ЮНСКИ мами-бърборани, с нетърпение очакват сладките си беборани

  • 13 600
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Здравете милички, благодаря ви на всички за подкрепата и пожеланията. На родилите мами честито, а на останалите късмет и скоро да гушнат бебоците.
Ми навам за малко да ви кажа, че бебо е добре, голям лакомник. Аз се чувствам доста слаба от раждането и в момента се въстановявам, дано се оправя по-скоро и да съм отново сред вас. Липсвахте ми. Доскоро. Hug Hug Hug

# 226
  • Мнения: 182
 Еха каква хубава новина! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Да са живи и здрави бечовците на мама Cygnus! Бързо възстановяване й пожелавам!

# 227
  • Мнения: 353
Честито на мама Cignus,да са и живи и здрави бебоците,много да слушкат и да папкат.Аз се връщам от консултацията,бебо  е добре ,наддава и според моята акушерка,ще изчакам и другата седмица Mr. Greenама да видим.Вили  не обръщай внимание на подмятанията от типа че живееш натясно,ние живеем при баба ми в две стаички,но това не ми попречи да поискам още едно дете,млади сме живота е пред нас  ще имаме  и  други възможности,това че живеем натясно не ни попречи да сме добри родители за Марти,смея да твърдя,че синът ми не е лишен от абсолютно нищо,така ще бъде и с бебето.Добре дошли на новите мами съгражданки.Машенка  чувала съм хубави работи за д-р Скочев така че не се притеснявай,аз лично смятам да раждам при д-р Танев в АГ.Криста ти къде ще раждаш?

# 228
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Здравейте и от мен 2 в 1 съм още, но нещо не го усещам бебо и леко се притеснявам.Нямам контракции и нищо не подсказва скорошно раждане, бях на запис на тоновете и доктора беше много доволен.Каза че и бебчо е доста големичък пък ще видим, също така каза че няма да ме остави да преносвам защото нямам околоплодни води.И все пак само се ослушвам преди хълцаше по 3-4 пъти на ден а сега дори не помръдва Cry не знам вече какво да си мисля #Cussing out

# 229
  • Мнения: 81
Честити бебенца на мама Cygnus! Да са живи, здрави и много радост да им носят ! newsm51 newsm03 smile3525 smile3504
Пепитка моите съболезнования, бъди силна! Благодаря за хубавите снимки на мама Кабранска- всички са големи сладури. Като се загледах в снимките и щях да изгоря.... няма да казвам, че може да ви се прияде, но се усетих на време.
А на Миленка и Рени въобще не си личи, че са раждали.
Мишелка и Вили стискаме палци всичко да мине безпроблемно.
Аз съм на преглед чак на 13-14.06. Но док. още не ми е дал направление... сигурно като отида следващия път... но ако пък взема по-рано да раждам  newsm78. Хемоглобина ми е малко нисък и ми предписа да пия желязо - Малтофер и филиева киселина за две седмици. Друго интересно при мен няма.

# 230
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
ЧЕСТИТО НА МАМА Cygnus ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧОВЦИТЕ МНОГО ДА Я СЛУШКАТ И МНОГО РАДОСТ ДА Й НОСЯТ


 Добре дошла на Кабранска Hug ама бебока е отгледан, направо едномесечно бебче е, голям сладур Grinning

 Вили и ние живеем в малко жилище под наем и двамата със съпруга ми не работим така че не се притеснявай излишно.
 Дидикес добре дошла отново мила дълго време те нямаше и на нас ни липсваше  bouquet

 Пепитка моите съболезнования но това е животът един си отива друг идва Confused

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 16:15 от Nushinka

# 231
  • Мнения: 903
Браво на мама Cygnus!Ама какви големи бебета е родила само.Да са живи и здрави сладурите и много, много да я радват! smile3525

Ама вие пак започнахте с тези мрачни мисли.... smile3516.Няма- няма и се започне. На никой тук не му е всичко перфектно наредено, но за това пък сме млади и можем да се борим с всички трудности. Я си представете че всичко ни е сервирано на готово и какво ти остава да правиш..? Ще харчиш, ще харчиш и това ще ти омръзне и после... Започваш да вършиш хиляди глупости, а сега имаш стимул да се пребориш с тоз проблем, защото идва следващия.Айде горе главата и да не чувам вече такива песимистични изказвания.
Пепи, моите съболезнования  bouquet, но знаеш че наистина е така... един идва - друг си отива.Ти си силна и ще се справиш.. аз си знам.
Чао за сега от мен... но после ще проверя дали някой пак не се е разкиснал.

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Честити бебоци на мама Cygnus - да са й живи и здрави и много да я слушкат!

Кабранска - изглеждаш просто страхотно   bouquet и в клиниката обстановката като гледам  супер  Laughing Как се спогаждат двамата малки мъже вкъщи, слушате ли се?
Пепитка, съжалявам миличка за загубата ти  Confused
Вили, не допускай такива мисли - ние какво да кажем като сме под наем в 2 стаи, нямаме шанс за наш дом, а и повечето принадлежности за бебка са ни от приятели... Какво да се прави - ще се оправяме както можем, а най-важното е да сме живи и здрави и да си възпитаме добре дечицата  Peace Никой после няма да те пита в количка за колко лв си си возила детето, или дали ти е втора употреба столчето за кола  Crossing Arms

# 233
  • Мнения: 7 430
...Вили, а тебе трябва някой да те напляска! Какви са тези мисли, нашите родители и баби и дядовци, като са раждали по нивите, яли са в една паница всички, не са могли да образоват децата си, да не би да са били лоши родители? Важното е детенце да бъде обградено с любов и грижа, всичко друго си идва на мястото....

Вили, много хубаво ти го е казала люба - не приемай така нещата - аз като гледам тук родителите, на които дечица имат пари и живеят охолно не ми се иска да съм на тяхно място - най-вече защото не им обръщат много внимание и още на по 3-4-5 месеца са на ясли, градини, после ги гледат детегледачки и т.н....и кажи ми - ти това ли предпочиташ....Може в една стаичка да живеем, но да има любов и нежност, разбирателство - а пък другото....не ме интерисува.
Винаги си мисля и давам за пример една мама от ноемврийчетата 2004 - които живеят в гарсониера - голям син на около 15-16г, малко дете, колкото Вики и те двамата родители - но се ОБИЧАТ и може би това крепи  Peace
Възхищавам им се bowuu
Бъди силна - ние също сме малко като в дядовата ръкавичка, но нали мислим да се връщаме в Бг (макар, че всеки ми казва, че ще се върнем обратно тук) и не ми се мисли за други квартири, разходи и т.н....и не мисля, че заради това съм лоша майка...напротив Hug
Пожелавам ти да се оттърсеш от тези мисли и бъди реалист - най-ВАЖНОТО е детенце да е живо и здраво - повярвай ми Peace

Пепитка, съжалвам за прадядо ти - и аз толкова сълзи съм проляла, че моите дядо и баба не можаха да видят Вики, а толкова много желаеха, но и аз смятам, че някъде там горе ни се радват Peace

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 458
Здравейте пак
Първо честито на мама героиня с две големи бебенца да са живи и здрави
Май то и аз накрая се разкиснах днеска май ни е от времето.
От вчера съм сърдита на мъжа ми и не му говоря а той като че ли нарочно ме вбесява все повече и повече накрая ще си взема парцалките и бегом при мама докато му се налей мозък в главата че май нещо ми писна.Незнам дали е защото сме бременни или те - мъжете въобще не се съобразяват.
Остават ни 2 - 3 седмици да сме само двамата и да си дооправим къщата и за бебка нещата а той моля ви се нестига че работи като луд ами щял да ми ходи и лозе да пръска направо да си оскубеш косите от нерви.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Мамо Елиа, не се ядосвай на мъжо!Не мисля, че момчето е виновно, просто в момента сме много трудни за издържане, свръхчувствителни, нерви и искаме внимание, та в тази ситуация, милите мъже, наистина не знаят какво да правят и за това - търсят си работа навън! Като дойде бебо, всичко ще се оправи! А и трябва да се радваш, че сладура работи ли, работи, нали все пак някой трябва да се грижи за сметките! По ли е хубаво да ти е цял ден до гъза, но да се чудиш как да свържеш двата края? ТАка че, спокойно, и на мъжете не им е лесно, просто се намират малко в небрано лозе, ситуацията им е непозната и нова, за това са малко неадекватни. Не му се дразни, не му се карай, никой не печели от изостряне на обстановката, ще се оправят нещата.
Успех! И не е добра идея да отидеш при майка си, наистина, сега трябва да сте двамата заедно, да си с положителни емоции, а не да се карате. Целувки и горе главата!

# 236
  • София
  • Мнения: 361
smile3525честито на Cygnus да са и живи и здрави бебчовците  newsm04 и много да я  слушкатnewsm51
а аз май ще си почакам още Cry

# 237
  • София
  • Мнения: 8 947
Мами здравейте. Извинявайте че ви се намесват в темата, ама ми се иска да кажа нещо на мама Вили. Миличка не си пълни главата с лоши мисли. И аз преди да се роди бебка все се притеснявах, че сме в малко жилище (гарсониера, всички спим в една стая), че нямаме пари, че ще лишавам децата си. Но като се роди малката и се прибрахме вкъщи всичките ми притеснения изчезнаха. Като видях как и се радват баткото и таткото, пък и на мен ми сгрява сърцето-нищо друго няма значение. Бебка хич не се вълнува, че я обличам с дрехи от други деца, или че не е в скъпа количка. Важното е да се обичате и да се разбирате, всичко друго е без значение.
Успех и леко раждане-това важи за всички мами.

# 238
  • Мнения: 7 430
Честити сладки бебоци на мама Cygnus

Пожелавам им много късмет, а на мама да се възстановява бързичко Hug

# 239
  • Мнения: 2 142
Честити бебоци на мама Cygnus! Да са и живи и здрави и много да я слушкат!   newsm51

Влизам само за мъничко, да ви кажа, че още не съм се обебила. стоя си у дома и си броя контракциите. Предпочетох да се прибера вкъщи и да си чакам с Емо и Еми... нали съм едно магаре и се запънах да ми сложат хапче за по-бързо разкритие, сега се правя километраж из апартамента и се чудя, какво да изчистя и преместя.
Милото ми голямо момиченце непрекъснато се гуши в мен и не ме оставя да мръдна на два метра от нея Laughing

Общи условия

Активация на акаунт