Спечелете комплект за успокояване на кожата от La Roche-Posay

  • 18 199
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Атопичният дерматит е едно от най-често срещаните възпалителни заболявания на кожата. То се характеризира с наличие на сърбеж, суха кожа и екзема. Лаборатории La Roche-Posay създадоха серията LIPIKAR преди 20 години. Тази гама продукти за тяло, за сухата кожа на деца и възрастни, е доказала ефикасността си с голям брой клинични проучвания.

Екстремна сухота. Чувствителна и предразположена към атопия кожа


Lipikar Syndet AP+ бързо успокоява кожата, склонна към атопия, и спомага за намаляването на екстремната сухота още под душа.

 Екстремна сухота, атопия

 Лице и тяло

 Бебета, деца и възрастни

 Без парфюм


Lipikar Syndet AP+ е подходящ за:
•   Чувствителна, много суха и раздразнена кожа, склонна към сърбеж
•   Кожа, склонна към атопия
•   Бебешки скалп и млечни корички (крусти)

Ултранежна формула, обогатена с масло от ший, ниацинамид и Aqua Posae Filiformis – нова патентована активна съставка, която се бори срещу симптомите на атопичната кожа. Без парфюм. Тестван под педиатричен контрол. Тестван под офталмологичен контрол. Високотолерантна формула. Тестван срещу алергии.



Lipikar Baume AP+ бързо успокоява кожата, склонна към атопия, и много сухата кожа. Нанасянето му всекидневно разрежда пристъпите на тежка сухота.

 Екстремна сухота, атопия

 Лице и тяло

 Бебета, деца и възрастни

 Без парфюм


Lipikar Baume AP+ се използва при тежка сухота при новородени, бебета, деца и възрастни. Подходящ за чувствителна, много суха, раздразнена и предразположена към сърбеж кожа. Подходящ за новородени.
Проучванията на La Roche-Posay показват, че не е достатъчно само да се възстанови защитната кожна бариера, за да се успокои дълготрайно кожата, склонна към атопия. Също така трябва да се балансира микробиомът, микроорганизмите, които се намират по повърхността на кожата.


Включете се в предизвикателството на La Roche-Posay и BG-Mamma и спечелете комплект за успокояване на кожата!
За да се включите в томболата е достатъчно да отговорите на следния въпрос: страда ли Вашето мъниче от кожни раздразнения, атопичен дерматит, екземи или сърбеж? Какви по-специални грижи полагате, за да облекчите дискомфорта на детенцето си?

Трима от всички участници ще спечелят комплект Lipikar Baume & Lipikar Syndet. Победителите ще бъдат обявени в настоящата тема на 21 май 2018 г.


Вижте повече на http://www.laroche-posay.bg/

Последна редакция: ср, 09 май 2018, 16:05 от Редактор**

# 1
  • София
  • Мнения: 2 093
Здравейте! Май ще съм първата включила се. Засега ползваме серията за атопичен дерматит на Мустела, защото по принцип ползваме тази марка козметика за деца. Признавам, не знаех, че La Roche-Posay имат такива продукти и бих искала да пробваме LIPIKAR. Вярвам, че ще успокои раздразненията и сърбежа и ще бъде нежна към чувствителната детска кожа.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Моят син се роди със суха и силно напукана кожичка.Беше преди 11 години,казаха ми тогава лекарите да преваря на водна баня зехтин и да го мажа целия.За щастие помогна.
Все още е с много,много суха кожа,сърбежи има постоянно, особено след къпане.Затова използваме продукти, включително и на Ла Рош за неговата хигиена.
През една зима си миеше в училище ръцете със студена вода и кожата на ръцете му буквално се разрани.Оправи се отново с продукти за суха и атопична кожа от аптеката.И оттогава използва мокри кърпички в училище,а вечер задължително мажем ръцете със съответните продукти.
Аз също се сдобих със суха и склонна към раздразнение кожа,много ми дразнят повечето фон дьо тени.Спасение намерих в La Roche -Posay hydreane BB creme,само той ми понася.
Дори да не спечеля си казвам,че харесвам продуктите Ви,съотношението цена и качество е много приемливо, наистина сме доволни от Вашите продукти и ще продължим да ги използваме.

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Дъщеря ми има много суха кожа.Винаги използвам медицинска козметика.С удоволствие бих използвала тази серия на La Roche-Posay.
Лично аз използвам серията за мазна кожа и съм изключително доволна.

# 4
  • Мнения: 2 682
И аз не знаех, че продуктите ви са подходящи за бебета. От няколко месеца ги използвам за себе си.
Колкото до бебето, появи й се зачервяване на вратлето, за което педиатърът ни каза, че е от протъркване от дрехите или от недобро подсушаване. Започнах да обръщам специално внимание на мястото, но не отминаваше. Започнах да го мажа с крем за раздразнения и сухи зони и с него за 2-3 дни изчезва, но след като спра да го нанасям и пак се появява. В някакъв порочен кръг съм.

# 5
  • София
  • Мнения: 803
Дъщеря ми има чувствителна и суха кожа.Обикновено за нея използвам медицинска козметика. Бих използвала тази серия на La Roche-Posay, както за нея така и за себе си.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моят дребосък не е със суха кожа по тялото, но му е суха по лицето. От време на време му се появяват сухи участъци, които третирам с различни марки кремове от медицинската козметика- Уриаж и Адерма. Не сме ползвали Ла рош до момента, така че бихме пробвали серията за успокояване, с удоволствие .
И аз също бих я опитала, защото съм с много суха кожа, като зимата получавам и екземи

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 786
От нищо сериозно не страда, слава Богу, но от време на време й се появяват кожни раздразнения по китките на ръцете. Овладяваме положението с хидратиращи кремчета и мазила от аптеката.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 482
Като цяло не сме имали особени проблеми с кожата, с изключение на едно лишейче, което трябва да третираме, докато изчезне. Но бих ползвала комплекта за себе си, тъй като кожата ми е доста суха.

# 9
  • Мнения: 2 024
Моята дъщеря периодично получава внезапни зачервявания по ръцете, придружени с болезнени ситни напуквания и сърбежи. На няколко дерматолога вече сме ходили и към момента полваме само облекчаващо крем Nanobase. Но кризите не сме ги спрели. По-често се изявяват през зимата и по-рядно през лятото. Някои кават, че било вид студова алергия, но каквото и да е не мисля, че към момента сме намерили наистина изцеряващо решение. ... Може би ще е добре да пробваме и помощта на "Lipikar Syndet AP+"  и  "Lipikar Baume AP+" .

Надявам се да имаме този шанс!
Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 113
Дъщеря ми има атопичен дерматит и ползваме само специализираната козметика за атопичен дерматит и много суха кожа, за поддържане на липидния баланс на кожата. Измиващо олио за тяло, кремове, балсами за атопична кожа. Мажем ежедневно и по няколко пъти, защото са много сериозни сухотата и зачервяванията. Комплектът за успокояване на кожата на La Roche-Posay би бил много полезен за дъщеря ми.

# 11
  • Мнения: 1 986
Като малък, синът ми имаше атопичен дерматит- с подходящи продукти проблема изчезна. Сега периодично, основно през зимата, ръцете и лицето се изсушават.

# 12
  • Мнения: 1 267
Моето мъниче, вече не е толкова малко, а е на цели 13 години, но дерматологът е много често посещаван от нас уви. Ползваме продукти за атопична кожа. Качествената козметика е важна за всеки, но за хора с неговите проблеми е абсолютно задължителна. Ще се радвам ако спечели и тества продуктите La Roche-Posay !

# 13
  • Мнения: 1 932
Моят син е с атопичен дерматит. Още от раждането му полагам грижи за кожата му със специална медицинска козметика. Вече е на 4 год. и още не сме се преборили с дерматита. До сега не сме използвали козметика на La Roche-Posay и ще се радвам ако той има тази възможност.

# 14
  • Мнения: 29 251
Моят син получава зачервяване отзад на бедрата при запаряване от панталони. Гледам да го обличам с по-тънки дрехи, а при зачервяване и събреж третирам с мазен крем и измиване със запарка от лайка.

Общи условия

Активация на акаунт