Спечелете комплект за успокояване на кожата от La Roche-Posay

  • 18 217
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 799
Моята дъщеря страда от атопичен дерматит. Затова й купувам единствено специализирана козметика за поддържане на липидния баланс на кожата. Комплектът на La Roche-Posay би бил много полезен за нас!

# 31
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
За да успокоя кожата на детето от различни кожни раздразнения използвам различни кремове най-вече от популярни търговски марки.

# 32
  • Мнения: 3 020
Двете ми по-малки деца са с много бяла кожа и имат малки пъпчици най-вече по целите ръце и по гърба, които се обострят в зависимост с какви дрехи носят. Понякога ги сърбят и самата кожа е груба и грапава. Старая се да ги обличам с дрехи от естествени материи и да ползвам щадящи препарати за пране. За мазане изпробвам различни лосиони за след баня, но до сега не съм намерила нещо, което да решава проблема.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 153
Две от децата ми са с атопичен дерматит, който изостря особено в преходните сезони. Ползваме медицинска козметика.

# 34
  • Мнения: 610
Да,страда.Използвам подходяща козметика.

# 35
  • София
  • Мнения: 905
Голямото ми дете има ужасно суха кожа. Много бяла и чувствителна, цялото тяло! Ползвам козметика, специализирана, ежедневно. В противен случай става на рани, сърби го, появяват се и лишеи. Натуралните продукти не помагат, медицинската козметика му е спасяваща положението.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 015
Големият ми син страда от атопичен дерматит. За него използвам само медицинска козметика, носи предимно памучни дрехи, който гледам да са по широки.

# 37
  • някъде
  • Мнения: 4 955
За щастие синът ми няма атопичен дерматит. Навлиза в пубертета и започват да се появяват пъпчици, и затова му чистя лицето с мицеларна вода на Ла Рош, а пък аз използвам крема Ефаклар дуо.

# 38
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И двете ми деца са с атопичен дерматит, а от това са и с доста суха и чувствителна кожа. С годините разбрахме, че кожата се чувства и изглежда добре, без гадните, зачервени и сърбящи плаки, само ако е добре хидратирана. За щастие на пазара сега има доста голямо предлагане на такива продукти с които да се измива щадящо кожата и да се овлажни след това. Използвала съм продукта за много суха кожа на марката и имам добри впечатления от него.

# 39
  • Мнения: 1 295
Здравейте, е двете ми деца се родиха с атопичен дерматит, като по - силно изразен беше при голямото. По съвет на дерматолога при когото  водя и двамата, се стараем да сменяме климата възможно най - често, използваме само медицинска козметика и такава, направена под формата на мехлеми в аптека. Със сигурност бих пробвала Lipikar, звучи страхотно.
Успех на всички пожелавам!

# 40
  • Мнения: 2 755
Синът ми има Атопичен дерматит по стъпалата и пръстите на краката, а понякога и  по дупето. В острите фази го мажа с крем Дермалекс, а за поддържане само зехтин.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 181
Сина ми, за разлика от мен, се радва на хубава кожа(разбира се, с изключение на леки раздразнения). Аз имам известни проблеми (като екземи) и залагам на натурални продукти. На Ла рош се доверявам отдавна за слънцезащита и съм доста доволна. С удоволствие аз и моето семейство бихме пробвали и тези продукти на марката.

# 42
  • Мнения: 2
Малката ми дъщеря е с атопична кожа от раждането, вече е на седем, но все още периодично проблемът се задълбочава. Ползваме различна козметика за атопична кожа и с удоволствие бихме ползвали и Ла рош.

# 43
  • Мнения: 1 557
Моето дете е със суха кожа, която се забелязва предимно след баня, затова не пропускам намазването със силно хидратиращ продукт от самото раждане.
По-големият проблем е при мен, от пролетта до есента съм със алергични екземи и атопична кожа. Ползвам мицеларна вода и цикапласт крем на ла Рош.

# 44
  • Мнения: X
За да успокоя кожата на децата си от различни кожни раздразнения използвам предимно натурални или с пребладаващи такива съставки: алое вера гел, базови и етерични масла, розова вода и пр. С удоволствие бих пробвала продуктите Ви.

Общи условия

Активация на акаунт