Пазаруване от Notino.bg и Parfimo.bg - 11 тема

  • 141 763
  • 624
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Здравейте отново, момичета!

Току-що направих поръчка от Парфимо за първи път.  Scream

Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Colour Stick и Guerlain Palette 5 Couleurs.

Не успях да устоя, доста са им примамливи цените в сравнение с Ензо в момента, а и успях да хвана безплатната доставка. Надявам се всичко да е точно, ще изкажа мнението си когато пристигнат!

Благодаря ви за съветите!

# 406
  • Мнения: 1 429
"Не мога да се въздържа да не се похваля от Парфимо!  Днес, първо по имейл, след това по телефона получих многократни извинения по повод създалата се ситуация с неспазена договорка от тяхна страна и ме увериха, че ще ми изпратят подаръка + специален допълнителен подарък от мениджъра като извинение. В тази връзка, не се въздържах да поръчам обсъждания напоследък https://www.fragrantica.com/perfume/Elizabeth-Arden/5th-Avenue-Royale-43880.html, и без това отдавна му се каня. Доволна съм! /дано този път не е само до момента на получаването/."

Е не мога да се въздържа ОТНОВО, самоцитирам се, защото Парфимо вече минаха всякакви граници и буквално се подиграват с клиентите си. Предчувствах, че ще имам някакъв проблем ПАК, но тайничко се надявах да не стане така #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Миналият понеделник след безброй извинения /явно абсолютно неискрени/ ми казаха, че в началото на тази седмица ще си получа подаръка + новия парфюм, който поръчах, вчера се обаждах да питам какво се случва с доставката и ОТНОВО започна мрънкането: "Ами то... международният превозвач..." Изобщо не ги доизслушах и им затворих телефона - имаха късмет, че бях на работа, иначе щях да им "кажа" много неща, но се наложи да се въздържа. Вече нямам сили! 40!!! дена за някаква си поръчка, много нерви, никакъв резултат - ТОВА Е ПАРФИМО!!!  #Cussing out

# 407
  • София
  • Мнения: 3 853
"Не мога да се въздържа да не се похваля от Парфимо!  Днес, първо по имейл, след това по телефона получих многократни извинения по повод създалата се ситуация с неспазена договорка от тяхна страна и ме увериха, че ще ми изпратят подаръка + специален допълнителен подарък от мениджъра като извинение. В тази връзка, не се въздържах да поръчам обсъждания напоследък https://www.fragrantica.com/perfume/Elizabeth-Arden/5th-Avenue-Royale-43880.html, и без това отдавна му се каня. Доволна съм! /дано този път не е само до момента на получаването/."

Е не мога да се въздържа ОТНОВО, самоцитирам се, защото Парфимо вече минаха всякакви граници и буквално се подиграват с клиентите си. Предчувствах, че ще имам някакъв проблем ПАК, но тайничко се надявах да не стане така #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Миналият понеделник след безброй извинения /явно абсолютно неискрени/ ми казаха, че в началото на тази седмица ще си получа подаръка + новия парфюм, който поръчах, вчера се обаждах да питам какво се случва с доставката и ОТНОВО започна мрънкането: "Ами то... международният превозвач..." Изобщо не ги доизслушах и им затворих телефона - имаха късмет, че бях на работа, иначе щях да им "кажа" много неща, но се наложи да се въздържа. Вече нямам сили! 40!!! дена за някаква си поръчка, много нерви, никакъв резултат - ТОВА Е ПАРФИМО!!!  #Cussing out


Мога само да ти съчувствам и съжалявам за случилото се! Интересно ми е, ще поръчаш ли трети път? Предполагам, че четат темата и ще получиш отново обаждане с извинения.

# 408
  • Мнения: 1 429
Миналия път им дадох шанс, точно защото се надявах, че са сгрешили и ще поправят това с жест от тяхна страна, но уви, това беше само утопия /имах неприятното предчувствие, че ще се случи нещо такова, за мое съжаление/. Дали ще пазарувам отново от тях? При това поведение и отношение - едва ли, а ги харесвах... Confused

# 409
  • Мнения: 31 167
Разкарвай ги директно!
Не ми се вярва да четат, но съм сигурна, че ще ти се извинят, но подарък няма да видиш. Много са нагли. Аз също вече ще поръчам от тях, само акое нещо супер супер изгодно и не може да се намери на друго място. Става въпрос само за парфюми и то нишови, козметика никога. Всичко почти е старо.

# 410
  • Мнения: 2 025
Аз направих поръчка миналата седмица и ми казаха, че ще я получа средата на следващата, т.е. тази, но вече е сряда, а от куриера ни вопъл, ни стон. Стои си статуса й в сайта като "изпратено към БГ" и с моя късмет изобщо няма да се учудя, ако и аз имам подобни проблеми. Имам стари поръчки и от двата сайта, но подобни недоразумения не съм имала. Не мога да намеря логично обяснение защо така се развали качеството на услугите на Парфимо.

# 411
  • ново
  • Мнения: 5 961
Моята поръчка от Парфимо е от 15.10, ще я получа утре.

# 412
  • Мнения: 2 025
И моята е от 15.10, но не е ясно кога ще я получа. Добре, че са неща все за мен и нямам нищо спешно.

# 413
  • Мнения: 1 651
Преди малко им писах, поръчка от 16-ти ,имали забавяне на куриера от Чехия. Как пък веднъж нещо не им беше наред.

# 414
  • Мнения: 1 429
Преди малко им писах, поръчка от 16-ти ,имали забавяне на куриера от Чехия. Как пък веднъж нещо не им беше наред.
Именно! Откакто смениха визията на сайта, всичко друго им стана от зле по-зле! В гневното си "писмо" им написах да го сменят в крайна сметка, какво само крият некадърността си зад оправдания свързани все с вината на превозвача!?!?!  #Cussing out

Последна редакция: чт, 25 окт 2018, 06:15 от cabochard

# 415
  • София
  • Мнения: 2 512
Между другото, не знам, къде е проблемът, но наистина има нещо нередно с куриерите и доставки от чужбина. На 29 септември поръчах парфюм от Елинор /бил е в немския им склад/, пристигна след 3 седмици. Но поне момичета бяха изключително мили и все се извиняваха, пратиха ми код с отстьпка за следващата поръчка, а накрая ми намалиха и цената на самия парфюм. Ето това се казва отношение, независимо, в кой е вината👌

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 259
И аз имам от 14.10 поръчка, но и при мен никакви вести....

# 417
  • ново
  • Мнения: 5 961
Проверете си спам папката на мейла, при мен известията за поръчките отиват там.

# 418
  • Мнения: 1 429
Проверете си спам папката на мейла, при мен известията за поръчките отиват там.
Точно там гледам, моите писма все там отиват, не ми е ясно защо. Thinking

# 419
  • София
  • Мнения: 3 853
Между другото, не знам, къде е проблемът, но наистина има нещо нередно с куриерите и доставки от чужбина. На 29 септември поръчах парфюм от Елинор /бил е в немския им склад/, пристигна след 3 седмици. Но поне момичета бяха изключително мили и все се извиняваха, пратиха ми код с отстьпка за следващата поръчка, а накрая ми намалиха и цената на самия парфюм. Ето това се казва отношение, независимо, в кой е вината👌
При Елинор, когато е от Германия, май винаги има забавяне. Лятото и аз поръчах и чаках доста, но наистина след деня на поръчката ми се обадиха и ми обясниха за закъснението, като ме попитаха остава ли поръчката - компенсации не са ми предлагали.

Общи условия

Активация на акаунт