е и е натресла детето на мъж, който го е отгледал с любов, вярвайки че е негово.

Извинявам се за оффтопика, кой сериал е това?

# 74
  • София
  • Мнения: 24 839
Помиярът Абсурд, да си го беше извадил като не иска деца.Стига ги оневинява тия мъже.

Не го оневинявам- той не ме интересува.
Той нито ще забременее, нито ще се бръкне пари за издръжка да даде.
Но, поне е бил честен да ѝ каже, че не иска деца и че въобще няма как да има, ако не се оженят.
Само дето, тя също е нямала намерение нито да се жени, нито да хваща- нали сама го написа.
Не си е пазила собствения з.дник, защото е разчитала на хормоналните си проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт