ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 8

  • 20 182
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 358
Хайде, малко червено за цвят😁

Хъмбъл, супер си Hug Първата страница е страшна!
Така както си ги подредила изглежда, че Биг Брадъра баш гледа към Зори в червено Joy Малко асансьорно дежа вю, ама тоя път Марио си носи бинокъл за по-добра видимост Smile

# 16
  • Мнения: 4 059
На Диана колко ли ѝ е голям куфара за морето? Grinning

Аничка, пак да ти кажа, че много харесвам подписа ти. Heart

# 17
  • Мнения: 9 374
На Диана колко ли ѝ е голям куфара за морето? Grinning
Едва ли е много голям. Като се сетя, че беше казвала как не обича да събира много вещи, включително и дрехи, вероятно е с прилични размери. Joy

# 18
  • Мнения: 4 059
На Диана колко ли ѝ е голям куфара за морето? Grinning
Едва ли е много голям. Като се сетя, че беше казвала как не обича да събира много вещи, включително и дрехи, вероятно е с прилични размери. Joy
Ама вади всеки ден нови тоалети за фотосесия и .... тооокчета! Grinning

# 19
  • Мнения: 6 159
Хайде ,бе , скъсах се да дебна и да не изпусна новата тема  Party !
Хъмбълче , голямо благодаря  за терена  bouquet
Е на червената снимка  Зори си е направо кака-мръсница /което не е лошо , така бяха научили едно любимо детенце да казва на всички по-сладки каки с голи пъпчета  Joy / . Пак ми изглежда много слаба в лицето  Thinking

# 20
  • Мнения: 5 846
We will win this war
Скрит текст:
Срещу лелите във фейса😁😎

# 21
  • Мнения: X
Добро утро чак на втора страница от Спящата красавица Simple Smile
Гледам пописали сте снощи...това червено...

Ели, чайче с ром има ли още Sad Ill

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 08:13 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 2 282
За последната снимка на Диана много пасва коментара на Врабчев. Като го гледаш това с червеното, не ти ли идва да си бик. Joy Друга любима негова реплика ми е като дразнеше Марио в асансьора с въпроса Ами ако реша и аз да бодна Огнянова? Иска му се на човека Joy

# 23
  • Мнения: X
Ооо, Дианааа, ние студуваме, тя пак на слънце!

# 24
  • Мнения: 9 374
За последната снимка на Диана много пасва коментара на Врабчев. Като го гледаш това с червеното, не ти ли идва да си бик. Joy Друга любима негова реплика ми е като дразнеше Марио в асансьора с въпроса Ами ако реша и аз да бодна Огнянова? Иска му се на човека Joy
Такава жена ще бодне, ама друг път. Да си бодва там Стаменова хаха. Мен пък много ме кефи на Марио репликата "мога да ти счупя главата по всяко време" Joy
Диана сигурно се е сетила за съвета на Ина да носи повече червено, отива й, нищо, че е само героинята. Grinning

Много готина снимка. Нашето слънчево момиче. Heart

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 09:24 от yanitsa.s

# 25
  • Мнения: X
Е нали ти казвам...не е честно, Диана пак на слънце! Тропам с краче! Пък!

# 26
  • Мнения: 4 059
Ааааааа не е честно, гледам снимката и в същото време ми излиза новина отстрани.
"Дъжд: София под наблюдение, Пловдив – под вода!
Синоптиците предуждават, че ще паднат валежи до 50 л/кв.м"

Confounded  Завиждам. Grinning

Детективското ми око отново проучва отражението в стъклото зад нея Grinning

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 09:40 от ddimitrova01

# 27
  • Мнения: X
Това определено е хотелска стая.

# 28
  • Мнения: 2 282
Дона това е някъде по морето, то само там не вали. Момичета нещо сериозно на Дон Жуан ходят ли изобщо да го гледат мъже? Колежката ми върза тенекия и ако не си намеря друга компания за утре ще трябва да мъкна моя приятел, които е във възторг от идеята с много големи кавички.

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 10:05 от malak zaiko

# 29
  • Мнения: X
Амиии....аз като ходих миналия месец имаше тук таме мъже....но като цяло май повече жени ходят на театър.
И да ти кажа - този Дон Жуан не е някаква романтика, драма с елементи на комедия  (от страна на Велислав най-вече) е.
Мен ме притеснява, че “На ръба” и “Дон Жуан” днес ги няма в програмата на театъра...да не са ги отменили?

П.С. от есента може да си правим форумни ходения на театър...че да не тормозиш любимия Wink

Общи условия

Активация на акаунт