Слънце, лято и море, а Септември- с бебче в ръце !

  • 47 426
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Моят дребчо в 34+1 го измериха 2600. Според АГ-то е застанал главично и наляво, в оптимална поза за естествено раждане, но само ако тръгне по-раничко. Каза, че ако наближим до термин и върви едричък, ще се наложи секцио. Та не смея да се настройвам още, явно ще се решава по-напред.
Контракции още нямам, но пия магнезий.

Микробиология и пкк кога за последно ще пускате преди раждането?

# 676
  • Мнения: 2 070

Микробиология и пкк кога за последно ще пускате преди раждането?

Аз моите ги направих в понеделник.

# 677
  • Мнения: 434
Момичета при първата ми бременност, бебето се обърна късно. Помня че правих всеки ден упражненията за по-лесно обръщане и при мен имаше ефект. Застана си главично. Ако не се лъжа края на 8 началото на 9месец. И пак беше едричко 😁

# 678
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
Моето е с главата надолу , но пак усещам движения и ниско долу. Предполагам ,че тези движения са с ръчички , а тези горе в ребрата с крачета.
Нашето бебе също е много активно, ама до сега не се е въртял. Само се дупи постоянно, макар че от седмица пия магнезий и ми се струва по-ленив. Иначе той до сега все си е чисто седалищно, което ще рече, че крачетата му са горе при главата и при моите ребра съответно. Всеки ден обяснявам, че трябва вече да се обърне, ама все не ме слуша 😁 много се надявам да се обърне до другия преглед, стискайте палци.
В коя седмица си? Моето май са му долу крачетата, защото ме рита много ниско долу и то много силно и на моменти боли. Бебчето ми е около 2800 вече, почнах да се настройвам психически за секцио.

# 679
  • Мнения: 302
Аз също правя упражнения, гледам да стоя наведена напред, пускам музика ниско долу, светя с фенерче.. Изобщо пълна програма. Ще го побъркаме това дете преди да е дошло 😀 иначе вечер като легна някой път ме рита долу, но си усещам главичката му пак е високо. Предполагам, че си сваля само крачетата

# 680
  • Мнения: X

Микробиология и пкк кога за последно ще пускате преди раждането?

Аз моите ги направих в понеделник.
И аз пуснах тази седмица и се чудех дали има смисъл да пускам отново след седмица-две или да чакам направо раждането.

# 681
  • Мнения: 2 124
Момичета при първата ми бременност, бебето се обърна късно. Помня че правих всеки ден упражненията за по-лесно обръщане и при мен имаше ефект. Застана си главично. Ако не се лъжа края на 8 началото на 9месец. И пак беше едричко 😁
Божа работа както казва докито. До 10 август ако не се намести и ще ми направят секцио около 17, терминът ми е на 25. Обаче се чудя ако вляза за секцио на 17 и видят, че бебето се е обърнало главично (ама правилно главично, че ако е лицево пак следва секцио), дали ще направят операцията или ще ме оставят да си чакам термина.

# 682
  • Мнения: 2 070

Микробиология и пкк кога за последно ще пускате преди раждането?

Аз моите ги направих в понеделник.
И аз пуснах тази седмица и се чудех дали има смисъл да пускам отново след седмица-две или да чакам направо раждането.
Идея си нямам Thinking, но знам че на мен в болницата пак ще ми правят изследвания преди секциото.

Знам, че е рано но все пак да попитам има ли момичета, които вече имат уговорена дата за секцио?

# 683
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Микробиология и пкк кога за последно ще пускате преди раждането?
Аз моите ги направих в понеделник.
И аз пуснах тази седмица и се чудех дали има смисъл да пускам отново след седмица-две или да чакам направо раждането.
Не ви ли казва лекаря ви кога е време за следващите изследвания ? Аз сега (31 г.с.) правих ПКК и урина (за трети път от началото) и знам, че в 36-38 г.с. имам за последно ПКК, урина + влагалищен секрет.

# 684
  • Мнения: 434
При мен в деня в който си взимах 45 дневния ги пуснаха.

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 620
32 седмица 1930 гр. 46 см .-(много ми се струват) главично предлежание

# 686
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
32 седмица 1930 гр. 46 см .-(много ми се струват) главично предлежание
Аз съм в 33 седмица и бебчо е 2250, не знам колко см е, но лекаря каза че си върви нормално Simple Smile

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 620
При нас казва, че ще е дребничко...
Момичета , ходите ли на плаж влизате ли в морето?

# 688
  • Мнения: 237
При нас казва, че ще е дребничко...
Момичета , ходите ли на плаж влизате ли в морето?
Ако живеех на морето нямаше да пропусна и ден без плаж, но съм далече от него Confused
Така ми липсва това лято

# 689
  • Мнения: 56
Момичета, хелп Confused от няколко  дена съм с безумен сърбеж, от днес вече се появи и обрив по и между пръстите на ръцете и краката - едва видими ситни пъпчици. Толкова ме сърби, че ми се реве вече, мажа се с ментолов спирт и джин джира, но съвсем за малко му облекчава. Утре ще ходя на лекар, но да питам на някоя от вас случвало ли се е такова чудо?

Общи условия

Активация на акаунт