Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 72 486
  • 1 760
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 280
....Надявам  се,че тези от Израел не съм ги направила само аз и да са гласували за нас и да го направят отново на финала.
Не си. Посещенията са уникални, тоест и 100 пъти да гледаш един клип се отчита само 1 гледане.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 123
Тия букмейкъри нормални ли са? Молдова мина преди нас! Молдова, с песента боза.....Ние падаме надолу и стигнахме 10 място. Че имаме недостатъци откъм сценично поведение - имаме, но не и за 10 място.

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 870
Предлагам Жана, в пристъп на чувство да си хвърли перуката и да разтърси коси, а мъжете да вземат да се прегърнат.

Много жалко, а бяхме на второ място.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Все си мисля, че сме прекалено изискващи, прекалено перфекционисти, прекалено претенциозни.

По отношение на стейджинга на Азърбейджан смятам, че беше интересен, но от тичане на горе надолу момичето нямаше сили да пее.
Всички останали бяха на нашето и до нашето ниво. В общия случай - който си стоеше на място пееше добре.
Не знам кое носи точки от журито- все си мисля, че трябва да е песен, пеене, след това всичко останало.
Публиката според мен гласува емоционално - кой за любима държава - пяла не пяла фалшиво, друг за песен фаворит, трети - с политическа мотивация.
Надявам се да се представим уверено на финала. Песента ни е най-добра според мен. Blue Heart


# 49
  • София
  • Мнения: 11 483
Един въпрос, без да го приемате за хейтърски, Жена има има ли едно-единствено изречение да пее или не?
Просто, ако е не, след финала ще се питаме защо аджеба беше поканена тя? А не Мария Димова, напр.

# 50
  • София
  • Мнения: 778
Не ми хареса нашата песен. Може всеки един от групата да е добър индивидуален изпълнител, но всички заедно-е не се получи. И Жана какво направи- голямо викане в края на песента. Последните две години ни поразглезиха - тази песен не може да се сравнява с песента нито на Поли, нито на Кристиян. Все пак се надявам поне да се поразчупят на сцената за финала.  Сега се мъча да си спомня мелодия от песента-нямам никакъв спомен.

Хубав ден на всички!

# 51
  • Мнения: 1 796
Последните две години ни поразглезиха - тази песен не може да се сравнява с песента нито на Поли, нито на Кристиян.
Така е - не може - много по-добра е и от двете.

# 52
  • Мнения: 6 996
И аз мисля, че е много по-добра и от двете.

# 53
  • Мнения: X
И дума не може да става за сравнение с Поли Генова.
Полито пред нея звучи като ученичка от детски хор.

# 54
  • Мнения: 721
Не ми хареса нашата песен. Може всеки един от групата да е добър индивидуален изпълнител, но всички заедно-е не се получи. И Жана какво направи- голямо викане в края на песента. Последните две години ни поразглезиха - тази песен не може да се сравнява с песента нито на Поли, нито на Кристиян. Все пак се надявам поне да се поразчупят на сцената за финала.  Сега се мъча да си спомня мелодия от песента-нямам никакъв спомен.

Хубав ден на всички!

На Жана частта е действително много малка, но на сцената се държи, като че е фронтмена, а другите и пригласят. А всъщност развали песента с викането си. Наистина има много амбиция и гради имидж на базата на другите членове от групата, които всъщност носят песента. Ето това не ми харесва, този индивидуализъм и его дето има.

Май от Equinox трябва да се прекръстят на Сатурн...

Последна редакция: ср, 09 май 2018, 14:08 от Jeune Fille

# 55
  • София
  • Мнения: 11 483
 Извинявайте... Поли Генова пред кого е като "ученичка"... да не би да искате да кажете пред Жана!? Божке, господи помилуй!

# 56
  • София
  • Мнения: 3 951
Не може ли на задните "кости" да вземат да се изписват думи от текста както беше на клипа? Да направят връзка между изпълнението на живо и клипа?
Това са и моите мисли. Не знам дали по регламент е възможно да се правят промени за финала.
На мен ли само ми се струва или имаше някакъв проблем с озвучаването при почти всички изпълнения?


Как да се изписват думи, като отзад няма екран? Ефектите, които ги виждаме са само за нас, не и за хората в залата. Промени, колкото и да ми се иска, не могат да правят.
И съм ядосана, наистина, на първото си живо изпълнение в Лондон само се поклащаха и заради заряда си стигнаха 2-ро място. Да не му мислят, ами да се забавляват. То каквото трябва да стане, ще стане.
И ме е яд, че имаме много силни изпълнители с много добра песен. Сега, каквото и да говорим, е много по-стойностна от "I'm not your toy", "fuego", "how you write a song" и прочее. Не може след като имаме оръжия /песен и изпълнители/, да не стреляме! Защо просто не са разкарали Сашка след като са видяли, че не се справя със сценографията?

# 57
  • DE
  • Мнения: 9 068
Жана се опитва да изпъкне без да има капацитет за това. Най-неприятното е, че накрая на песента фолклорния мотив го пее друг, а тя с това напъване се прави, че все едно тя го пее. Само това не ми харесва.
В стремежа да спазят хореографията се губи синхрона и хармонията.
Все пак, дано сме пак в топ 5  Praynig Бяхме едни от най-добре представените вокално.

# 58
  • Мнения: 721
Жана се опитва да изпъкне без да има капацитет за това. Най-неприятното е, че накрая на песента фолклорния мотив го пее друг, а тя с това напъване се прави, че все едно тя го пее. Само това не ми харесва.
В стремежа да спазят хореографията се губи синхрона и хармонията.
Все пак, дано сме пак в топ 5  Praynig Бяхме едни от най-добре представените вокално.

Ами както се казва, вместо да изпише вежди, си извади очите.

# 59
  • Мнения: 423


От 15.47 мин. Божеееее, Божеееееее

Иначе, много се радвам, че представиха Мария на пресконференцията.

Общи условия

Активация на акаунт