Юлски мами 2018г.- тема 6

  • 39 942
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 16
Аз съм в 37+4 и така се филмирах от четене, че и на мен ми изтичат водите, че отидох на преглед. Доктора каза, че нищо ми няма, слабо течение си било. Водите ми са наред, шийката още твърда, няма разкритие и дори не е слязъл надолу. За първи път ще съм мама и нямам опит. А за тапата и моята не е паднала, защото нямам и разкритие. Болки още не съм имала, май ще си дочакам термина - 21 юли. Бебчо иначе е много активен, повече от всякога и това ме успокоява ☺️

# 736
  • Мнения: 1 787
Моята тапа с първото раждане ми пада на части и имаше малко кръв за една седмица. А в болницата отидох с контракции на 5мин.Водите ми ги спукаха там.
Тогава почти всяка вечер имах контракции, които приличаха на истински, но отшумяваха.
Тони, пожелавам ти уре всичко да мине както трябва.
Аннби, честито! Да сте живи и здрави.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 095
Това звучи успокояващо. Grinning Утре на прегледа ще видя какво ще ми каже, ама някак си  не го усещам като да е започнало туй раждане, затова отивам да пазарувам, че да не остане мъжа гладен Grinning Майка ми е тук при мен, казах и тази сутрин сякаш повече се притесни от мен, а не ММ не съм му и споменавала, че ще вземе да се шашне пък съвсем той. Дребния продължава да си движи и рита, както обикновено, затова всичко точно, Смятам и тая нощ да се наспя, освен ако детето не е нощна птица като баща си и не реши, че посред нощ ще ме изненада Grinning

# 738
  • Мнения: 104
А това с питането е супер досадно - и аз съм се покрила! Една съседка ме попита “ Няма ли да раждаш вече”. Близките хора знаят, че като стане ще се похвалим.
Симона, и аз така съм разбрала. Значи следваме инструкциите. 🙂


Ооо благородно ви завиждам за падналата тапа! Simple Smile))
Моя най-голям страх - преносването май ще се сбъдне- терминът ми е утре, бебе днес е супер активно,но следа от раждане няма.
Освен разходките и секса, пробвах ананас, люти чушки,качване ан стълби и имитация на галопиране, но уви,нищо и нищо. Всеки път като ходя до тоалетна съм с надежда да видя тая прословута тапа..изчака ми се чакането..хех оплаках се Wink И най-гадно ми е като изляза от вкъщи, та дори и до магазина да ида навсякъде ме питат "Айде кога?"...ааа муха като че ли знам ! Simple Smile

# 739
  • Мнения: 2 485
О, днес има раздвижване в темата Simple Smile
Дали Дивчо ще може да пусне нова тема, че тази доста напредна?

# 740
  • Мнения: X

Eто я новата тема

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 17:05 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт