Спечелете комплект за успокояване на кожата от La Roche-Posay

  • 18 215
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • Elhovo
  • Мнения: 361
Аз съм с ужасно суха кожа и скалп. И двете ми деца, за жалост имат моят тип кожа.За себе си съм ползвала какви ли не продукти , почти без особен резултат. Проблема е през зимния период, тогава от студа кожата на ръщете ми се лющи и направо се цепи, а скалпа постоянно ме сърби, въпреки че нямам пърхут. За момчето ми ползвам медицинска козметика, особено е важен шампоана, защото и неговият скалп е адски сух и постоянно го сърби. А момиченцето ми е мъничко, но постоянно и то получава някакви странни обриви, дори и по лицето , от самото си раждане. За нея също ползвам подходящи и специални продукти. Дори се замислям сериозно да посетим дерматолог.Имам чувството, че дадения лосион помага в началото и после кожата привиква и проблемите започват. Продукти на La Roshe -Posay не съм ползвала, но може да пробваме и с тях.

# 46
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Малкият ми син е с много чувствителна кожа, предразположена към АД, до сега съм ползвала козметика на Мустела и А-Дерма.

# 47
  • Мнения: 1 002
.Винаги гледам да използвам медицинска козметика,защото кожата ми е много чувствителна.С удоволствие бих използвала тази серия на La Roche-Posay.

# 48
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
И двете ми деца са с много свветл, нежна и чувствителна кожа. Ползвам само медицинска коЗметика за хидратиране на кожата им. Ще се радвам да пробваме и вашите продукти😀

# 49
  • Мнения: 879
Има суха и чувствителна кожа и затова винаги ползваме медицинска козметика за суха кожа и дерматит.

# 50
  • Мнения: 182
Синът ми има атопичен дерматит. Ползвали сме медицинска козметика и кремове предписани от лекар. Все още не сме намерили решение на проблема.

# 51
  • Мнения: 85
Дъщеря ми е на 20 години, но от малка е със суха и чувствителна кожа. Има алергични екземи предимно по ръцете и краката. Ползва медицинска козметика за справяне с проблема.

# 52
  • София
  • Мнения: 12 420
И двете ми деца са със суха кожа, наследена от мен. Сърби ги, най-често след баня и използват подхранващ лосион за тяло.

# 53
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
за мое щастие Не! брат ми обаче има дерматит и внимава какво яде, с какво пере дрехите си...мн неприятно е.

# 54
  • Мнения: 1 796
И двете ми деца имат чувствителна кожа и често имат проблеми с кожни раздразнения. Често по ръчичките и крачетата се появяват екземи. Третираме с хидратиращи лосиони най-често.

# 55
  • Мнения: 1 675
Кожата на дъщеря ми е много светла и суха. Постоянно се борим със зачервявания, сърбежи, алергични реакции дори към определени материи дрехи.
Старая се постоянно да поддържаме добра хигиена, да овлажняваме кожата и да обличаме дрехи от естествени материи. Серията за атопичен дерматит на La Roche-Posay ни е любима. С нейна помощ успяваме да се справим с дискомфорта. Фен съм и на останалите продукти на марката и безрезервно бих се доверила на всеки нов.

# 56
  • Мнения: X
И сина ми и аз сме с дерматит.....
използвали сме различни медицински кремове и шампоани, основно А-Дерма.

# 57
  • Мнения: 4 023
Ползвам точно показания от Вас продукт за облекчаване на сърбеж по гръбчето, без видими обриви или зачервявания. Въпреки това, детето го сърбеше толкова много, най-често вечер. Преди около два месеца започнах да го мажа вечер с LIPIKAR BAUME - и още след третото приложение на продукта, се усети видимо облекчение.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Децата ми нямат от изброените проблеми, но и аз, и те сме с много бяла, суха и чувствителна кожа. Основно продукти за хидратация и успокояване използвам.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 37
За да успокоя кожата на детето си от различни кожни раздразнения използвам предимно натурални съставки: алое вера, етерични масла, розова вода и др. С удоволствие бихме опитали продуктите ви.

Общи условия

Активация на акаунт