УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 415
  • 758
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 98
И аз на 9-ти ще ходя за тонове . Да не си при Йорданов ?
Момичета знаете ли цената при следене на тонове , когато си водиш консултацията в света София ?

Не съм наясно изобщо,че се плаща.На 9ти ще съм на преглед и ще дам отговор,вече трябва да ми следи тоновете.

При Георгиоски съм Simple Smile

# 361
  • Мнения: 685
Здравейте мисля да се запиша на ЖК при др. Йорданов. Какви са ви наблюденията за него дали повечето раждания са нормални или по скоро е за секцио

# 362
  • Мнения: 106
По мое мнение е фен на нормалното раждане, даже той водеше лекцията в училището за бременни за нормалното раждане

# 363
  • Мнения: 685
Благодаря и аз на това се надявам

# 364
  • Мнения: 203
Аз съм при него / все още не родила / . Много готин лекар . Обяснява и обръща внимание . Определено обаче , не е фен на нормалното , а напротив . Все пак ако си платите за избор на Д-р няма да ви откаже и ще остане доволна според мен Simple Smile
Здравейте мисля да се запиша на ЖК при др. Йорданов. Какви са ви наблюденията за него дали повечето раждания са нормални или по скоро е за секцио

# 365
  • Мнения: 943
Здравейте, има ли още гостуващи специалисти по фетална морфология? Кои са те и къде може да се запише час?

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, има ли още гостуващи специалисти по фетална морфология? Кои са те и къде може да се запише час?
В Девата идваше една жена със специализация по ФМ и за нея имаше добри отзиви. Иначе ако може да пътуваш, бих препоръчала ФМ да се направи при специалист в София

# 367
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Едно време Хубчев идваше да прави ФМ, но сега вече си е там, така че можете да се възползвате от услугите му предполагам. Освен ако нещо друго нямате предвид и не съм разбрала въпроса?

# 368
  • Мнения: 685
Здравейте, има ли още гостуващи специалисти по фетална морфология? Кои са те и къде може да се запише час?
.   Мисля че тази седмица ще има гостуващ специалист при др Калчева , др Стоилов ,ако за него питате

Последна редакция: вт, 09 апр 2019, 07:23 от Moonlight92

# 369
  • Мнения: 943
Благодаря ви, момичета 🙂

Moonlight92, има ли график, по който идва Стоилов или Троянчев? Изобщо къде се публикува тази информация?

# 370
  • Сливен
  • Мнения: 825
Д-р Стоилов щял да преглежда в  кабинета на Мануелян но от кога не разбрах точно.Иначе Троянчев е петък и събота в Бс.Втората ФМ е правих при Троянчев,третата при Мануелян -300 пъти по обяснителна и внимателна е Мануелян и прегледа при нея беше повече време в сравнение при Троянчев кудето беше 10 мин!!!А й много доктори от Сф препоръчват Маниелян.

# 371
  • Мнения: 685
Благодаря ви, момичета 🙂

Moonlight92, има ли график, по който идва Стоилов или Троянчев? Изобщо къде се публикува тази информация?
   др Троянчев 0888997474  кабинета му е на оборище 68 преглежда петък и събота записваш се по телефона.  Аз се записах при него мнение мога да дам след петък

# 372
  • Мнения: 98
Също препоръчвам Мануелян,приятелка ходи при Калчева ...пълна излагация.

# 373
  • Мнения: 1 694
Също препоръчвам Мануелян,приятелка ходи при Калчева ...пълна излагация.
Калчева е на ниво: вземане на секрт, и до там.

# 374
  • Мнения: 63
Здравейте! Дали някой е имал престой след раждане в стая Галерия? Дали си струва парите или е по-добре да си платя просто самостоятелна стая? И един малко тъп въпрос 🙄 - аз се надявам да родя нормално, но съм с множество проблеми и не знам как ще се развият нещата дотогава... та, след секцио може ли човек да се изкъпе спокойно в болницата? Все пак са 4-5 дена... Извинявам се за глупавия въпрос...

Общи условия

Активация на акаунт